Smugi znowu pokryły niebo nad Polską

Kategorie: 

www.sxc.hu

Po raz kolejny zaobserwowałem na niebie smugi chemiczne. Dziś jednak wyjątkowo skala tego zjawiska była bardzo rozlegla. Również intensywnośc oprysków ostatnio wzrosła. Samoloty latały jeden obok drugiego w grupach po trzy, częściej po dwa.

Piękne poranne niebo zamieniło się w siatke serpentyn i innych mazów. Opryski trwały przez cały dzień zasłaniając prawie 100% nieba mlekowatą substancją o bliżej nieokreślonym składzie, aby pod wieczór pokazać nam niesamowicie kolorowy zachód Słońca.

Wszystko udokumentowane na filmie. Życzę przyjemnego oglądania.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: kawior
Portret użytkownika kawior

Komentarze

Portret użytkownika Im Human

Gash bardzo Cię przepraszam

Gash bardzo Cię przepraszam jeśli cię uraziłem tymi słowami. Pisząc upośledzony miałem na myśli człowieka nie kojaźącego faktów, nie potrafiącego analizować wszystkich dostępnych informacji lub nie chcągo tego robić gdyź jego przekonania są jedynie słusznymi. Szlag mnie czasami po prostu trafia. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i nikogo na siłe nie można zmusić do ich zmiany. Pożyjemy (ciekawe jak długo) zobaczymy kto miał rację. bardzo bym chciał abyś to ty się nie mylił dla dobra nas wszystkich. Za błędy też przepraszam, nie zwracam uwagi jak piszę, mam zaświadczenie o dysgraffi i dysleksji.

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

@gash, @ImHuman,   jak te

@gash, @ImHuman, jak te przeprosiny i podziękowania pięknie brzmią... I to z samego rana! Fala dobroci i wzajemnej miłości zaczyna zalewać tą stronę. Jakie to cudowne!Czy to nie dowód na to, że transformacja się zaczyna??? ;) hahahahahaha.Miłego dnia wszystkim!I dziękuję wszystkim, i wszystkich z góry przepraszam, tak na wszelki wypadek!Jesteście wszyscy prawdziwymi Bohaterami! Naprawdę! Kocham Was wszystkich! Zasyłam strumień Miłości ze wszystkich stron Wszechświata!;) 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika Im Human

Zdjęcie z dnia 11.09.2012

Zdjęcie z dnia 11.09.2012 godz. 6:55 już zaczeli pryskać, na polu białą zawiesinę po opryskach z zeszłego dnia.   Godz ok. 10:00 widac 2 samoloty w szyku, jeden przeleciał chwile wcześniej. o o to smuga pozostała po samolotach O oto zdjęcia z 10.09.2012mam dużo więcej zdjęć jak by kto chciał. 

Portret użytkownika MeteoIR.B

Zobaczcie co wy piszecie.

Zobaczcie co wy piszecie. Odwrócona tęcza z powodu środków chemicznych. Zalecam wam powrót do książek z fizyki (klasa gimnazjum, optyka). P.S. Dziękuję za dodanie mojego ostatniego postu. Nie spodziewałem się jego dodania z powodu odmiennych poglądów.

Portret użytkownika babinicz

Mnie to wygląda na celowe

Mnie to wygląda na celowe "oranie nieba" w celu:
1. Odbicia promieni słonecznych które w nadmiarze docierają do Ziemi.
2. Powolne trucie ludności w celu depopulacji
 
Wczoraj tj 11.09 samoloty latały jeden za drugim i obok siebie niczym eskadry. Efekt był taki że po 10 rano potworzyły się chmury. A miał być wspaniały słoneczny dzień.
 
 

Strony

Skomentuj