Atak na Iran pozostaje głównym celem wyznaczonym Amerykanom

Kategorie: 

makeadifference.cufi.org

Oczywiste jest to, że jeśli Izrael, kraj wielkości Województwa Dolnośląskiego, uzna, że USA ma coś zrobić to zwłaszcza w roku wyborczym po prostu do tego dojdzie,  bo to Stany Zjednoczone są największym państwem na świecie pod względem liczebności Żydów. Zdaje się, że Izrael uznał właśnie potrzebę rozwiązania kwestii irańskiej.

 

Warto wspomnieć, że wzrastają wciąż możliwości bojowe tego kraju, co niepokoi inne mocarstwa regionalne. Innymi słowy Iran ma teraz znacznie większe możliwości zwalczania okrętów USA. Teheran gromadzi arsenał zaawansowanych pocisków, które będą mogły razić cele zarówno z morza jak i z lądu.

 

USA w pewnym momencie wygasiło wojenną retorykę w stosunku do Iranu, ale z tego, co ostatnio powiedział prezydent Obama atak na Iran nie został odwołany tylko przełożony ze względów wyborczych.

 

Już teraz pojawiają się pierwsze opinie, że po 18 miesiącach Iran osiągnie zdolność do zbudowania bomby atomowej a to przez Izrael jest traktowane, jako moment ostateczny, w którym da radę jeszcze przeciwdziałać aspiracjom irańskim.

 

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja w Syrii oraz konflikt, jaki tam rozgorzał będzie mógł zostać wykorzystany, jako pretekst do ataku na Iran. Zaangażowanie militarne Teheranu w kontekście wspierania prezydenta Assada będzie tylko wzmagało pole manewru do ewentualnych prowokacji, gdy będą już potrzebne.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wielebny Hektor

Moim zdaniem, nie wiele

Moim zdaniem, nie wiele pomogą ci teraz @Afterwiner7 te infantylne i bardzo żałosne wybiegi! Czy można publicznie nawoływać do nienawiści i wydać wyrok na innych ludzi?Właśnie tak najpierw robił ten potwór, ten demon Brevik (gdy pomyślę o tych niewinnych dzieciach..., tacy młodzi, przecież całe życie mieli przed sobą...)Gdyby ludzie, którzy czytali tamten „apel” (manifest) zareagowali natychmiast... Wyciągnijmy zatem my wnioski na przyszłość...Ponad 2300 użytkowników, drugie tyle gości i tak mało krytycznych komentarzy i zdecydowanego sprzeciwu... (kim są ci wszyscy, którzy poparli ten „apel”dając plusy?) Ręce mi opadły, zniechęciłem się do czytania ZnZ i pisania komentarzy (bo widzę, że wielu ludzi swymi ustami oczywiście wierzy w Boga, lecz swymi czynami raczej woli okazywać posłuszeństwo diabłu, jestem rozgoryczony...) Jeżeli to prawda @Afterwiner7, że ktoś inny napisał ten „apel”, podszywając się i zniesławiając ciebie w tak podły sposób (myślisz, że „fałszywy” od razu przyznałby się ?) to przecież popełnił podwójne przestępstwo! Na twoim miejscu powiadomiłbym natychmiast prokuraturę!Ten oszust nie może pozostawać bezkarny! (w dodatku groził i obrażał innych!)Przecież wszystko można sprawdzić, na pewno są sposoby!(nie zdziwiłbym się, że ktoś inny już powiadomił odpowiednie służby...) Na samym dole @Afterwiner7„apel” podpisany jest przecież twoim poprawnym loginem, „bez kropki”, więc przeprosin żądaj od oszusta! Prz 1:15-1615. Synu mój, nie chodź ich drogą, przed ścieżką ich strzeż swojej stopy,16. gdyż nogi ich pędzą do zbrodni, śpieszno im: krew chcą wytoczyć.Prz 1:3232. odstępstwo prostaków uśmierci ich, bezmyślność niemądrych ich zgubi.Prz 3:32-3532. bo Pan się brzydzi przewrotnym, a z wiernymi obcuje przyjaźnie.33. Przekleństwo Pańskie na domu występnego, On błogosławi mieszkanie uczciwych;34. On się naśmiewa z szyderców, a pokornym udziela swej łaski.35. Mądrzy dostąpią chwały, udziałem głupich jest hańba.Prz 4:14-1514. Nie wstępuj na ścieżkę grzeszników, nie wchodź na drogę złych ludzi;15. unikaj jej, na nią nie wkraczaj, omiń ją, odwróć się od niej!Prz 4:24-2724. Fałszu ust się wystrzegaj, od warg przewrotnych bądź z dala!25. Twe oczy niech patrzą na wprost, przed siebie kieruj powieki.26. Uważaj, gdzie krok masz postawić, i wszystkie twe drogi niech będą pewne.27. Nie zbaczaj na lewo i prawo, odwróć swą nogę od złego!Prz 6:16-2116. Tych sześć rzeczy w nienawiści ma Pan, a siedem budzi u Niego odrazę:17. wyniosłe oczy, kłamliwy język, ręce, co krew niewinną wylały,18. serce knujące złe plany, nogi, co biegną prędko do zbrodni,19. świadek fałszywy, co kłamie, i ten, kto wznieca kłótnie wśród braci.20. Strzeż, synu, nakazów ojca, nie gardź nauką matki,21. w sercu je wyryj na zawsze i zawieś sobie na szyi!(BT)

Portret użytkownika Afterwiner7......

Kurde nie wiedzialem ze z

Kurde nie wiedzialem ze z tego sie zrobi taka afera. Pszepraszam jezeli ktos odebral moje slowa jako nawolywanie do wojny, przemocy czy aktow nienawisci. To nie bylo w mojej intencji. Chodzilo mi o pokojowe manifestacje, brzydze sie przemoca i nie nawoluje do niej. Chcialem tylko zeby ton byl patriotyczny. Pszepraszam. Wielebny Hektorze masz racje. Teraz spojrzalem na to z drugiej strony i sie przerazilem. Troche mnie ponioslo. Chcialem tylko zrobic kuku Afterwiner7 bo mi kiedys za skore zalazl a przy okazji wyrazic swoje zagniewanie sytuacja w panstwie. Pszepraszam za swoje pochopne slowa, kazdy ma prawo do bledu, juz wiecej tego nie powtorze bo to bylo glupie. Ponioslo mnie. Wielebny Hektorze jak porownales mnie do breivika to sie przestraszylem bo mam zupelnie inne intencje. Chcialem wyrazic tylko swoje obawy i juz teraz wiem ze zle wyszlo. Ja uwazam ze stoje po dobrej stonie i chce zeby byl pokoj. Zle mnie zrozumiales, ja nie apeluje o zadne mordy, zbrodnie czy cos w tym rodzaju. Jeszcze raz pszepraszam wszystkich za moje pochopne i glupie slowa i ciebie Hektorze. Kazdy ma prawo do poprawy. Chcialem dobrze a wyszlo zle. Sory za podszywanie. Mam nauczke i juz tego wiecej nie zrobie. Prosze moderacje zeby opublikowala moje sprostowanie jako zadoscuczynienie i usunela moje konto. Pszepraszam raz jeszcze. Glupio mi teraz. Odwoluje tamte slowa, pszepraszam.

Portret użytkownika Mike Tyson

Poza tym gość wcale nie

Poza tym gość wcale nie nawoływał do przemocy. Cytuję fragment jego wypowiedzi. ”Gwoli scislosci ja nie nawolywalem do tego by kogos zabijac. Nic takiego nie napisalem. Bardziej chodzi mi o manifestacje.” A na tej stronie były już gorsze wypowiedzi. Następnym razem Hektorze czytaj ze zrozumieniem. To, że ktoś wuraża swoje opinie i zachęca do manifestacji nie jest przestępstwem. A jak ostatnio nazwałbyś wypowiedz przedstawiciela izrelskich władz o rozwiązaniu kwestii irańskiej. To są grozby. Pozdrawiam.

