Alarm pogodowy w Rzymie, nadchodzi cyklon Kleopatra

Kategorie: 

źródło: sat24.com

Kataklizm pogodowy z maja tego roku, który zatopił część Rzymu wywarł odpowiednie wrażenie na władzach "wiecznego miasta". Do stolicy Włoch zbliża się wlaśnie cyklon o wdzięcznej nazwie Kleopatra. Spodziewa się tam z tego powodu dużych opadów deszczu, podobnych do tych, jakie zalały niedawno Neapol.

 

Trwa prewencyjne umacnianie zagrożonych miejsc, w ruch poszły worki z piaskiem. Akcje koordynuje włoska Obrona Cywilna. Władze Rzymu poinformowały, że wprowadzony jest stan alarmu dla miasta. Zaleca się anulowanie planów pobytowych z powodu ryzyka, jakie mogą nieść nagłe opady.

Według najnowszych prognoz już jutro rano może dojść do silnych opadów deszczu, ale potem po jednorazowym ataku pogodowym meteorolodzy spodziewają się poprawy pogody.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika alvaro31185

ten Rzym zmiecie cos

ten Rzym zmiecie cos zpowieszchni ziemi takiego czegos w mojej karjeze na radarach nie obserwowalem nie unas wiedz pytam co sie jeszcze wydazy Kleopatra rozmiarami wyglada jak katrina doslownie i najprawdopodobniej sie zapadlo zaobserwowano lej 4,700kn n.pm nie unas takie icydenty teraz zastanowcie sie ze wpokodzie niema zeczy nie mozliwych naj prawdopodoniej znamiona\ rozpoczynajacej sie epoki lodowcowej co takiego ciemno to i niedobrze z oczu mu patszy

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika atx

Aż przykro czytać komentarze

Aż przykro czytać komentarze na tej stronie....merytorycznie...szkoda gadać...a jeśli chodzi o ortografię oraz pisownię...NIE WIEDZIAŁEM , ŻE JEST AŻ TAK ŹLE   : (     ....(PATSZY/KARJEZE....)  płakać mi się chce.

Strony

Skomentuj