Kolejne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w czerwcu 2013 w okolicy Londynu

Kategorie: 

Foto: udra / 123RF Zdjęcie Seryjne

Jak podaje witryna infowars.com wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkanie nieformalnego rządu światowego zwanego też Grupą Bilderberg odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca 2013 roku w luksusowym Hotelu Grove znajdującym się w okolicy Londynu.

 

Jak zwykle całe spotkanie jest owiane tajemnicą. W Hotelu Grove znajdującym się w Hertfordshire zbierze się stu najbardziej wpływowych ludzi biznesu, bankowości, nauki, polityki i mediów. Prasa zwykle do tych spotkań przykłada niewielką uwagę. Dziennikarze są zapraszani na obrady, ale tylko wybrani i nie wolno im pisać o tym, co usłyszeli.

 

Nieufność budzi tajność tych spotkań i fakt, że mogą tam być ustalane strategie postępowania w kluczowych kwestiach. W latach poprzednich ze strony polskiej w spotkaniach uczestniczył Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej. W zeszłym roku spotkanie Klubu Bilderberg odbyło się w USA, w miejscowości Chantilly a ze strony polskiej wziął w nim udział nie kto inny a nasz minister finansów Jacek Vincent Rostowski.

 

Niewykluczone, że ustalenia tam poczynione mają potem wpływ na nasze życie. Tym bardziej dziwi fakt, że istnienie Klubu Bilderberg traktowane jest, jako teoria spiskowa. Skoro najbardziej wpływowe osoby na świecie nie spotykają się tam w ważnych sprawach ustalając politykę na następne miesiące to pozostaje wierzyć, że z całego świata zjeżdżają się tam ludzie smakujący dobre wina.

 

 

Źródła:

http://nczas.com/wazne/klub-bilderberga-wladcy-swiata/

http://world.actualno.com/Grupata-Bilderberg-se-sybira-v-Hertfordshir-news_421488.html

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kat syjonu

pulsar...Ty nie masz swego

pulsar...Ty nie masz swego zdania i tylko jak kaczka potakujesz, albo jak gęś zaprzeczasz... juszka jest ograniczony umysłowo i widzimy tutaj wszyscy, że macie podobna płaszczyznę porozumienia... Pewnie nie pucisz tego postu, ale to twój problem nie mój.

Portret użytkownika Dr Piotr

Pytanie proste. zwyczajne i

Pytanie proste. zwyczajne i jak najbardziej na miejscu, więc po co go bronisz. On i tak nie odpowie, a raczej prawdy nie powie.
A Ty się wstydzisz swojego pochodzenia i też nie odpowiesz jak Cię zapytają?
To po prostu śmieszne.
Jak powie, że żyd, to przecież od razu "włączy" mu się magiczny parasol ochronny i nie będzie można go obrażać, bo staniemy się wszyscy antysemitami i rasistami i pewnie poda nas wszystkich do sądu.
 
 
 

Portret użytkownika Ja

Nikt kto potajemnie spotyka

Nikt kto potajemnie spotyka się i rozmawia za plecami tego trzeciego o jego losie nie robi tego dla jego dobra a jedynie dla własnego interesu.
Nie chcę nikogo straszyć ale jeśli te nieformalne spotkania nie dotycza rozmów o piłce nożnej czy pokazów mody to mamy przesrane.
Monopol na władzę kwitnie.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Strony

Skomentuj