Przebiegunowanie, zjawisko gwałtowne czy spokojne

Kategorie: 

Przebiegunowanie jest faktem i nikt nie próbuje negować istnienia tego zjawiska. To co jest poddawane w wątpliwość to jego czas trwania.

Oficjalna nauka zakłada, że proces ten jest bardzo powolny i trwa kilka tysięcy lat. Jest to wygodna teoria, którą naukowcy podpierają badaniami geologicznymi. Jednak jedyne co z tych badań wynika to fakt, że takie zjawisko jak zamiana biegunów nastąpiło w przeszłości.

 

Nie jest do końca pewne jaki jest cykl zmiany biegunów ani jak długo proces ten następuje. Pierwszy film opowiada o doniesieniach naukowych na temat przyspieszających zmian biegunów. Przyspieszających tak gwałtownie, że mówimy o kilkuset % przyspieszenia. Filmy załaczone poniżej rozszerzają temat w innych kierunkach. Zaznaczam, że faktu występowania tego zjawiska nie trzeba udowadniać i jedyne pole do sporu to odpowiedź na pytanie JAK SZYBKO do tego dojdzie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nadrektor

Z prostej przyczyny - nie

Z prostej przyczyny - nie kwalifikujesz sie jako partner do jakiejkolwiek dyskusji intelektualnej. Nie sadze rowniez zeby jakakolwiek edukacja czy tlumaczenia pomogly. Jesli ktos uparcie twierdzi, ze od machania rekami bedzie latac, to naprawde, ale to naprawde - nie ma co sie z nim klocic. Ot, wierz sobie chocby i w to ze przegiegunowanie spowoduje wywrocenie Ziemi na lewa strone. Nie zmienia to faktu ze jestes ignoranem i robisz z siebie publicznie idiote.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