WHO prognozuje gwaltowny wzrost zachorowań na raka

Kategorie: 

wakeup-world.com

Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje, że do roku 2030 nastąpi 75 procentowy wzrost zachorowań na raka. Według urzędników z tej organizacji głównym winowajcą takiego stanu rzeczy ma być ... zwalczanie chorób, które do tej pory powodowały zgony oraz adaptowanie innych społeczeństw do życia w stylu typowym dla państw zachodnich.

 

WHO twierdzi, że wzrost populacji oraz ich starzenie się wpływa na wzrost zachorowań, ponieważ przypadki raka są związane często z wiekiem ludzi. Poza tym wspomina się złe nawyki takie jak picie alkoholu i palenie papierosów. Tego typu zachowania rozprzestrzeniają się w państwach rozwijających się, co będzie powodowało rzutowanie problemów widzianych w społeczeństwach zachodnich na te afrykańskie i azjatyckie z tym, że skala będzie odpowiednio wyższa.

 

Co ciekawe nie wspomina się o Fukushimie i niedoszacowanych emisjach radioaktywnych, których wpływ na choroby onkologiczne będzie raczej głównym czynnikiem sprawczym wybuchającej już teraz epidemii raka. Z drugiej jednak strony WHO stwierdziło ostatnio, że Fukushima to tylko 20% Czarnobyla i nie ma obaw, że wywoła jakiś globalny skutek.

 

Skutki Czarnobyla wszyscy znamy. Wystarczy wspomnieć gwałtowny wzrost zachorowań na raka tarczycy czy chorób tarczycy, jako takich. Mutacje genetyczne, jakie Europejczycy nabyli w wyniku oddziaływania z czynnikami radioaktywnymi po Czarnobylu będą odczuwalne przez pokolenia, bo nawet dzieci urodzone po 1986 roku będą spadkobiercami bałaganu genetycznego, jaki wywołała chmura radioaktywnego cezu i jodu. Trzeba naprawdę dużo optymizmu, aby uznać, że emisje z Fukushimy są bezpieczne.

 

Epidemia raka to jeden z najbardziej widocznych dowodów na prowadzenie depopulacji ludności. To prawda, że ludzie nie żyją w zdrowy sposób, często nadużywają używek i uprawiają mało sportu. Jednak warto zauważyć, że nasza dieta uległa całkowitej zmianie w ciągu ostatnich 30 lat. Ilość związków chemicznych, jakie stosuje się w nowoczesnym przemyśle spożywczym jest zatrważająca. W sklepach nieuważni klienci mogą nawet kupić substancje nabiałopochodne z emulgatorami, które udają śmietanę. O szkodliwym działaniu słodzików pisaliśmy wielokrotnie.

 

Co możemy zrobić, aby się ustrzec raka. Pewności nie mamy nigdy, ale są pewne sposoby postępowania. Przede wszystkim trzeba się wysilić w poszukiwaniu zdrowej żywności. Warto stosować w kuchni duże ilości imbiru i czosnku, co wpływa pozytywnie na zwalczanie stanów zapalnych często będących przyczyną raka.

 

Warto spożywać duże ilości kurkuminy lub curry. Znamy statystyczne dane z Indii, które potwierdzają niezwykle małą ilość nowotworów prostaty. Uczeni doszli do wniosku, że to efekt diety bogatej w kurkuminę. Legendą obrosło wykorzystywanie witaminy B 17, która występuje na przykład w pestkach brzoskwiń, jabłek, wiśni.

 

Gdybyśmy jednak zachorowali są takie metody jak terapia Gersona oraz medyczna marihuana, która jak ostatnio dowiedziono na Uniwersytecie w Bonn jest w stanie spowodować, że komórki rakowe znowu otrzymują sygnał do śmierci i przestają się rozmnażać. Metod jest zresztą dużo więcej, ale warto stawiać na prewencję niż leczyć.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika oyciec

Kochani Nalezy sobie zadac

KochaniNalezy sobie zadac podstawowe pytanie, co to jest CHOROBA? Czy to nasz WRÓG, czy PRZYJACIEL? to co jest w artykule i piszecie to tylko diagnzoza symptomów. Taka jest i dzisiejsza nasza medycyna. Medycyna wyłącznie symptomatyczna, niewnikająca w prawdziwe przyczyny powstania chorób. Choroba to nasz przyjaciel, pojawia sie, aby nas czegoś nuczyć i zmienić nas, nie nalezy jej sie bać, a jedynie wsłuchać w to co pragnie nam powiedzieć. Gdy nie słuchamy i walczymy z nią, lecząc wyłącznie symptomy, przedłużamy okres, kiedy coś w naszym sercu się zmieni i niestety choroba powraca. Gdyby nasza medycyna nauczyla sie zwalczać wszytskie symptomy stalibysmy się bezduszni. Zastanówcie się, czy nie jest tak, że gdy chorujemy lub się czegoś lękamy nagle nawiązujemy kontakt z naszą duchowością? "Gdy trwoga, to do Boga" Czy to przypadek?Z Bogiem

Portret użytkownika sjbcbd

....   "przypadki raka są

.... "przypadki raka są związane często z wiekiem ludzi."??....czyli co, jeśli nie zginę w wypadku samochodowym w wieku 40 lat, tylko dożyje 100 to będę miał raka bo wszyscy którzy dożyją tego wieku będą mieli nowotwór?...   WHO....  - a ja się nie dam Język aspartanem i karagenem mnie nie załatwicie Wink

Portret użytkownika ELF

Marihuana jest nielegalna

Marihuana jest nielegalna dlatego, że jej palenie wpływa zdrowotnie na nasz organizm, hamuje rozwój wielu ciężkich chorób, a przy okazji pozwala na zrelaksowanie się i zapomnienie o tej szarej rzeczywistości jaka jest i jaka nas czeka... od tego jeszcze nikt nie umarł a wręcz przeciwnie, pewna kobieta żyła 126 lat i codziennie paliła zioło :) 

"Człowiek całe życie się uczy, a i tak umiera głupi"
http://atmospheric-phenomena.blogspot.com/
 

Strony

Skomentuj