Portret użytkownika <<<@>>>

pokusiłbym sie o stwierdzenie

pokusiłbym sie o stwierdzenie ,że to raczej Syjonisci rządzą Światem. Prawdziwych i rodowitych Żydów to już nie ma ,chyba nawet w samym Izraelu. A jak są to najprawdopodobniej są przesladowani tak jak inni chrzescijanie. Bo nie trzeba być omnibusem ,zeby wiedzieć komu służą  i kogo wielbią Syjonisci.Biblia mówi po owocach ich poznacie. czy trzeba czegoś wiecej jako dowodów?

Portret użytkownika Zenek

Nieprawda, zydzi mają góry

Nieprawda, zydzi mają góry złota i srebra które z dnia na dzień decyzją szefów rządów mogą stać się bezwarościowymi górami metali szlachetnych. To tylko błędne myślenie polityków, swoiste koleiny bezmózgowia każe im wierzyć, że muszą się poddać dyktatowi krwopijców zwanych bankierami. Tylko ich tchórzostwo i chciwość sprawia, że są bezuzyteczni jako mężowie stanu popychając świat na krawedż wojny nuklearnej.
 
Kiedyś był sobie Węzeł Gordyjski, wielki i z pozoru nierozwiązywalny supeł a jednak znalazła się osoba potrafiąca wymyśleć akceptowalne rozwiązanie. Ze światowym kryzysem jest podobnie. Tylko czy jakiś polityk ma jaja a nie wydmuszki by je znaleźć i wdrożyć?
 
Władza opiera się na trepach, to żołnierze zdobywają władzę dla polityków. Jesli politycy się boją zrobić to co powinni to może choć mundurowym strach jąder nie sparaliżuje i odsunąwszy skorumpowanych dziadów w garniturach od włądzy zrobią to co powinni. Czyli się wzajemnie ponad sztucznymi podziałami dogadają i pogonią nazistów tam skąd należli. Na Madagaskar.
 
Ludzie kochaja pieprzyć o zbawieniu, że o przyjdzie ten czy tamten i nas zbawi. Ja zadam inne pytanie, czy ktokolwiek zasługuje na nie skoro konformistycznie teraz pomaga diabelskim pomiotom plugawić świat?  Ba wręcz im pomaga ciesząc się jak małe dziecko z kolejnej sakiewki ociekajacych cudzą krwię judaszowych srebrników.  Chcecie zbawienia i raju? Pokazcie, że na nie zasługujecie. Jeśli was stać chociażby na opanowanie dygotania jajec o pręcik.
 
 

Portret użytkownika Dr Piotr

Dość znacząca nazwa tego

Dość znacząca nazwa tego wirusa - FLAME - chyba nie bez powodu, może rzeczywiście wznieci on płomienie na świecie i doprowadzi do poważnej pożogi i destabilizacji.
Wszyscy, którzy liczą na to, że wojny nie będzie, pomyślcie...czy naprawdę liczycie na to, że Assad zwycięży albo zabraknie w końcu terrorystów i buntowników do walki i zamieszki same wygasną? Odpowiedź chyba nasuwa się sama.
Podobnie w Iranie, czy myślicie, że nagle politykom znudzi się wywieranie presji i nacisków, albo zgodzą się na rozwój technologii atomowej w Iranie prowadzący do stworzenia przez nich broni atomowej, albo może nagle jakimś cudem Iran okaże skruchę i pokorę i porzuci projekty atomowe? Tu też odpowiedź nasuwa się sama.
Pozostaje tylko patrzeć i czekać na prowokacje lub kto pierwszy z walczących straci nerwy albo zrobi błąd, co da początek wojnie.

