Obserwacje słońc pobocznych dokonywane są już na całym świecie

Kategorie: 

Klasyczny parhelion zaobserwowany we wschodniej Rosji

Ostatnie miesiące obfitowały w obserwacje wielu zjawisk optycznych, do których dochodziło na naszym niebie. Nasza redakcja od pewnego momentu zaczęła publikować przypadki wystąpienia zjawiska znanego, jako parhelion. Jest to zjawisko typowe dla obszarów podbiegunowych, ale ostatnio stało się powszechne również na innych szerokościach geograficznych. 

Kiedyś było tłumaczone reakcją kryształków lodu na światło słoneczne padające pod odpowiednim kątem.

W rezultacie powstaje parhelion, czyli halo słoneczne i czasami można obserwować również słońca poboczne. Są one często brane za mityczną planetę X zwaną również Nibiru.

Oczywiście nie jest to, żadna planeta, ale to nie znaczy, że nie należy zadawać pytań, bo skąd nagle taka liczba parhelionów obserwowana masowo, prawie na całym świecie? Czy nasza atmosfera aż tak się zmieniła, że efektem tego może być powszechna obserwacja fenomenów zarezerwowanych kiedyś dla koła podbiegunowego?

A może winne są aerozole pozostające długo w powietrzu i powodujące zmianę barwy Słońca na bardziej białą oraz rozmycie go. Na razie są tylko pytania i brak sensownych odpowiedzi, a całkiem spora liczba ludzi po prostu nadal nie podnosi głowy w kierunku nieba.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika spotter

Problem polega tylko na tym

Problem polega tylko na tym że tak naprawdę chemtrails nie istnieje w realnym świecie. Chemtrails istnieje tylko i wyłącznie w sieci. Zwróć uwagę na to że żaden ze zwolenników nie wyjdzie na ulice... ciekawe dlaczego ? Smile

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie. Obserwujemy

Witam serdecznie. Obserwujemy zmiany na ziemi a ludzie nadal są zamknięci w skorupie obłudy. Znaki na ziemi i niebie są manifestacją duchowej siły. Słońce i księżyc przekazują ludziom informacje w postaci znaków. Moim zdaniem jeśli pojawi się, drugie słońce to będzie wewnętrzną manifestacją energii świadomości ducha.
Starożytni by powiedzieli BUDDA NADCHODZI. Wiem że niektórzy będą mnie uważali za śmiesznego ale mam nadzieje że niektórzy przygotują się bardziej na transformację swojego wnętrza aby przyjąć światło BUDDY-w postaci czystej wypełnionej światłem bezgranicznej przestrzeni.
Końca świata nie będzie-kto to mówi o tym jest kłamcą.
Narazie wszechświat się bardziej zdecydowanie szybciej rozszerza. Wiem bo miałem widzenie w czasie. Sądzę że około 1.25. jestem joginem i dla mnie oznacza szybszy bieg wydarzeń.
Tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o zmiany duchowe. To co zostało ukryte głównej mierze PRAWDA wychodzi na światło dzienne. Żaden człowiek nie zatrzyma zachodzących zmian- matka ziema, ojciec słońce mają cel do osiągnięcia nawet kosztem ludzi. Będę mówił szczerze glownie chodzi o dobro czujących Istot. Zbadajcie stare cywilizacje to może rozumiecie zachodzące zmiany.
Pozdrawiam światłem życia.

Portret użytkownika gregor ju

koles zejdz na ziemie ok i

koles zejdz na ziemie ok i przestan wciskac ciemnoty  co sie dzieje i co sie stanie nikt tego nie wie i nie bedzie wiedzial wiec domysly zostaw sobie jak i wszyscy na pozniej a jesli zajmujesz sie religia to zajmuj dalej ikt nie wierzy w bajki w dzisiejszych czasach .wole obejrzec pinokio jak sluchac bredni a to co ktos kiedys napisal to napisal i od tego sa inni co w to wnikaja.zyj jak jest bo na takich glupotach kasy nie zrobisz b<y zyc a skoro uwazasz ze jest koniec swiata i masz jakies przeslanki to przeslij mi wszystko co masz na koncie wtedy moze ci uwierze  i zycze powolnej smierci .

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika mały budda

Witam. Nie wierzę w boga ani

Witam.
Nie wierzę w boga ani żadną religię.
Budda to stan Absolutu- czysta -nad świadomość kosmiczna.
Na śmierć jestem gotowy przerabiałem Buddyjska Księge Śmierci. Buddyzm nie jest religią.
Życzysz mi powolnej śmierci. Dziękuje.
Nie jesteś mądry- jestem Mistikiem więc śmierć jest moim domem. Pamiętaj śmierć jest wyzwoleniem i domem.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika MonaLisa

Wita, mały budda! Proszę,

Wita, mały budda!Proszę, powiedz, gdzie można znaleźć właśnie tą księgę śmierci? chcę bardzo zapoznać się, co ona zawiera, jak wygląda, a nie mam pojęcia, gdzie ja można znaleźć. Ani w księgarniach, ani w bibliotece nie ma, ani w Polsce, ani w Niemczech.Pozdrawiam!

Portret użytkownika mały budda

Witam serdecznie

Witam serdecznie MonaLisa.
Polecam: ,,Jak umierać i żyć lepszym życiem'' Jego Świątobliwość Dalajlama Jeffrey Hopkins.
W/wym. książka jest wyzwoleniem a tym samym zmartwychwstaniem i przebudzeniem do osiągnięcia lepszej poszerzonej świadomości kosmicznej.
Pozdrawiam i proszę opinię po przeczytaniu.

Strony

Skomentuj