Żydowska masoneria wspiera finansowo masową imigrację do Europy

Kategorie: 

Internet

W czasie kiedy rząd Izraela z premierem Netanjahu na czele informuje, że jego kraj nie przyjmie imigrantów z Syrii i Afryki Północnej oraz odgrodzi się murem od Jordanii różne organizacje żydowskie, wspierane przez izraelski rząd pomagają uchodźcom w znalezieniu bezpiecznego schronienia w Europie. Dostarczają im żywność oraz leki, rozdają mapy i wskazówki dotyczące najdogodniejszych szlaków dotarcia do miejsc docelowych a także rekrutują tłumaczy języka arabskiego do pomocy w kontaktach z imigrantami.

 

Jedną z takich organizacji wspierających masową imigrację do Europy jest IsraAid. Organizacja ta została założona w 2001 roku w celu niesienia pomocy humanitarnej w miejscach dotkniętych kataklizmem. IsraAid jest finansowana przez prywatnych dobroczyńców z Izraela oraz Stanów Zjednoczonych jednak najciekawszym sponsorem tej organizacji jest żydowski Zakon Synów Przymierza - B'nai B'rith, najstarsza nieprzerwanie działająca żydowska organizacja na świecie, stworzona na wzór ruchów masońskich i skupiająca wokół siebie tysiące lóż, założona w połowie XIX wieku w Nowym Jorku przez żydowskich masonów, którzy opuścili tradycyjną masonerię.

 

Głównym celem "Synów Przymierza" jest walka o interesy narodu żydowskiego na całym świecie oraz sprzeciwianie się tzw. antysemityzmowi. Trudno jednak doszukać się w finansowaniu organizacji wspierających zalew Europy przez imigrantów z Afryki oraz Bliskiego Wschodu realizacji interesu żydów czy państwa Izrael. B'nai B'rith jest znane z tego, że w Stanach Zjednoczonych przez dziesiątki lat zwalczało w przestrzeni publicznej religię chrześcijańską oraz poprzez amerykańską kinematografię i zakładanie wewnątrz amerykańskigo przemysłu filmowego lóż masońskich skupiających wyłącznie osoby pochodzenia żydowskiego, kręciło poprawnie polityczne filmy, które były zgodne z linią ideologiczną i polityczną narodu żydowskiego oraz państwa Izrael.

 

W Polsce działanie tej organizacji zostało zdelegalizowane w 1938 roku, dekretem prezydenta Mościckiego, który zabraniał działalności na terenie Polski wszelakich organizacji opartych o ruchy wolnomularskie, jednak w 2007 działalność B'nai B'rith  na terenie Polski została reaktywowana.

 

http://www.nacjonalista.pl/2015/09/24/izraelska-organizacja-wspiera-masowa-imigracje-do-eu...

https://en.wikipedia.org/wiki/IsraAid

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_%28Polska%29

http://breizatao.com/2015/09/17/une-organisation-israelienne-liee-au-bnai-brith-fait-passe...

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4700849,00.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nalepka

żydo-komuchy świata chcą

żydo-komuchy świata chcą podpalić Europę. Bo tylko tu, lewacki ogieni rewolucji/chaosu jeszcze nie płonie.
Zaraza, zaraza, zaraza tego świata.

Portret użytkownika achiles

To stara ich metoda, jak

To stara ich metoda, jak ŚWIAT " DZIEL I RZĄDŹ ". Jak się paru ZWIERZAKÓW, którzy tu z prawdziwymi UCHODŹCAMI, też przybywają rozkręci i zaszaleje, to MASY W EUROPIE, sami będą się prosili o swoich PRAW OBYWATELSKICH OGRANICZENIE, tylko i aż dlatego, żeby ich dzieci mogły chodzić spokojnie, do szkoły i PLAN TEGO PLEMIENIA, zostanie osiągnięty, czyli : " pełna kontrola, nad MASAMI ". I o to w tym wszystkich chodzi. ALE CI CO OBECNIE NA TO POZWALAJĄ I TAK ŁATWO W TO WROBIĆ SIĘ DAJĄ, BĘDĄC U STERÓW WŁADZY, BĘDĄ W KSIĄŻKACH HISTORII, zapisani czarnymi zgłoskami, w EUROPIE CAŁEJ. 

