Ponad 50 dzieci w Afryce zostało sparaliżowanych po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak donosi serwis internetowy Natural News, Bill i Melinda Gates już od 10 lat kontynuują swoją "krucjatę", której celem jest zaszczepienie każdego dziecka na świecie. Jednym z ich głównych celów geograficznych jest kontynent afrykański, znany ze złych warunków sanitarnych i braku czystej wody. To stworzyło warunki, w których takie choroby jak zapalenie opon mózgowych i malaria, kwitną.  Ale zamiast próbować spełnić te podstawowe potrzeby sanitarne multimiliarder i jego liczni sojusznicy zobowiązali się do zaszczepienia ludności tubylczej.  Wdrożenie tej decyzji spowodowało falę problemów neurologicznych wśród dzieci w Afryce.

 

Niekorzystne odczyny poszczepienne rejestrowano w okolicy miejscowości Gouro w Czadzie. U 50 młodych ludzi w regionie po szczepieniach doszło do uszkodzenia układu nerwowego, co objawiało się rozmaitymi reakcjami neurologicznymi. Szczepionki, które to wywołały miały chronić przed zapaleniem opon mózgowych wywoływanym przez meningokoki i pneumokoki. Dzieci w wieku około 7 lat po przyjęciu szczepionki zaczęły mieć halucynacje, dostawały konwulsji i paraliżu.

 

Według kuzynki dwóch dzieci chorych po szczepionce, straszne skutki uboczne zaczęły pojawiać się w ciągu 24 godzin od podania.  Wiele dzieci zaczęło cierpieć z jej powodu od razu, bóle głowy i wymioty później kończyły się niekontrolowanymi drgawkami i ślinotokiem. Rodzice i władze lokalne starają się dotrzeć do wyższych urzędników państwowych w celu podjęcia działań prowadzących do zakazania szczepionek i pomoc chorym dzieciom, wszystkie ich prośby o pomoc zostały zignorowane.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika ozuty

Jesteśmy 100 lat za

Jesteśmy 100 lat za murzynami.

Dlaczego nikt nie podaje w statystykach ile dzieci w Polsce zachorowało na autyzm poszczepienny. To też jest paraliż tylko że mózgowy. Jestem przekonany, że tych dzieci chorych jest już dziesiątki tysięcy i w porównaniu do tych 50-ciu dzieci w Afryce jest to już epidemią i zaplanowanym ludobójstwem.

Portret użytkownika ada

masz racje ale ludzie tego

masz racje ale ludzie tego nie pojmuja. Moja kolezanka z Wawy urodzila synka...do 5 miesiaca widzialam tego maluszka praktycznie codziennie, slodki dzieciaczek, a jak sie smial w glos... to az sie serce topilo. Wybylam z Wawy i dostalam po 2 latach maila od niej, ze maly ma autyzm i potrzebuje pomocy...poradzilam jej sprawdzic czy to nie od szczepien... nie uwierzyla...a ja wiem ze ten maluszek bylby zdrowy, gdyby nie te.......szczepionki (w tym wielokropku to mialam chec uzyc wielu brzydkich slow, bo temat chorych dzieci z winy szczepien bardzo mnie boli)
Pozdrawiam

Strony

Skomentuj