Przymusowe szczepienia, czy to może być zdrowe?

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Większość z nas uważa, że szczepienia są czymś normalnym. Wstrzykiwano je naszych rodziców i nam samym, dlatego ludzie bezrefleksyjnie pozwalają je również podawać swoim dzieciom. Aby system był szczelny przestrzegania obowiązku wstrzyknięcia potencjalnej trucizny pilnują panie pielęgniarki z lokalnej przychodni zdrowia. Zdecydowanej większości ludzi do głowy nie przyjdzie, że szczepionka może być początkiem niepełnosprawności ich najbliższych.

 

Różne substancje zwane lekarstwami zwykle otrzymujemy wtedy, gdy jesteśmy chorzy. Tabletki, płyny i zawiesiny mają zwalczyć zakażenia i przywrócić pacjenta do prawidłowego stanu zdrowia. Jak zatem nazwać substancję, którą wstrzykuje się zdrowym ludziom i po której, co przecież mówią sami lekarze, rozchorować? Skoro grozi chorobą i jest aplikowane zdrowym to nie jest to raczej lekarstwem, więc czym jest szczepionka.

 

Oficjalnie jest to substancja zawierająca upośledzone formy drobnoustrojów, które mają spowodować odpowiednią reakcję organizmu w postaci wyprodukowania przeciwciał. Potem, gdy dany organizm spotyka się z rzeczywistym zagrożeniem chorobowym powinien w praktyce być na nieprzygotowanym. To tyle praktyki a jak jest w rzeczywistości?

 

Z pewnością wiele szczepionek rzeczywiście działa tak jak to opisano powyżej. Problem jednak polega na tym, że te substancje medyczne, niebędące lekarstwami powodują cały szereg skutków ubocznych. Część z nich daje się zaobserwować zaraz po zaaplikowaniu substancji a część powoduje długoterminowe uszkodzenia. Największy problem, jaki mam y ze szczepionkami polega na tym, że jest to dochodowy biznes. Ludzie są na tyle rozsądni, że nie szczepiliby się gdyby nie musieli a ponieważ prowadziłoby to do znacznego uszczuplenia koncernów farmaceutycznych ktoś wpadł na pomysł, aby zastosować lobbing i wprowadzić obowiązek szczepień.

 

Mniej więcej od tego momentu zaczęły się też pojawiać lawinowo przypadki autyzmu, przypadłości nieznanej w XIX wieku i wcześniej. Już sam ten fakt powinien dawać do myślenia. Każda szczepionka wiąże się z negatywnym wpływem na nasz układ nerwowy. Dzieje się tak, dlatego, że substancje stosowane do osłabienia groźnych drobnoustrojów nie są bez wpływu na nasze zdrowie. Metale ciężkie takie jak rtęć powodują dosłownie spustoszenie w naszych ciałach.

 

No dobrze, może ktoś powiedzieć, ale dzisiejsze szczepionki to już nie te same siermiężne mikstury z lat pięćdziesiątych czy sześćdziesiątych. Teraz wszystko jest nowoczesne i bezpieczne. Tak ma myśleć większość. Nikt rozsądny nie chce mieć wstrzykiwanych do organizmu związków rtęci, a gdy robi się to dziecku to jest to po prostu bestialstwo. Bardzo znamienne jest tez to, że na opakowaniach szczepionek na próżno szukać składu chemicznego tych substancji. Oficjalnie, dlatego, żeby ochronić własność patentową.

 

Trochę to dziwnie wygląda, bo to tak jakby ktoś produkował żywność, ale odmawiał podania składników. Jest chyba tylko jeden przykład takiego koncernu spożywczego, Coca Cola, której skład jest oficjalnie zastrzeżony. Jednak szczepionki to coś bardziej poważnego niż napój gazowany. To igranie z losem, gdy wyrażamy zgodę na wstrzyknięcie sobie lub najbliższym substancji nieznanego pochodzenia, co, do których wiemy tylko, że ktoś uważa, że nam pomogą. A co jeśli nie pomogą tylko na przykład spowodują głuchotę?

 

Znalezienie związku przyczynowo skutkowego między szczepieniem a konkretną chorobą, która pojawiła się w okresie po nim jest bardzo trudne do udowodnienia. Poza tym lekarze unikają podawania przykładów negatywnych odczynów poszczepiennych. Dzieje się tak albo, dlatego, że pacjenci nie domyślają się związku między chorobą a szczepionką, bo na przykład problemy nastąpiły po kilku miesiącach, albo, dlatego, że lekarze chcą uniknąć niepotrzebnej roboty papierkowej.

 

Konkretne rodzaje szczepionek oferowanych przez koncerny rządom krajów celem zaszczepienia ich trzodzie chlewnej, czyli nas w większości przypadków funkcjonują od afery do afery. Absolutnie nie można mieć pewności, że mikstura podana naszemu dziecku dzisiaj nie zostanie wycofana za rok, bo jakieś badania kliniczne potwierdzą negatywne skutki dla zdrowia małych pacjentów. To się dzieje praktycznie cały czas a rodzice dzieci wożą je nadal na iniekcje, które mogą spowodować nawet ciężką niepełnosprawność potomka. Poważnym nadużyciem jest to, że nie mówi się rodzicom, że w wyniku szczepienia ich dziecko może miec nie tylko gorączkę, ale i cały szereg negatywnych reakcji prowadzących nawet do całkowitego wycofania się emocjonalnego zupełnie normalnie rozwijającego się do tej pory dziecka. Niestety ale takie niebezpieczne praktyki sa u nas przymusowe, ale czy są zdrowe? Każdy powinien sam się nad tym zastanowić.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Czy jakakolwiek szczepionka

Czy jakakolwiek szczepionka jest zdrowa?! Oczywiście, że NIE!!!
A najbardziej chore jest przymuszanie kogokolwiek do szczepień!
Dobrze, że admin co jakiś czas wraca do tego tematu i ostrzega o szkodliwości szczepionek, bo jeden czy dwa artykuły sprawy nie załatwią, to trzeba ciągle nagłaśniać!

Portret użytkownika pako1205

Jest tylu ludzi ociężałych

Jest tylu ludzi ociężałych umysłowo,nawet,jeżeli są poinformowani przez ludzi chcących ich przestrzec przed tym gównem to i tak jakaś ogłupiająca moc prowadzi ich jak zombie do tych ośrodków zagłady na przyjęcie trucizny czy sobie czy co gorsza nic nie mogących jeszcze decydować dzieci.Jestem obecnie przekonany,że ten cholerny system działa na ludzi,którzy wiedzę traktują jedynie jako coś gotowego,podanego im jako jedyną prawdziwą,nic nie jest ich w stanie zobligować do własnego spojrzenia na to co z nimi robią...Cóż...każdy jest kowalem swego losu,szkoda,że tych małych dzieciaków również w ogromnej mierze.Znajoma moja,lekarka z urodzenia i powołania,kochająca pomoc ludziom(taki typ człowieka)już kilka lat temu powiedziała mi,że jeżeli mam kogokolwiek znajomego,komu urodzi się dzieciak,powiedz,żeby pod żadnym pozorem nie wstrzykiwał sobie,ani co ważniejsze dzieciom żadnych szczepionek, wtedy mówiła o szczepionkach na grypę,bo widzi jakie są po tym syfie powikłania.To tylko zarys tej rozmowy,mówiła dużo więcej o co chodzi obecnie ze służbą "zdrowia".

Portret użytkownika MajaVeritas

Bardzo dobrze powiedziane,

Bardzo dobrze powiedziane, materialu jest bardzo duzo, ale tak jak mowisz ludzie nie chca wiedziec. W tv mowia ze bezpieczne, lekarz potwierdzi i nie sprawdzamy co dalej. Ja niestety do czasu wykazywalam sie podobna ignorancja i szczepilam corcie nawet dodatkowo, bo lekarz nastraszyl, bo reklama w tv nastraszyla itd. Nigdy wiecej tego nie zrobie, wole placic kary w sadzie. Dla zwolennikow poczytajcie o tym skad wziol sie np autyzm... Bardzo ciekawy wywiad na temat szczepien umieszczony w dziale filmy na prisonplanet polecam.

