Żyrinowski straszy zdobyciem Kijowa i zniszczeniem Polski

Kategorie: 

Kontrowersyjny rosyjski polityk i wiceprzewodniczący parlamentu Federacji Rosyjskiej, znowu zaskoczył swoimi osądami rozwoju sytuacji na Ukrainie. Zapowiedział on, że Kijów zostanie zdobyty do 26 października.

 

Zdaniem Żyrinowskiego bojówkarze przejmą Kijów 26 października, dlatego żadnych parlamentarnych wyborów u naszych wschodnich sąsiadów nie będzie. W swoim stylu oświadczył, że " w każdym regionie będą trupy zabitych żołnierzy i oficerów". Polityk o zdobyciu Ukrainy wypowiadał się w kategorii pokonania "reżimu nazistowskiego" i potrzeby "ratowania narodu ukraińskiego".

 

Nie mniej kontrowersji wzbudził niedawny wywiad tego samego Żyrinowskiego, który wypalił do dziennikarza TVN, że bardzo kocha Polskę, ale zostanie zrównana z ziemią, ponieważ Polacy powinni ogłosić neutralność ewentualnie dogadując się z Rosją w sprawie Ukrainy, bez angażowania w to NATO.

 

Większość komentatorów w Polsce bagatelizuje to, co mówi Żyrinowski, traktując go trochę jako niepoważnego wariata, ale prawda jest taka, że działa on raczej jako ktoś kto mówi bez ogródek to, czego Kremlowi nie wypada jeszcze mówić ze względu na ograniczenia dyplomatyczne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bez333

Ehh coś mi się wydaje że to

Ehh coś mi się wydaje że to putin go "wysyła do przemówień" żeby potem nie było że nie wiedzieli polacy.. prawda jest taka i to raczej na 99% że polska przestanie istnieć.. a my jako waleczny kraj (bo nim jesteśmy choć o tym nie wiemy ) zginiemy odrazu bez broni w ręku.. rosja nie chce z nami walczyć bez głowic atomowych bo nie chcą powtórki .. chcą skończyć z nami raz na zawsze.. OBYM SIĘ MYLIŁ 
 

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj