Grupa Bilderberg spotkała się kilka dni temu, jak zwykle bez zainteresowania mediów

Kategorie: 

federaljack.com

Doroczna konferencja Grupy Bilderberg odbyła się w Chantilly w stanie Wirginia między 31 maja a 3 czerwca 2012. W trakcie spotkania jak zwykle zgromadzili się przedstawiciele świata biznesu, polityki i mediów. Nie przestaje zdumiewać kompletny brak zainteresowania tym tematem ze strony środków masowego przekazu.

 

Świat staje się niebezpiecznym miejscem, grożą nam konflikty zbrojne na ogromną skalę. Zmiany klimatyczne potrafią wywołać ulewy, które w kilka godzin zalewają dowolny obszar na Ziemi. Socjaliści z Unii Europejskiej doprowadzili kontynent na skraj wypłacalności. Bliski Wschód może w każdej chwili eksplodować hekatombą regionalnej wojny. W takich właśnie okolicznościach spotkali się na tajnych obradach wpływowi ludzie z całego świata.

 

Wśród członków Grupy Bilderberg wymienia się Davida Rockefellera, Hilary Clinton, Zbigniewa Brzezińskiego, prezesa Banku Światowego Wolfensohna, żonę Billa Gatesa, Melindę Gates czy też Toniego Blaira, byłego premiera Wielkiej Brytanii i wielu innych. Z polskiej strony uczestnikiem był do tej pory Andrzej Olechowski a w tegorocznym spotkaniu brał udział również Jacek Vincent Rostowski, polski Minister Finansów. To interesujące, że nasze media nie zauważyły spotkania w Chantilly. Można to tłumaczyć tym, że w Polsce właśnie wtedy wszyscy pasjonowali walką na froncie robót autostrady A2 jednak dzieje się tak, co roku. Cokolwiek ustalane jest na tych spotkaniach pozostaje tajne, dlatego właśnie kwitną teorie spiskowe.

 

Na tegorocznym spotkaniu wspólnie obradowali jedni z odpowiedzialnych za ogólnoświatowy kryzys, czyli szefowie banków Goldman Sachs oraz Citigroup. Prawdopodobnie zapadły decyzje, co do tego, jaki obrót mają mieć sprawy w sektorze finansowym, aby nie utracić kontroli nad ewentualnym bankructwem kilku krajów będących znacznymi dłużnikami.

 

Cechą charakterystyczną spotkań Grupy Bilderberg jest obecność szefów największych światowych mediów. Biorąc pod uwagę brak opisów spotkań można wysnuwać teorię, że media nie są tam zapraszane do relacjonowania spotkań, ale raczej do przyjęcia instrukcji tak, aby propagandowo kształtować opinię publiczną w kierunku zamierzonym przez konstruktorów nowego porządku świata.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

O czym prawią w

O czym prawią w tajemnicy?Zamordowany przez tajne stowarzyszenia  prezydent USA  John Kennedy przemawiał: http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18On chciał ujawnić znaczenie tego gniazda węży w planie zagłady prawdy i cywilizacjiOni uciszyli i unieruchomili GO na zawsze... I knują z powodzeniem swój "Nowy Porządek"...przy czynnym udziale  innego gniazda węży - Watykanu... To polityka antykapłaństwa Watykanu robi krecią robotę odwracając wiernych od Kościoła duchowego...i ściemniają umysły miliardów ściemami UFO i kosmicznych zagrożeń zagładą. Są dobrze przygotowani do ostatniego etapu.. I tylko nasza globalna świadomość może te plany pokrzyżować...

Portret użytkownika vitt

Coz do tej pory podobnie jak

Coz do tej pory podobnie jak zły pieniadz wypierał dobry ,tak i podli ludzie rzadzili swiatem i poczciwymi ludzmi.Dzieki boskiej cyklicznosci ich czas sie konczy czy chca tego czy nie.Nic im juz ich podłe przedsmiertne podrygi i zagrywki nie pomoga !!!

Portret użytkownika Wojox

Kiedyś ludzie ich wyprowadzą

Kiedyś ludzie ich wyprowadzą z takiego spotkania, ustawią w kolejce do szafotu i główki będą spadały jedna po drugiej. A następnie będzię się te główki nabijać na paliki. Wszystko odbędzie się z medialną oprawą ich własnych mediów... Kolejka później ruszy po całym świecie. Rynki miast będą spływały krwią ludzi(chyba) podległych Szatanowi...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj