90 tysięcy żołnierzy zmierza do Syrii, to będą największe ćwiczenia wojskowe w historii Bliskiego Wschodu

Kategorie: 

mintpress.net

W kierunku Syrii zmierza wojsko, ale nie tylko amerykańskie. W wielkich manewrach na terytorium Syrii weźmie udział 90 tysięcy żołnierzy z Iranu, Syrii, Rosji i Chin. Oprócz tego w manewrach weźmie udział 400 samolotów, 900 czołgów i okręty wojenne. Biorąc pod uwagę fakt, że NATO praktycznie zapowiedziało naloty ogłoszenie manewrów na terytorium kraju zagrożonego nalotami jest albo ekstrawagancją albo celowym ruchem uprzedzającym i gmatwającym sytuacje.

 

Manewry mają potrwać miesiąc. Chiny zwróciły się do władz Egiptu z prośbą o przepłynięcie pod koniec czerwca przez Kanał Sueski 12 okrętów wojennych. Poinformowano, że statki udają się do syryjskiego portu Tartus. To właśnie tam znajduje się tak zwany punkt logistyczny Floty Rosyjskiej na Morzu Śródziemnym.

 

Według planów w obrębie terenu działań manewrów znajda się rosyjskie atomowe łodzie podwodne, niszczyciele i lotniskowce. Spodziewane są również irańskie statki oraz łodzie podwodne. Rosjanie oficjalnie informują, że obecność znacznych sił w regionie jest wynikiem prawdopodobnej potrzeby nagłej ewakuacji bazy z Tartus. Sztab rosyjski poinformował poza tym, że okręty stanowią "element infrastruktury Marynarki Wojennej"

 

Nie ma na razie jasnego stanowiska w sprawie manewrów ze strony Izraela. Jednak większość mediów zachodnich twierdzi, że to pokaz siły Assada, a przeprowadzanie manewrów na obszarze wojny domowej świadczy o jawnym opowiedzeniu się po jednej ze stron. Assad jest teraz nowym Kadafim, ale awantura w Syrii ewoluuje w niebezpiecznym kierunku i do międzynarodowego konfliktu zbrojnego dawno nie było tak blisko.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nazw

Jakie manewry ... to

Jakie manewry ... to przygotowania do ataku. Masońkie(sterowane przez Żydów) wojska wprowadzą tam "demokrację. Satanistyczna żenada!.

Głosuj za
11
Portret użytkownika syzyf

w jednej osobie ale tyczy sie

w jednej osobie ale tyczy sie wszystkich z autorem artykulu wlacznie - pier.... Hipolicie....... straszycie wojnami "na koncach swiatow" z glowami przycisnietymi butem do ziemi "w domu"!!!!!!!!! rejestrowalem sie tutaj uwazajac ta strone za w miare niezalezna , pierwszy moj wpis "tutaj" z poltora roku temu nosil tytul - suma wszystkich strachow - ... od pewnego czasu "wciskacie" w ludzi jedynie STRACH bez absolutnie zadnej rozsadnej analizy wydarzen!...i calkowicie nie zwiazanymi z zagadnieniem tytulowym-"ZMIANY NA ZIEMI2 NIEPRAWA wladza nad narodem musi terroryzowac-trzymac w strachu,w sytuacji stalego zagrozenia masy kturym uzurpatorsko przewodzi.........to moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzac!!!- hm conajmniej propaganda! propaganda! propaganda!!!!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

I masz rację. Jednakże  w

I masz rację.Jednakże  w zamiarach NWO jest wywołanie globalnego konfliktu w celu globalnej depopulacji. W zamęcie wojennym, pozbawionym informacji, internetu i innych wiarygodnych mediów będzie sie fajnie depopulowało...Faktem jest, że korzenie Olimpiady sięgają do okultystycznych tradycji satanizmu światowego, czyliu iluminatów- twórców NWO... Wszystko wskazuje na to, że możliwy jest wybuch tego konfliktu w dniu zakońćzenia Olimpiady...A 21-12-2012 r... "Dzień Niepodległości".... 

Głosuj przeciw
-22
Portret użytkownika syzyf

RACJA JEST  JAK DUPA-KAZDY MA

RACJA JEST  JAK DUPA-KAZDY MA SWOJA! co znaczy wedlug ciebie "wywolanie globalnego konfliktu"-jak dla mnie TO OKRESLENIE jest tylko gornolotnym straszakiem-calkowicie mylne i oderwane od rzeczywistosci!     "...Faktem jest, że korzenie Olimpiady sięgają do okultystycznych tradycji satanizmu światowego, czyliu iluminatów- twórców NWO..."-co ty pieprzysz czlowieku!!! czy chcesz przez to powiedziec ze"od zarania dziejow"-bo wzmianki o olimpiadach pochodza jeszcze z czasow "przed historycznych" igrzyska olimpijskie w starozytnej helladzie zaplanowali i uzadzali zydzi albo masoni aby w koncu zniewolic caly swiat....hahahahhahahaahha

Portret użytkownika mat

sataniści już rozstawiają

sataniści już rozstawiają swoje szachowe figurki i pioneczki.  Ciekawe kiedy zacznie się klasyczna gra dwóch przyjaciół? Stawiam na sierpień

Głosuj przeciw
-40
Portret użytkownika Jacek

Kacap dostanie kopa z Tartus?

Kacap dostanie kopa z Tartus? Należy mu się. Assad powinien to dawno zrobić, to przecież żydowska V kolumna, a poza tym oprócz kałacha sprzedają szmelc. Co jeszcze zobaczymy? Dużo chazarskiego ścierwa, może w końcu wykraczą sobie ten ich holokaust, bo do tej pory nigdy go jeszcze nie mieli.

Głosuj za
18

Strony

Skomentuj