Stany Zjednoczone pozwoliły na izraelski atak na Syrię i zatwierdziły następne

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Polskie media grają w tej samej orkiestrze, co zachodnie. Można to najlepiej poznać po tym, że konflikt syryjski przedstawiany jest jednostronnie a prezydent Bashir Assad jest demonizowany. Z drugiej zaś strony w Syrii trwa regularna wojna z armią okupacyjną zebraną z terrorystów z Al Kaidy. To, co ostatnio przedstawiano, jako izraelski atak na konwój z bronią dla Hezbollahu było tak naprawdę atakiem na centrum badawcze syryjskiej armii.

 

W mediach pojawia się coraz więcej dowodów, że Biały Dom nie tylko pozwolił na ten izraelski atak na Syrię, ale również zaoferował pełną aprobatę dla przyszłych ataków.  Syryjski rząd pokazał nagranie skutków ataku na wojskowy ośrodek badawczy, który, według ekspertów, jest regularnie odwiedzane przez rosyjskie wojsko.

 

Medialne opowieści o „konwoju z bronią”, jaki był wysyłany z Syrii do Libanu legły jak domek z kart. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że rzeczywiście zaatakowano bazę wojskową w Zabadani, a nie ciężarówki w drodze do Libanu. Sekretarz obrony USA Leon Panetta, jako pierwszy z Administracji Obamy oficjalnie mówił publicznie o atakach, twierdząc, że USA "w pełni wspiera" Izrael w ataku na Syrię, dodając, że USA jest zaniepokojone możliwością transportu broni przeciwlotniczej, ponieważ może to zostać wykorzystane przeciwko cywilnym samolotom.  Należy jednak zauważyć, że wspierani przez USA rebelianci otwarcie mówili o atakach na samoloty cywilne. To jednak najwyraźniej nie jest problemem dla światowego żandarma.

 

Raporty wskazują także, że oprócz wspierania izraelskiego ataku na Syrię, USA jest zainteresowane w prowadzeniu własnych ataków, i że zostało zaplanowane, aby zaatakować cele w pobliżu miasta Aleppo, jeśli rebelianci podejdą zbyt blisko do magazynów z bronią chemiczną. Ta ryzykowna gra może się wymknąć spod kontroli.

 

Do tego wszystkiego w sprawy konfliktu syryjskiego bardzo mocno wmieszała się Turcja. Ten kraj jest członkiem NATO i również chętnie wspiera rebeliantów w wojnie domowej w Syrii rozgrywając swoją kurdyjską kartę. Turcja skrytykowała Izrael za atak, a następnie potępił Syrię za to, że nie potrafiła na niego odpowiedzieć.  Turecki minister spraw zagranicznych Ahmet Davutoglu wyśmiewał Assada twierdząc, że nie może "nawet rzucić kamieniem, kiedy izraelskie samoloty bojowe latają nad jego pałacem".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika arkadios

ŚWIAT JUŻ MA POWÓD ABY

ŚWIAT JUŻ MA POWÓD ABY EXTERMINOWAĆ NARÓD ŻYDOWSKI RAZ NA ZAWSZE I DO KOŃCA WSZYSTKICH ŻYDÓW NA ŚWIECIE.TAKI NALOT TO WYPOWIEDZENIE WOJNY PRZEZ PAŃSTWO IZRAEL JAKIM PRAWEM WOGÓLE USA ZGADZA SIE NA NALOTY KOMU POTZREBNA JEST ICH ZGODA ?
ZARAZ OKREŚLĄ NAS JAKO ANTYSEMITAMI I POWIEM BARDZO DOBRZE ! ! !
W 1939 ŻYDZI W POLSCE WITALI ARMIE RADZIECKĄ OKUPANTA ZE WSCHOUY FLAGAMI I NAPISAMI ZE WITAJĄ OSWOBOWICIELI,HA HA HA ,,,NA  HU.... BYŁO NAM ICH BRAĆ TEN SHIZOFREMICZNY NARÓD NA ZIEMIE NASZĄ POLSKĄ JAK ZADEN KRAJ NA ŚWIECIE NIE CHCIAŁ BYDŁA TEGO BRAĆ DO CHLEWU

Portret użytkownika Zenek

Armię Niemiecką (nazistowską)

Armię Niemiecką (nazistowską) żyda Adolfa Hitlera też witali kwiatami i macami. Nawet wspólnie z nimi zrobili "Prowokację w Bydgoszczy" (3 09) by Gebbels mógł potem przed światem w "demokratycznych mendiach" motywować niemiecką agresję na Polske i wymordowywanie Polaków ich bestialstwem przeciwko niemieckiej ludności cywilnej na naszym terenie żyjącej. Dziś to jak i inne ich zdrady to "tajemnica"  sprzytnie przeinaczana masowym fabrykowaniem "faktów mendialnych".

Portret użytkownika Zenek

Jakby to nie była prawda, bo

Jakby to nie była prawda, bo Hitler nie tylko był żydem ale żydem oddanym sprawie żydowskiej i przez nich do zamordowania gestapowca w 1941 na sznurku prowadzonym, to nie potrzeba by było tworzyć kłamliwej Hasbary i innych gebelsowych Lig Przeciwko Zniesławianiu bo przecież nie byłoby potrzeby ŁŻEĆ NA TEMAT prawdziwej historii Rasy Bałwanów. A one powstają bo was pejsiaki okrutny strach bierze, że się ludzie dowiedzą i uświadomią sobie jakimi okrutnymi bydlakami jako cała nacja jesteście. I ten strach przed zakończeniem pasożydowania i koniecznościa uczciwej pracy tak boli, że teraz czując pismo nosem próbujecie podpalić świat by po zakończeniu wojny radośnie wyłażąc jak robale z nor (bunkrów) zaprowadzać dalej ten swój nazistowski raj NWO. Mojrzeszową Ziemie Obiecaną satanistów i sodomitów.
 

Strony

Skomentuj