Portret użytkownika Zenek

Jak wszyskim wiadomo

Jak wszyskim wiadomo nazisemici dążą do opanowania całego świata pod swoim nazistowkim butem. Do tego celu potrzebują wyeliminować i Rosję i Chiny nie narażając się na zdematerializowanie posiadaną przez te państwa bronią nuklearną. Idealne, dla zatriumfowania na Ziemi odwiecznej ideologi nazistowskiej stworzonej przez mojrzesza i reszte semickich satanistów, jest napuszczenie Rosji i Chin wzajemnie na siebie by się same zniszczyły w atomowej apokalipskie nie naruszając bunkrów/przechowalników z Rasą Panów.  Do tego celu słuzy eskalacja napiecia wokół Syrii I Iranu bo wiadomo, że zarówno te 2 kraje lączy sojusz militarny jak i za Syrią stoi Rosja a za Iranem Chiny.
 
Wiadomo, iż Chiny jako kraj "rozwijajacy się" militarnie potrzebuje bardzo dużo zasobów jakich nie posiada na swoim terenie. Chiny surowce im są potrzebne importują. Od pewnego czasu nazisemici dokonują "rewolucji arabskich" w krajach skąd Chiny importują potrzebne sobie surowce po to by zagłodzic chińską gospodarke i zmusić ją do nerowego poszukiwania innych źródeł (terenów do importu) potrzebnych jej surowców. Poszukiwania zgodnie z "preparowanymi przepowiedniami" czyli na terytorium Rosji.
 
Drugi atak idzie w Rosje i to zarówno poprzez Syrie jak i w innych sprawach. Atak mający przekonać Chiny iż Rosja to taki bezzebny pluszak tańczący na smyczy nazisemitów. I, że przy ataku Chin na Rosję, w poszukiwaniu surowców od jakich zostaną dzięki działalności nazisemictwa i innych rejonach globu odcieci, Rosjanie srając ze strachu w majcięta nie będą się przed Chińczykami bronili. Temu służą różne "światowe" inicjatywy drażnienia Rosji i pokazywania światu, iż jej głos jak i "potega militarna" przestały się już liczyć. Wszystko by przekonać "żółtych frajerów", iż napadając na Rosję wygrają podczas gdy prawdziwym celem nazisemitów jest doprowadzić do ich wzajemnej anihilacji dobijająć później ocalałe z pogromu resztki.(*)
 
Rosja nie może sobie pozwolic na zdrade Syrii gdyż okaże tym decydującą słabość. Może za to pokazać nazisemitom kły wysadzając w nuklearnym widowisku TelAviv czy też bierzącą lokalizacje Świątyni Szatana.
Przyszłość Świata obecnie zalezy od Rosji i od tego czy ma jaja by stać ją było wysadzić nazisemitom ekwiwalent "Kurska". Jeśli nie prędzej niż później Moskwa bedzie atomowym pogorzeliskiem okupowanym przez National Alliance Terrorist Organization (NATO) w zemście za to, że przodkowie Słowian DEVOWIE zabili szatana rujnując jego plany opanowania całego Świata. Bo na tym ta walka polego i do tego ssie sprowadza całe NWO, do tamtego pradawnego konfliktu DOBRA z semickim wynaturzeniem.
 
PS.
Planem B: jest Pakistan i Indie
Planem C: Obie Koree i Japonia
Planem D: Islamiści wierzący w zbawienie poprzez mordowanie Chrzescijan
Planem D: .....
 
a jak wszyskie plany zawioda to zydostwo samo dokona napasci na inne kraje aktywując wszelkie StuxNety, Flame'y czy wysadzając fabryki by Ludzkość ku radości tych satanistów sie wymordowywała walcząc o kromke chleba.
 
(*)
W odwodzie są oczywiście antyrosyjskie czy antychińskie prowokacje graniczne czy w ostateczności zamachy stanu w obu tych krajach. Wszystko by doprowadzić do wzajemnej atomowej wojny między nimi.
 
