Chińczycy sugerują, że nękający ich wirus H7N9 to w rzeczywistości amerykańska broń biologiczna

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Według chińskich wojskowych nowa forma ptasiej grypy H7N9, która zaczyna powodować zagrożenie epidemiologiczne to tak naprawdę amerykańska „broń biologiczno-psychologiczna”.

 

Jeden z pułkowników Ludowej Armii Chin, napisał w Internecie, że nowy szczep wirusa ptasiej grypy, znany, jako H7N9, który występuje ostatnio w Chinach, jest amerykańską bronią biologiczną i psychologiczną obliczoną na sianie zamieszania w Państwie Środka a nawet jego destabilizację wewnętrzną.

 

Wojskowy zachęcał chińskich urzędników do ignorowania wirusa i twierdzi, że katastrofalna epidemia SARS w 2003 roku również została sprokurowana przez Amerykanów. Twarde stanowisko wojskowych nie idzie w parze z tym, co mówi chińskie środowisko naukowe. Według wielu biologów rząd powinien się niepokoić wynikami badań i musi zintensyfikować wysiłki w celu monitorowania i kontroli, aby zapobiec ewentualnej pandemii.

 

Badacze stwierdzili, że nastąpiła dramatyczna mutacja hemaglutyniny w jednym z czterech szczepów grypy.  Dziewięć z 560 aminokwasami zmieniło się. W typowych wirusach grypy tylko jeden lub dwa aminokwasy mogą się zmienić w tak krótkim okresie czasu. Niektórzy specjaliści sugerują, że tak rozległa mutacja, do której doszło w tydzień lub dwa to coś niezwykłego dla grypy. Czyżby oznaczało to, że oskarżenia chińskich wojskowych nie są wyssane z palca?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Żydostwu skończyła sie kasa.

Żydostwu skończyła sie kasa. Nawet jak dodrukują kolejne biliony dolarów nikt normalny ich nie wykupi. Kasa jest w oszczędnosciach ludzi w bankach i w rezerwach budźetowych Rosji i Chin. (jest takze w powietrzu w wodzie, w ziemi (komunalna) ale to jest szykowane na kolejny krok tego miedzynarodowego nazistowskiego bandytyzmu zydów - ich skoku na dobytek gojów).
 
Wariant z bandytyzmem bankowym przetestowano na Cyprze. Na razie nie ma wiekszego zamieszania wsród tv.bydełka więc - eksperyment się powiódł i może być wykorzystany przy okradzeniu białasów z yUdE na "atak korieańskiech hakierów" po którym "przypadkowo" załamie sie system bankowy i wyzerują wszelkie nawet ustawowo nakazane do archiwizowanie dane.
 
Drugi wariant z wmuszeniem dalszych zakupów szklanych paciorków przez gospodarki wschodu (wschodnie tygrysy) właśnie obserwujemy. To klasyczny szantaż - albo kupicie kolejne miliardy śmieciowych  żydo-nazi-obligacji albo poprzez swojego szpiona KIMA doprowadzimy do nuklearnej wojny w regionie i zniszczymy wasze kraje skażając je pyłami z zubozonego uranu.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika zibi1973

No napewno,a rzeki co im

No napewno,a rzeki co im wyschły to też oni,albo burze piaskowe a może tak pomyśleć że przyszedł ten czas zagłady który zabił dinozaury,na całym świecie dziwne rzeczy się wyprawiają,cały czas gadanie ze harrp,na taki chłopski rozum rozbłysk słoneczny idzie 3 dni do ziemi i zaraz w tym czasie pojawiają się trzęsienia ziemi ,czy wulkany,albo jakaś wielka powódz co ma z tym wspólnego harrp dla takich co nie mają co wymyśleć to zaraz zastawiają się harrpem wygląda na to że mamy uszkodzoną magnetosfere i rozbłyski bardzo mocno oddziałowują na naszą ziemie

Skomentuj