Wyciekł nowy raport IPCC, Słońce i promieniowanie kosmiczne niedocenianymi czynnikami ocieplenia klimatu

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Ciekawie rozwija się kwestia tak zwanego antropogenicznego czynnika sprawczego zmian klimatycznych na naszej Ziemi. Właśnie wyciekł raport, który może obalić ten aksjomat stanowiący przecież podstawę do podatkowej grabieży społeczeństw.

 

Raport o oznaczeniu AR5 był do tej pory dystrybuowany wewnętrznie w ramach IPCC i ONZ. Oficjalnie był utajniony do czasu przeprowadzenia procesu jego opiniowania. Mimo to dokument wyciekł do Internetu i wzbudził nie małą sensację. Na próżno jednak szukac informacji o tym w oficjalnych przekazach.

 

Oczywiście w telewizji o tym raczej nie powiedzą, ponieważ mogłoby to zburzyć misternie budowane przekonanie, że to człowiek swoim działaniem powoduje globalne ocieplenie. Oczywiście sama ta koncepcja jest częściowo prawdziwa, ale w ogólnym bilansie nasz wpływ na temperaturę Ziemi to jak wpływ muchy machającej skrzydłami na powstawanie prądów strumieniowych w atmosferze.

 

Według raportu dotychczas nie brano pod uwagę dwóch istotnych czynników powodujących globalne ocieplenie. Przede wszystkim oddziaływania cieplnego Słońca oraz promieniowania kosmicznego powodującego powstawanie nowych chmur. Oznacza to mniej więcej tyle, że istnieje połączenie między zmianami klimatu, ziemskim magnetyzmem i oddziaływaniem Słońca. Te oczywiste czynniki ocieplenia klimatu były do tej pory zupełnie pomijane. Trudno się jednak dziwić skoro celem było uzasadnienie potrzeby wprowadzenia podatku węglowego.

 

Nikt rozsądny nie uwierzy w to, że Protokół z Kioto może mieć jakikolwiek wpływ na temperaturę planety. Znacznie większy i to nieoszacowany wpływ ma rozmarzanie wiecznej zmarzliny, które poprzez emisje metanu powoduje następny efekt przyspieszający ocieplenie. Wygląda na to, że jesteśmy świadkami początku kolejnej Climategate i to w kilka dni po przedłużeniu Protokołu z Kioto do 2020 roku. Cały raport w języku angielskim dostępny jest pod poniższym linkiem, http://www.stopgreensuicide.com/

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Annia

Sporo na ten temat obejrzałam

Sporo na ten temat obejrzałam w filmie "endgame global investment", świetny film, polecam wszystkim Mocno otwiera oczy Smile Można go obejrzeć tu: http://www.youtube.com/watch?v=dXczDkXpqI8, dłuuuugi jest, ale naprawde warto! Pewnie nie wszystko jest tam prawdą, ale mimo to warto znac i takie podejscie do świata i ludzi. Niech zawsze świeci się nam z tyłu głowy ostrzegawcza lampka, to na pewno nie zaszkodzi Smile

Portret użytkownika Janusz

Jakie ocieplenie? Ilu z was

Jakie ocieplenie? Ilu z was poczuło ocieplenie w postaci zmiejszonych rachunków za opał?
Ja bym powiedzial że klimat zwyczjnie jest niestabilny i wzrosła amplituda temperatur, chociaż to tylko moje odczucie nie podparte żadnymi danymi.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Już nieraz pisałem, że w

Już nieraz pisałem, że w ogólnym bilansie cieplnym naszej planety wpływ czlowieka jest niemal nniezauważalny. Najwieksze znaczenie ma Słońce, erupcje wulkanów i prądy oceaniczneczyli czynniki o których nie mamy prawie żadnej wiedzy a także zadnego wpływu na nie. 
Pozdrawiam Juszka ps dzieki za takie artykuły, które zwiększają świadomość niektórych osób

Portret użytkownika Zahi

Juszka - dobrze

Juszka - dobrze napisałeś, nie mamy prawie żadnej wiedzy...ale to ludziom którzy spotykaja sie w Kioto i przy innych okazjac wystarcza by robić nas na szaro. Jest to jak dla mnie jedna z najbardziej zuchwałych kradzieży na społeczenstwie światowym. No ale nic, licze na to że wreszcie ludzie na poważnie zaczną myśleć o tym jak są traktowani. Wystarczy jeszcze że pojawi się jakiś odpowiedni zespół osób które pociągną za soba tłumy i wreszcie skończy się ten szajs. Całe te Elity, NWO i całe ścierwo tego świata. 

Guardian Angel
"Prawdziwy wróg ukryje się tam gdzie się go najmniej spodziewasz"

Portret użytkownika SurvivorMan

Ten dokument musiał w końcu

Ten dokument musiał w końcu powstać i celowo wycieknąć. Było pewne że tak będzie... Wszelkie wyniki badań naukowych i raporty, są produkowane w zależności od tego w którym kierunku idzie ludzka świadomość!!! Jeśli ludzka świadomość zaczyna pozbawiać pieniędzy elity, to zaczynają się pojawiać bajeczki takie jak ta powyżej!!! Jasne jest od dawna, że człowiek ma ogromny, negatywny wpływ na ziemski ekosystem (w tym na ocieplenie klimatu), więc teraz korporacje przemysłowe będą płacić za zamykanie gęby ludziom świadomym, aby nie stracić zysków ze swojej morderczej dla środowiska naturalnego działalności! Kto cokolwiek jest w stanie ze Słońcem zrobić? ...Najlepiej jest więc zwalić na Słońce, zamknąć mordę ludziom świadomym i dalej niszczyć ekosystem w imię kawałka papierowej szmaty, zwanej pieniądzem!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj