Pożary w Kolorado osiągnęły rekordowy poziom

Kategorie: 

Widok płonących domów w Kolorado

W wyniku pożarów zainicjowanych upadkiem kilku meteorytów doszło do najbardziej destrukcyjnego pożaru w Kanionie Waldo w Kolorado. Do tej pory ewakuowano już 35 tysięcy ludzi. Ponad 350 domów spłonęło, według niepotwierdzonych informacji zginęła do tej pory jedna osoba.

 

Akcja gaśnicza nie szła dobrze, bo przez kilka dni wiał silny wiatr, który dodał grozy i wielkości pożarom. Na szczęście przynajmniej pod tym względem spodziewana jest poprawa pogody. Słabszy wiatr daje nadzieje opanowania rozprzestrzeniania się ognia.

W walkę z pożarem zaangażowane są znaczne środki w tym sprzęt latający. Sytuacja już dawno wykracza poza możliwości reagowania lokalnych strażaków, w akcji gaśniczej pomaga amerykańskie wojsko i koledzy z innych stanów. Dzisiaj w miejscu pożaru ma się tez pojawić urzędujący prezydent Barack Obama.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tiamat

Bo jednych ma spalić , a

Bo jednych ma spalić , a drugich zatopić.Po bożemu.Trudno w to uwierzyć, ale ta globalna pogodowa masakra na prawdę się dzieje. I to ludzie ludziom to robią? Czy uruchomiony został HAARP?Tego żadne z nas nie sprawdzi.

Portret użytkownika nanashi2

Buahahahaha. Niech ten Obama

Buahahahaha. Niech ten Obama spali się razem z całym stanem. Time for grand purification!!! Rada. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć o projekcie Blue Beam obejrzyjcie anime Chaos Head. Uświadomcie sobie że to co czytaliście o nim to nic. Prawda jest o wiele gorsza. Pozdrawiam.

Skomentuj