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika inzynier magister

Masoneria na rok 2030 już

Masoneria na rok 2030 już zdecydowała że wprowadzi NWO !
Nowy program ONZ „Agenda 30”, który ma być ostatecznie przyjęty podczas obecnej sesji Organizacji uznaje za nadrzędny cel całkowite wyeliminowanie ubóstwa na świecie do 2030 r. Program dotyka niemal każdej działalności ludzkiej i zobowiązuje wszystkie rządy oraz organizacje na świecie do ścisłej współpracy w celu upowszechnienia dobrobytu, ochrony planety i likwidacji ubóstwa. Na sesji ONZ gości także Ojciec Święty.„Agenda na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i Cele Zrównoważonego Rozwoju” ustala plan działania, uznając, że „likwidacja ubóstwa we wszystkich jego formach i wymiarach, w tym skrajnej biedy, jest największym wyzwaniem globalnym i niezbędnym warunkiem zrównoważonego rozwoju”.: http://www.pch24.pl/onz--w-roku-2030-wszyscy-bedziemy-juz-szczesliwi--ma-to-byc--nowa-era-,38413,i.html#ixzz3mvU3TWia
 
a po ludzku znaczy że wprowadzić chcą dyktarurę, wszyscy mają jeść GMO i nie będzie głodu tylko choroby ! i obozy koncentracyjne dla tych którm się nie podoba ich plan !
 
Biskupi Afryki i Madagaskaru zarzucili Zachodowi, że po raz kolejny zaprowadza na Czarnym Lądzie niewolnictwo. Tym razem ma to swój wyraz w narzucaniu Afrykańczykom „zdrowia i praw seksualnych i reprodukcyjnych”, rozprzestrzeniających cywilizację śmierci.Biskupi Afryki i Madagaskaru wezwali Zachód do zaprzestania kampanii promowania w Afryce cywilizacji śmierci. We wspólnym oświadczeniu sporządzonym jeszcze w czerwcu w ghańskiej Akrze stwierdzili, że ten fatalny program forsowany jest pod eufemistyczną nazwą „zdrowia i praw reprodukcyjnych i seksualnych”.: http://www.pch24.pl/biskupi-afryki-o-prawach-reprodukcyjnych--znowu-stajemy-sie-niewolnikami-zachodu-,38426,i.html#ixzz3mvUxk8Qn
 
Z roku na rok w austriackiej stolicy przybywa zapuszczonych i pustych kościołów, zamykanych przez władze miasta. W ostatnim czasie jednak wiele katolickich świątyń, o których istnieniu wiedeńczycy zdążyli już zapomnieć, jest poddawanych błyskawicznym remontom. Zamieszkają w nich… muzułmanie.: http://www.pch24.pl/puste-koscioly-wiednia-stana-sie-domami-dla-imigrantow,38408,i.html#ixzz3mvVKW8Ay

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika niktxnikt

Wg. jednego z założeń

Wg. jednego z założeń budowniczych NWO wiąże się to z datą 2000-nej rocznicy śmierci Jezusa Chrystusa. Nie było wspominane w tym kontekście Zmartwychwstanie.
Źródła informacji nie pamiętam... być może H. Pająk.

Portret użytkownika xx

A czemu autor nie napisał kto

A czemu autor nie napisał kto to taki, ten co reaktywował tę lożę w Polsce?
Wiem, że o umarłych nie pisze się źle.
Ale to trzeba napisać, że to Lech Kaczyński.

Portret użytkownika inzynier magister

Masoneria jest strasznie

Masoneria jest strasznie niebezpieczna dla zwykłych ludzi zobaczcie co piszą dalej: "Agenda podkreśla, iż konieczne staje się upowszechnienie leczenia zaburzeń psychicznych we współczesnym świecie. Należy także podjąć działania na forum międzynarodowym, by zapewnić „bezpieczną, uporządkowaną i regularną migrację, wyrozumiałość międzykulturową, tolerancję, wzajemny szacunek i etykę globalnego obywatelstwa oraz współodpowiedzialności.
 http://www.pch24.pl/onz--w-roku-2030-wszyscy-bedziemy-juz-szczesliwi--ma-to-byc--nowa-era-,38413,i.html#ixzz3mvlBXFzy
 
to oznacza że będą zamykać w zakładach psychiatrycznych opornych bo przecież NWO to jest zdrowie psychiczne a przeciwnicy to ludzie chorzy na umuśle, przecież ich plan to jest dla tych co są "zrównoważeni" jak ten ich zrównoważpony rozwój o którym wszyscy politycy bredzą ! ! Szok ! pamiętam jak niedawno kwaśniewski mason bredził o jakimś jednym państwi rządzonym przez niemców i to w telewizji tak bez wstydu  !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Odważniak

A większości "chorych

A większości "chorych psychicznie" pomogłoby zwykłe picie krwawnika i innych pokrzyw, regulacja odżywiania (specjalnie nie piszę diety, bo dieta kojarzy się z głodówką, a odżywianie z życiem), regulacja minerałów jak magnez, żelazo, selen itd, i wszyscy byliby mądrzy i stabilni psychicznie. To z głodu organizm się buntuje i odwala histerie w zachowaniu. Takie proste i takie niepojęte. Wszystkim na początek polecam książkę o ziołach pt.: "Apteka Pana Boga" -prosta i o wielkiej treści. Bojkot tajemniczych trucizn w tabletkach!

Strony

Skomentuj