Ponad 50 dzieci w Afryce zostało sparaliżowanych po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak donosi serwis internetowy Natural News, Bill i Melinda Gates już od 10 lat kontynuują swoją "krucjatę", której celem jest zaszczepienie każdego dziecka na świecie. Jednym z ich głównych celów geograficznych jest kontynent afrykański, znany ze złych warunków sanitarnych i braku czystej wody. To stworzyło warunki, w których takie choroby jak zapalenie opon mózgowych i malaria, kwitną.  Ale zamiast próbować spełnić te podstawowe potrzeby sanitarne multimiliarder i jego liczni sojusznicy zobowiązali się do zaszczepienia ludności tubylczej.  Wdrożenie tej decyzji spowodowało falę problemów neurologicznych wśród dzieci w Afryce.

 

Niekorzystne odczyny poszczepienne rejestrowano w okolicy miejscowości Gouro w Czadzie. U 50 młodych ludzi w regionie po szczepieniach doszło do uszkodzenia układu nerwowego, co objawiało się rozmaitymi reakcjami neurologicznymi. Szczepionki, które to wywołały miały chronić przed zapaleniem opon mózgowych wywoływanym przez meningokoki i pneumokoki. Dzieci w wieku około 7 lat po przyjęciu szczepionki zaczęły mieć halucynacje, dostawały konwulsji i paraliżu.

 

Według kuzynki dwóch dzieci chorych po szczepionce, straszne skutki uboczne zaczęły pojawiać się w ciągu 24 godzin od podania.  Wiele dzieci zaczęło cierpieć z jej powodu od razu, bóle głowy i wymioty później kończyły się niekontrolowanymi drgawkami i ślinotokiem. Rodzice i władze lokalne starają się dotrzeć do wyższych urzędników państwowych w celu podjęcia działań prowadzących do zakazania szczepionek i pomoc chorym dzieciom, wszystkie ich prośby o pomoc zostały zignorowane.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kristof

Powiem Wam ,że jestem

Powiem Wam ,że jestem zszokowany tymi nowymi doniesieniami.Nie wiem co bym zrobił teraz gdybym miał szczepić swoje dzieci.Do tej pory byłem przekonany o skuteczności szczepień ,ale teraz bym nie zaszczepił.Okazuje się bowiem ,że ryzyko jest o wiele większe niż zachorowanie na grużlicę, ospę czy wirusowe zapalenie mózgu.Nie wspomnę o grypie....

Portret użytkownika hopsiup

Pomyśl sobie, że wiele osób

Pomyśl sobie, że wiele osób jest przekonanych o tym, że NWO to bajki. I jak zaczynają odkrywać prawdę to też są zaszokowani. Niektórzy tak bardzo, że z powrotem "modlą się" do "słońca Peru".
Pomyśl nad jednym. Planowana jest redukcja populacji ludzkiej do 1 mld ludzi. Jakoś to trzeba zrobić. W końcu te 6 mld to "bezużyteczni zjadacze chleba" (Henry Kissinger, "Raport Kissingera").

Portret użytkownika kamikaz

jestes ograniczony po prostu

jestes ograniczony po prostu ale w lustrze tego nie zobaczysz, chodzi o to ze kiedys ię modlono a teraz sie wraca do starych obrzędów nnp mając dośc katolandu przesiąkniętego chęcią zysku itp A powiedz co ty brałes ze niszczy tak szare komórki i nie jestes w stanie ruszyc głową?

Portret użytkownika hopsiup

Ja jestem katolikiem, więc

Ja jestem katolikiem, więc nie przypisuj mi swoich fobii.
A co do "słońca Peru" to użyłem tego sformułowania jako symbolu pewnego myślenia. W czasie kiedy kandydatem na prezydenta był niejaki Stan Tyminsky były kobiety płaczące "komuno wróć". Wolność to trudna rzecz, oczywiście poza "róbta co chceta" ale na końcu tej jest tyrania. Tak kiedyś było z Iwanem Groźnym. Bojarowie błagali go by wrócił... i wrócił.

Strony

Skomentuj