Co sądzisz o globalnym ociepleniu wywoływanym przez człowieka?

Komentarze

Portret użytkownika Lukas Z

A może to dzieło BOGA?

Jeszcze jest jedna przyczyna o której się nie mówi i nie pisze, a warto się zastanowić. Jest nią sam BÓG – Stworzyciel Nieba i Ziemi. Jak widać, co się dzieje na naszej planecie, coraz więcej klęsk, potężnych żywiołów i dziwnych zjawisk na niebie i na ziemi. Do nie dawna się zastanawiałem, dlaczego, jak napisano w Biblii - Apokalipsa Jana, w proroctwie przyszłych wydarzeń, gdy Bóg zsyła różne kary na ziemię, aby ludzie się opamiętali i nawrócili, to zignorowali te ostrzeżenia mimo katastrof. Teraz rozumiem, gdyż władcy ziemi, może za sprawą szatana, wprowadzają w błąd, mówiąc że to ocieplenie klimatu przez człowieka i dlatego tak się dzieje. Ludzie coraz bardziej grzeszą i coraz bardziej deptają ziemię, a Bóg działa. Jedynym ratunkiem jest przyjąć zbawienie w Jego Synu – Jezusie Chrystusie.

Portret użytkownika logicznie

Jaki naród takie rządy, czyli idiotyzm

Jeśli wyniki jakie tutaj widzę są prawdziwe, a nie jest to jakiś mroczny żart, to gratuluję idiotyzmu 94% głosującej gawiedzi. Oczywiście wszystko to spisek, tak? Nauka dała Wam komputery i telefony dzieki którym możecie kożystać z internetu i czytać ten portal, ale jeśli ta sama nauka mówi że ludzie poprzez spalanie paliw kopalnych ocieplili temperatury na Ziemi, to wtedy należy ją odrzucić. Nazywa się to wyparciem. To takie zjawisko psychologiczne. Obudźcie się wreszcie. Albo jeszcze lepiej, podajcie jakieś konkretne dowody dla tezy że ocieplenie klimatu wywołane przez człowieka to ściema. Konkretne, to znaczy logiczne, mogą być skomplikowane. 

Z drugiej strony nie byłoby niczego zlego w tym że 94% głosujących to osoby niedoinformowane, albo wprowadzone w błąd, gdyby nie fakt że ci właśnie ludzie będą potem głosowali na rządzących. A jaki naród, takie rządy. W tym przypadku będą to rządy idiotów. Zresztą już są, skoro prezydent Andrzej Duda na forum klimatycznym w Katowicach uznał że spalanie węgla nie stoi w sprzeczności z ochroną klimatu, to już mamy rządy idiotów. 

Innymi słowy gratuluję porządnie wypranych mózgów. Polecam więcej filmów na YouTube na temat teorii spiskowych.  

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem