Kolejny efekt świetlny na chemtrails

Kategorie: 

Własne

Po raz kolejny jesteśmy świadkami wystąpienia  fenomenu świetlnego na smudze zostawionej po samolocie. Niebo nad Belgią od kilku dni pokryte jest smugami chemicznymi, które utrzymują się dość długo na niebie.

 

Intensywność występowania zjawisk optycznych na niebie wzrosła, są już praktycznie codziennością. Światło słoneczne odbija się od kryształków lodu, ale także  od chemikaliów jakie rozpylane są nad naszymi głowami w celu zapobiegania efektu cieplarnianego na Ziemi. 

 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: ELF
Portret użytkownika ELF

Komentarze

Portret użytkownika janusz

Śłońce poboczne zdarżało się

Śłońce poboczne zdarżało się oczywiscie w przeszłosci,sam miałem raz taką frajdę,ale były to zjawiska bardzo rzadkie.Teraz mamy co i rusz doniesienia co moim zdaniem może świadczyć o tym że coś się dzieje z naszą atmosferą.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Może Ty masz poboczny mózg...

Może Ty masz poboczny mózg... ale jak długo żyję (63 lata) wcześniej takiego określenia ani zjawiska "słońce poboczne" nigdy nie słyszałem, ani nie czytałem... ani nie obserwowałem.To co teraz obserwujemy to efekty optyczne zmienionej stratosfery osobo myśląca inaczej....

Portret użytkownika spotter

Nie dziw się im, bo skoro

Nie dziw się im, bo skoro niektórzy ludzie cofają się w rozwoju to dla nich to dziwne.  Poczekajmy jeszcze trochę a na każdą błyskawicę będzie tworzony nowy temat na tym portalu jako "zmiany na ziemi".

Portret użytkownika spotter

Ale wielkie dziwy.. lol !

Ale wielkie dziwy.. lol ! Słońce i chmury cirrus, szok !Jestem coraz bardziej przekonany że niektórzy ludzie cofają się w rozwoju. A ten portal robi się zbiegowiskiem takich właśnie osób ! Żal.Ja conajmniej od 25 lat widuję takie niebo.

Strony

Skomentuj