Głos sprzeciwu w sprawie tajnego stosowania programów geoinżynieryjnych

Kategorie: 

Deesilustration.com

Jeden z naszych czytelników, Maciej z Wrocławia, przesłał do nas swoisty manifest, który ma za zadanie pobudzić do dyskusji na temat tego co zrobić z fenomenem smug chemicznych. Wciąż jednak jest duża grupa ludzi odrzucających teorię o tajnych opryskach dokonywanych na przykład w celu kształtowania pogody. Aby podjąć się jakiegoś działania potrzebne jest najpierw dostrzeżenie problematycznego zjawiska przez ogół społeczeństwa. 

 

Sami jednak nie mamy w zwyczaju patrzyć w niebo a skoro nie mówi o tym prasa i telewizja to tak jakby temat nie istniał. Co oczywiste zagadnienie chemtrails wzbudza skrajne emocje prowadząc często do sporów między "racjonalistami" i "zwolennikami teorii spiskowych". Miejmy nadzieje, że list Michała otworzy pole do dyskusji a nie da pretekst kolejnej fali trolowania.

 

Oto list Michała

Dzisiaj, 21.07.2012 od godziny 12:30 trwają opryski nieba nad Wrocławiem. W ciągu kilku godzin całe pokryło się charakterystyczną "mgiełką", która gęstniejąc zamienia się w chmury. Od 17:45 opryski zintensyfikowano na tyle, że w przeciągu zaledwie 50 minut zarejestrowałem ponad 6 samolotów przelatujących w okolicy Wrocławia bez transponderów ADS-B, oczywiście zostawiających za sobą chemtraila.


[img_assist|nid=8569|title=chemtraile nad Wrocławiem (1)|desc=|link=none|align=center|width=440|height=263]

[img_assist|nid=8570|title=chemtraile nad Wrocławiem (3)|desc=|link=none|align=center|width=440|height=263]

Dlaczego przy tak intensywnych opryskach i spadających na ludzi, zwierzęta, rośliny, żywność i Ziemię truciznach ludzie nie reagują w sposób zdecydowany, jednomyślnie sprzeciwiając się powyższemu?

Dlaczego wciąż trwają jałowe debaty, które kompletnie nic nie wnoszą, prócz zbędnych kłótni i marnotrawienia czasu, mieląc wciąż idiotyczne "za" i "przeciw", czy aby fakt opryskiwania nas w ogóle miał miejsce.
Ludzie obudźcie się, niezbędne jest stworzenie stosownego dokumentu od społeczeństwa dla rządzących, w którym klarownie będzie opisane, że my, ludzie myślący i świadomi wiemy co się dzieje i JAKO SPOŁECZEŃSTWO ŻĄDAMY ZAPRZESTANIA oprysków, czy tzw. "programów geoinżynieryjnych".

Największy wpływ na naszą planetę, jeżeli chodzi o temperaturę ma Słońce, a nie człowiek. Największe emisje CO2 produkuje sama Ziemia poprzez wulkany i resztę przyrody. Koncesje na emisje CO2 to największy bullshit, jaki wymyślono, by nam, "zwykłym" ludziom robić wodę z mózgów i dodatkowo opodatkować.
Kto z Was, czytelników wie, dokąd de facto trafiają pieniądze z koncesji? A jak myślicie, kto wśród ludzi ze społeczeństw tzw. rozwiniętych wie?
Skoro, zatem mamy wpływ na całe 5% całkowitej emisji CO2 do atmosfery, jaki jest zatem sens jej koncesjonowania oraz prowadzenia programów geoinżynieryjnych?

Potrzebne nam jest działanie a nie bezproduktywne gadanie. Potrzebny jest sprzeciw, jawny opór i otwieranie oczu ludziom z Waszego środowiska pracy, uczelni, szkoły, rejonu.
Im więcej ludzi będzie mieć świadomość tego, co samozwańcze "elity" chcą i robią z pozostałymi ludźmi, tym większa szansa, że masa krytyczna zostanie osiągnięta i kolejny program będzie musiał zostać zatrzymany. Przynajmniej czasowo.

Ciekaw jestem, kiedy ludzie zaczną bać się oddychać.
Działajmy, póki mamy jeszcze możliwość i szansę odzyskać swobodę oddychania, ba jak na razie mamy coraz bardziej zacieśniającą się pętlę wokół naszych szyi.
Pozdrawiam Was wszystkich, Maciej

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ulmus

Dlaczego opryskami? Tak

Dlaczego opryskami? Tak właśnie zachowują się smugi kondenacyjne, to żaden dowód na opryski. Nie twierdzę, że chemtrails nie istnieje, przeciwnie - wiele wskazuje na to, że istnieje, jednak smugi nie stanowią dowodu. W woj lubuskim macie przecież 12 portów lotniczych, spróbuj wejść na jakieś forum spotterskie podaj im godziny tych przelotów, a pewnie powiedzą Ci co to za samoloty były, ile i z jakich portów. Jedno mnie dziwi... w związku z tym, że contrails mogą doprowadzać do ocieplania klimatu zaczęto stosować dodatki do paliwa, by możliwie ograniczać ich powstawanie... Jakoś im to nie tęgo wychodzi, szachownic na niebie coraz więcej...

Portret użytkownika obserwator28

Dziś dzięki bardzo dużej

Dziś dzięki bardzo dużej wilgotności powietrza na wysokości przelotowej samoloty pozostawialy za sobą smugę iryzacyjną, pieknie to wyglądało. Na forach o chemtrails zawrzało, bo dla nich taka smuga to 100% jest chemtrails. Tylko niech mi który z oświeconych powie dlaczego takie smugi zostawiały samoloty pasażerskie, rejsowe ? Pewnie dziś pasażerów wywalili z pokładu i wstawili beki z chemikaliami i zamontowali instalacje do oprysku Smile

Portret użytkownika Krisu

Bzdury. Mam nagranie które

Bzdury. Mam nagranie które mogę umieścić na YT gdzie sfilmowałem samolot lecący na niebie z chemtrails - i to taki akurat który zostawiał normalną kondensacyjną - ten sam dzień, podobny czas...wilgotność tu nie miała nic do rzeczy. Na flightradar sprawdzałem - podobne wysokości lotu.

Portret użytkownika Ulmus

Kolejny "wiedzący", który

Kolejny "wiedzący", który będzie się publicznie onanizował podniecając swoją wiedzą na temat smug pozostawianych przez samoloty. Jakież to typowe - wrzucać wszystkich do jednego worka ("dla nich"). Otóż nie wszyscy w taki sposób reagują, wiedząc jakie są przyczyny powstawania smug. W każdym środowisku znajdą się tacy, którzy uwierzą w byle co, błędnie interpretując naturalne zjawiska, to samo jest z Tobą. Twoja głupia wiara odnośnie niemozliwości istnienia chemtrails z pewnością wywiedziona jest w oparciu o smugi. Ot równie tępe postrzeganie jak w przypadku naiwnej wiary, że Ziemia jest płaska. Aby przeprowadzić trujące ludzi opryski wystarczy robić to pod osłoną nocy i wykorzystać urządzenia, które wykorzystuje się do zwykłych oprysków. Ale tacy jak Ty mają chyba za mało miejsca w głowie, by dojść do tak prostej konkluzji. Ludzie dokonują opracowań naukowych w związku z chemtrails (Dr. Coen Vermeeren), a takie neptki jak Ty wciąz będa żyć w świecie iluzji.

Strony

Skomentuj