PS. Izrael i tak jest przewidziany przez nazisemitów do zniszczenia. Temu celowi słuzy otaczanie go krajami opanowanymi przez Bractwo Muzułmańskie - nazistowska organizacje kontrolowaną z Londynu. I w trakcie tej "walki" "przypadkowo" wzgórze swiatynne zostanie "oczyszczone" z arabskich konstrukcji. Ale cii, nie uprzedajmy faktów w tej telenoweli.
 
 

Portret użytkownika Rafik4389

Myślisz, że wersja o ataku

Myślisz, że wersja o ataku Chin na Rosję, to naprawdę są "preparowane przepowiednie"? Ja odnoszę wrażenie, że ten scenariusz jest jak najbardziej realny. Jeżeli tak rzeczywiście by się tało, wówczas Chiny po pokonaniu Rosji nie poprzestaną na tym, bo jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Oby tylko nie doszli do Europy, choć i to moim zdaniem jest wielce prawdopodobne. Dotychczas to Europa mieszała w sprawach wewnętrznych krajów azjatyckich. Przykłady to Irak, Afganistan. A teraz? A teraz, (jeżeli faktycznie znaleźliśmy się już teraz lub znajdziemy w niedalekiej przyszłości, w momencie kluczowej rozgrywki w historii świata), przyszedł czas na wystawienie rachunku dla Europy. W związku z tym wcale bym się nie zdziwił, gdyby do Chińczyków maszerujących w kierunku Europy, pewnego dnia dołączyły inne narody azjatyckie.To są tylko takie moje przypuszczenia. W sumie jak będzie, to czas pokaże.

Portret użytkownika Zenek

Cokolwiek by nie było

Cokolwiek by nie było fabrykowane, a będzie dużo tego to PRAWDZIWE PRADAWNE ZŁO, ta biblijna BESTIA ma swój dom w BRYTYJSKIM DOMU KRÓLEWSKIM. Reszta jak bankierzy, jezuici, bildenbergowie ... to jej macki jakimi oplata świat. Ale BESTIA jest dokładnie tam i tam odziana w szkarłaty i purpury brytyjskiej monarchi drwi sobie ze chrzescijańskiego świata.

Portret użytkownika Zenek

O Klimuszko pisał o

O Klimuszko pisał o "napojeniu chińskich koni w Wiśle". Zgadnij po co oni tu się będą telepać bo na pewno nie po to by podziwać Narodowy czy udające pomniki smoleńskie kaszaloty.
 
Przepowiedznie odnośnie Rosji i Chin są więcej niż pewne, że są sfabrykowane przez nazisemitów. Taka sama nagonka była przez kilka miesięcy na "odnajdywanie" podobnych gdzie "Polacy po raz kolejny spalili Moskwe". Komuś bardzo ale to bardzo zależy na zgruzowaniu Rosji nie swoimi rękami. I wiadomo które koncerny z jakim kapitałem się aż palą by móc tam ryć rekami niewolników w poszukiwaniu skarbów.

Portret użytkownika Dr Piotr

Jako kolejny gwóźdź do trumny

Jako kolejny gwóźdź do trumny dla Izraela dodam kilka faktów świadczących o tym jakim są narodem i czym się kierują. Kolejność przykładów nie jest ważna. Chętnych zapraszam do dopisywania kolejnych przykładów, trochę cięzko będzie znaleźć pozytywne Smile
1 - Mosad - jeden z najlepszych wywiadów na świecie
2 - Kravmaga - wyjątkowo brutalny i skuteczny system walki i samoobrony
3 - produkcja jednych z najlepszych na świecie systemów inwigilacji, podsłuchu, nagrywania rozmów
4 - liczne udana i uznane projekty uzbrojenia
5 - ilość kobiet w armii jedna z najwyższych na świecie
cholerka, a gdzie jakieś pozytywne i pokojowe przykłady?
Może ktoś coś ciekawego zna?
 
 

Strony

Skomentuj