"...i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli ".

Portret użytkownika DEREK

Wręcz apeluję do wszystkich

Wręcz apeluję do wszystkich przyszłych rodziców by czytać i dowiadywać się jak najwięcej , w tym wypadku im więcej tym lepiej , . Przestrzegam przed medycznym bełkotem lekarza rodzinnego  i niektórych pięlęgniarek na położniczym, niech to będzie Wasz śwadomy wybór . Niektóre szczepionki są przymusowe niestety , na szczęscie z pomocą wychodzi nam dziurawe prawo które w tym wypadku może Wam tylko pomóc .

Portret użytkownika okrzemek

pierwszy krok to lekarz

pierwszy krok to lekarz rodzinny u którego składasz oświadczenie, że nie będziesz szczepił z powodu niewyjaśnionych wątpliwości co do bezpieczeństwa takiego szczepienia i bierzesz na siebie całą odpowiedzialność za ew. negatywne skutki takiego kroku
poczytaj sobie o wskaźniku śmiertelności u niemowląt szczepionych np. na pneumokoki... włos się jeży po prostu.

Głosuj przeciw
-6
Portret użytkownika Ja

Temat szczepień wraca jak

Temat szczepień wraca jak bumerang, ale strach i niewiedza "lenistwo przy jego zdobywaniu" tak paraliżuje ludzi że wolą nie zagłębiać się w ten temat "bo co oni tam wiedzą nie są lekarzami/farmaceutami/naukowcami koncernów farmaceutycznych, bo szkoda czasu na to i lepiej oglądnąć M jak miłość :P", liczą że pani/pan lekarz z racji swojej roli jaką pełni nie jest po to aby krzywdzić ludzi ale im pomagać, ot takie padają najczęściej łumaczenia na pytanie czy wiesz co to jest szczepionka i jak działa oraz jakie ma skutki uboczne "nieraz działanie i skutki uboczne to jedno i to samo :P".

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika watch dean clifford on youtube

w teori masz racje kolego,

w teori masz racje kolego, takie byly zalozenia gdy ludzie dawno temu stworzyli instytucje ze tak powiem "przedstawiciela" plemienia, potem jakiejs wiekszej spolecznosci itd..
ale w praktyce on nie robi krzywdy ludziom, on jest wybranym CEO korporacji ktora sie tylko z pozoru nazywa REPULBLIC OF POLAND a tak naprawde to korporacja w systemie demokratycznym ( o tym pozniej) o nazwie POLSKA. 
A my drogie dziatki jestesmy tylko jej pracownikami, masz pesel, dowod, paszport...i cala inna mase kontraktow z firma-jestes jej pracownikiem/niewolnikiem. 
wiec nie ma sie co oburzac, on robi to co chce, a wlasciwie to co mu karza ludzie ciagnacy profit z tego syfu.
jezeli chcesz wiedziec jakie masz prawa jako czlowiek urodzony na ziemi polskiej-a nie sluga demokracji, proponuje pouczyc sie poki jeszcze internet nie jest do konca cenzurowany. 
wejdz na youtube, wlacz DEAN CLIFFORD TRUST LAW, (niestety po ang, ale pewnie tlumaczenia juz sa) a zaraz sie dowiesz czemu rzad robi sobie z ciebie jaja, i nic nie wskoraja twoje protesty na ulicy.
powie mi ktos czemu wasze imie i nazwisko raz pisza duza i mala, a raz tylko duzymi literami, kogo dotycza ustawy?
 
pozdrawiam i zachecam do nauki, jest tego duzo, ale innego sposobu nie ma..
pozdrawiam myslacych i czekam na odpowiedz;)

Portret użytkownika okrzemek

mnie interesuje tylko jedno -

mnie interesuje tylko jedno - jak w trybie natychmiastowym pozbyć się polskiego obywatelstwa bo wg. różnych opinii trwa to nawet 5 lat i słono kosztuje, a wszystko i tak zależy od wodza naczelnego (też "demokratycznie" wybranego).

Strony

Skomentuj