W ramach równouprawnienia szwedzcy mężczyźni mają korzystać z toalety na siedząco

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do tego, że lewicowy pseudo postęp prowadzi do coraz większego szaleństwa powinien posłuchać o tym, co planują posłowie ze Szwecji. Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco.

 

Pomysłodawcą tego doniosłego prawa jest szwedzki poseł Viggo Hansen z partii lewicowej. Jego zdaniem to poprawi higienę i zwiększy równość między mężczyznami i kobietami. Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.

 

Według autora nowego prawa, jeśli ludzie zostaną oswojeni z nowym zwyczajem higienicznym wpłynie to tez pozytywnie na zmniejszenie ilości rodzinnych kłótni. Dla osób, którzy jeszcze się wahają Hansen ma kolejne rewelacje. Twierdzi on, że sikanie na siedząco poprawia życie seksualne i powoduje, że dłużej można utrzymać sprawność w tym zakresie.

 

Celem wydaje się być usunięcie różnic płciowych z przestrzeni publicznej. Zresztą nawet w polskiej przestrzeni publicznej obserwujemy obecność dziwnych dwupłciowych osobników, nawet w polskim sejmie. Tego typu jaskrawe przykłady ofensywy dżenderowej ( od ang. gender) wskazują na to, że podobne procesy niszczące tkankę społeczną, jakie widzimy w „sikającej na siedząco” Szwecji, będą miały wkrótce zastosowanie również u nas. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lofek44

Cywilizacja którą tak rzekomo

Cywilizacja którą tak rzekomo się szczycimy, już dawno skarłowaciała i doprowadziła do ogromu patologii i wynaturzeń. Pod płaszczykiem poprawiania świata i ułatwiania życia wprowadza się coraz bardziej idiotyczne pomysły i robi się wszystko, by lemingi uwierzyły że to dla ich dobra. Debile żrą GMO, piją Colę, rozmawiają godzinami przez telefon, kupują dzieciom alergeny i się cieszą z tego że sami zabijają siebie i bliskich. To jest perfekcja panowania nad umysłami mas! Ludziki się bulwersują że ktoś każe im to czy tamto, a nie widzą że na każdym kroku są sterowani i nie pierdną, jeśli "góra" sobie tego nie życzy. Tak cywilizacja błaznów i kompletnych kukiełek gna na zatracenie. Już niedługo zresztą...

Portret użytkownika spock

A ja mam taki kawał:   Bóg

A ja mam taki kawał:
 
Bóg pyta sie pierwszych ludzi kto chce sikac na stojąco?
Adam się wyrywa Ja! Ja! Ja!
A Bóg na to dobrze Ewo dla CIebie został mi juz tylko wielokrotny orgazm.
 
 
 
 
A teraz moje pytanie brzmi pomijając juz w ogóle absurdalność tego czegoś. To dlaczego nie jest odwrotnie dlaczego to Kobiety nie miały by sikac na stojaco? 

Portret użytkownika fidler

Ha ha. Śmieszne to będzie

Ha ha. Śmieszne to będzie dopiero w tedy, jak określą sposób egzekwowania tego nowego przepisu. Chyba kamery pomonyują w każdej toaleci, bo czujnik nacisku na deskę można oszukać np. przycisnąć deskę butem.Wtedy jednak dopiero deska będzie osiurana :). A wiadomo, że wtedy już będą toalety wspólne.

Portret użytkownika łysy

mam 33 lata i leję na

mam 33 lata i leję na siedząco tylko u siebie w domu, żeby żona myjąc kibel miała mniej nieprzyjemnej roboty... nie oszukujmy się: lanie na stojąco zawsze w jakimś tam stopniu powoduje zachlapnie moczem deski czy podłogi... poza domem już tego nie praktykuję ze względu na brudne deski w publicznych toaletach...

Strony

Skomentuj