Zmiana koloru pni drzew przy ziemi

Kategorie: 

autor alvaro 31185 kamil olsztyn os pieczewo ul jeziolowicza lasy pobliskie przy stacji nadawczej olsztyn pieczewo

Ostatnio podczas wizyty w lesie odkryłem coś niepokojącego. Zaobserwowałem zmiany w wyglądzie drzew. Można powiedzieć, że mamy do czynienia z szadzią na pniach drzew przy samej ziemi. Zjawisko wypatrzono w pobliskim lesie na Pieczewie w Olsztynie w Warmińsko Mazurskim.

 

Przypadkowo odkryłem, że pnie dzew przy ziemi sa pokryte czerwoną szadzią.  Gdyby była to utleniona rdza mogłoby to wskazywać na efekt aktywności wulkanicznej. Może to być też zanieczyszczenie atmosfery, na przyklad poprzez pyłki kometarne pozostające po przelocie asteroidów, których ostatnio nie brakowało.

W praktyce nigdy wcześniej nie spotkałem się z obserwacją tego typu. Zjawisko powodujące takie zmiany koloru pnia na czerwono ciemny to coś zaskakującego. Albo zjawisko nosi zniamiona zanieczyszczenia atmosfery i aktywności wulkanicznej, albo coś spadło do atmosfery z kosmosu i spadło w formie deszczu na dzewa. Zostawiam Wam iterpretację

Kamil Teecki

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: alvaro31185
Portret użytkownika alvaro31185

Komentarze

Portret użytkownika Ariadna

Znany skład oprysków

Znany skład oprysków chemtrails jest znacząco niekompletny. To co oni dodają jest tak szkujące, że wręcz nie do uwierzenia. 
Proponuję posłuchać tego wykładu. I zainteresować albo przekazać zamieszczony link znanym wam biologom, mającym dostęp do urządzeń badawczych.
To, że nas zatruwają to wiemy. Ale to tylko grozi śmercią przedwczesną. Natomiast to co dodają daje podstawy do twierdzenia że tworzą nową przyszłość dla ludzi. Bez szans na wybór. I dotyczy to każdego.
W tym wykładzie zostały podane wyniki badań naukowych, opartych o urzadzenia badawcze. I co istotne wykład jest poprowadzony tak aby był zrozumiały dla laika. 
 
http://www.youtube.com/watch?v=uhm9aSPLSZU

Portret użytkownika Roki

W 2012 często kręciłem się po

W 2012 często kręciłem się po lasach w Choszczówce blisko Warszawy i stwierdziłem że na liściach dębów jest jakiś biały nalot (pasożyt, grzyb?) dosłownie wszystkie dęby w okolicy miały to na liściach. Jednakże łażąc po Choszczówce a także nad Wisłą zauważyłem coś pozytywnego mianowicie jest mnóstwo dzikich zwierząt (dziki, zające, jeże, wydry, lisy, sarny i łoś oraz mnóstwo innych :). Dziki można spotkać u mnie na osiedlu jak grzebią po śmietnikach. Pewnego razu pół roku temu na nocnym spacerze z psem spotkałem lochę z pięcioma warchlakami (jeden był biały Smile ryły sobie pod dębem.
Chciałem swoją wypowiedzią nawiązać do tzw. problemu CO2. Otóż pewien człowiek który pracował dla ONZ a został wykopany w pewnej wypowiedzi stwierdził: „Jestem stary i już nie boję się gróźb od smutnych panów w czarnych strojach. CO2 nie jest problemem ludzkości czy planety. CO2 plus duża ilość słońca powoduje przyrost flory a tym samym i fauny!!!”
Wiecie jak przyspieszyć wzrost roślinek w akwarium? Zapewnić dopływ CO2, będą rosły jak szalone (i dużo światła oczywiście).
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika mir

Rodzi się pytanie, czy ci co

Rodzi się pytanie, czy ci co to robią są aż tak głópi, żeby samych siebie zatrówać? Bo chyba żyją w tej samej admosferze, co reszta społeczeństw, albo mają coś, co my nie znamy i się po prostu nie boją, albo jest to terraformacja planety, pod inny gatunek, bo inaczej tego nie można zrozumieć.

Portret użytkownika antka kobity szwagra brat

...odkąd zaczołem

...odkąd zaczołem "rejestrowac " - opryski chemitrals - mam bardzo duzo zdjęc  umierających drzew -dużych obszarów  wypłowiałej trawy i lisci na drzewach ... w czerwcu  jest.... jesień...równiez z takimi objawami ...
cyt....."
Do tej pory zrzucano już:
Aluminium (Al – powoduje Alzheimera!!!), grzyby (w szczególności MUCOR!!! – perfidny grzyb który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych może powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią), rtęć, ołów, niemetale, drożdże (ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprowadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia), pleśnie, związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach (jak kapsułki leków) aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku.
Obecnie zrzuca się:
MANGAN – ponieważ świetnie łączy się z wodą (nadmiar możne również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz pogłębiać chorobę Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nie znam.
Iterb(YB) – powoduje zaburzenia metabolizmu (utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach, dodawany jest do stopów glinu).

Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin (związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!

Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach. Smugi kondensacyjne mają różny wygląd
w zależności od składu chemicznego. Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych partii atmosfery.

Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60cm głębokości, skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje
(parowanie z liści) trafia do atmosfery, gdzie kumulują się w szczególności do wysokości
3 metrów!!!
Pamiętajcie, że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej.
Skład chemtrails nad Polską został podany zgodnie ze stanem faktycznym!!!. Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach, bo nie mają ścian komórkowych, możecie sami to sprawdzić!".....
 
http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly26.htm

Portret użytkownika MONSTER

Kora i drewno zawiera

Kora i drewno zawiera garbniki. Taką łagodna zimą jak teraz mamy powoduje że kora jest przemoczona blisko ziemi i to mogą garbniki powodować ten kolor. Garbniki szczególnie dębu mogą być używane jako barwnik. W swieżo otynkowanym pomieszczeniu gdy będziesz piłować lub szlifować dębowy parkiet to po pomalowaniu białą farbą ścian, uzyskasz kolor różowy.Spowodują to garbniki zawarte w pyle osadzającym się na scianach.

Portret użytkownika Cosiek

Najprawdopodobniej dobrze

Najprawdopodobniej dobrze mówisz. Szczególnie kora dębowa ma dużo garbników i przy namoczeniu jej, wręcz wypłukaniu części garbników (a ostatnio były długo przez śniegi mokre, lepkie a nie suche) staje się różowawa, a przedwczoraj zaczęła się odwilż w PL. Podobnie z niektórymi innymi drzewami.

Strony

Skomentuj