Kolejne dziwne zgony zwierząt w okolicy Krymu

Kategorie: 

Krab Piaskowy

W Zatoce Teodozyjskiej notowano ostatnio dużo przypadków śmierci delfinów oraz sardeli. Władze bagatelizowały przypadki wiążąc je z połowami dokonywanymi przez rybaków. Teraz doszło do nowej fali śmierci zwierząt, tym razem jej ofiara padły kraby piaskowe.

 

Od razu padły podejrzenia, że masowa śmierć tych zwierząt to efekt obcowania z padliną delfinów. Sprawę badają lokalne władze i odpowiednie komórki jednostek odpowiedzialnych za ochronę środowiska.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Marek356

Ja mysle ze moze rząd USA cos

Ja mysle ze moze rząd USA cos szykuje, moze tworza psychoze zeby zasiać w nas strach, Jest HAARP dziala to pewnie robią testy, mogą zmieniać już pogode i wywoływać sztuczne trzęsienia ziemi, moze slyszeliscie dźięki dziwne ostatnimi czasy, tez warto sie zastanowic. Ja uważam że rząd USA i CIA  jest największym zagrożeniem dla świata.

Portret użytkownika maniek

@ Mona Lisa... Teodozja jest

@ Mona Lisa... Teodozja jest z drugiej strony Krymu, a flota czarnomorska od dłuższego czasu stoi i stoi. Woda z fukushimy też raczej tam nie dotarła - spójrzcie gdzie jest krym i ile wąskich gardeł taka woda musiała by pokonać... być może przyczynę kiedyś poznamy, ale nie sądzę... A tak pozatym krym to naprawdę wspaniałe miejsce na wakacje dla polaków...

Portret użytkownika MonaLisa von Rembrand

Zgadza się, maniek, flota

Zgadza się, maniek, flota czarnomorska soi i stoi, stare łodzie podwodne (do złomowania) też są tam - i rdzewieją, i woda w Sewastopolu jest ostatnie lata tak zanieczyszczona, ze jest zakaz kąpać się i łowić ryby. Wiem, bo moja bratanica tam mieszka. Więcej nic nie powiem. Bo nie wolno.

Portret użytkownika ZIWK

Jaką drogą? Morze Czarne ma

Jaką drogą?Morze Czarne ma dodatni bilans wody i stamtąd wypływa do Śródziemnego.Nie ma drogi, którą zanieczyszczenia akurat z Pacyfiku mogły by tam dopłynąć.Bardziej prawdopodobne jest, że to "coś" lokalnego - spłynęło np. Wołgą...   

Portret użytkownika MonaLisa von Rembrand

Autor artykułu zapomniał

Autor artykułu zapomniał dopisać, ze w Sewastopolu są bazy marynarki, łodzi podwodne. A wiec - ropa wycieka ze statków, mogą być awarię na łodziach podwodnych (z bronią, oczywiści, nuklearną). Za komuny Sewastopol był zamkniętym miastem, bez przepustki nikt nie mógł wjechać do miasta. Co tam robią tysiące wojskowych - cukierki dzieciom rozdają?Zwierzęta słabsze i bardziej narażone - idą na pierwszą linie ostrzału. A my - w kolejce. Depopulacja naturalna.

Skomentuj