Zwolenniczka islamizacji Europy, Federica Mogherini, płacze przez zamachy w Brukseli

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Ostatnie zamachy terrorystyczne w Belgii znów przypomniały nam, jak ciężkie jest życie mieszkańców Bliskiego Wschodu - zwłaszcza takich krajów jak Syria i Irak. Jednak popieranie islamizacji naszego kontynentu niesie ze sobą wiele oczywistych niebezpieczeństw. Niektórzy do dziś nie chcą przyznać, że to właśnie tzw. kryzys migracyjny doprowadził do obecnej sytuacji w Europie.

 

Zagrożenie terrorystyczne w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii czy w Niemczech stało się już czymś normalnym. Jednak niektóre kraje, takie jak Polska, nie doświadczają takiego problemu i powinniśmy się z tego cieszyć. Powszechnie uważa się, że to właśnie nasz kraj należy obecnie do najbezpiecznych na całym kontynencie.

Unia Europejska od samego początku była za przyjmowaniem uchodźców. Jednak w ostatnim czasie sojusz ten ma jakby dość nowych imigrantów, co potwierdzają negocjacje z Turcją oraz reakcja szefowej unijnej dyplomacji, Federici Mogherini, która podczas konferencji prasowej w Jordanii zaczęła po prostu płakać.

 

Tradycyjnie w takich sytuacjach mówi się o konieczności zwalczenia terroryzmu, zwiększenia współpracy itd. Trudno jednak stwierdzić czym tak naprawdę jest islamizacja Europy. Czy są to może agresywne działania Trucji? Czy też Unia Europejska poddawana jest zagrożeniom aby przekształcić ją w superpaństwo, Stany Zjednoczone Europy?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika demik

Na razie jest bezpieczny

Na razie jest bezpieczny dobrze sie stao że PO nie wgrało wyborów bo jż mieliyśmy pomazańców teraz tylko żeby czymać ten stan przecież komorowski podpisał ustawe o emigrantach i  dał przyzwolenie sprowadzenia ich do polski.

Portret użytkownika zirytowany wahaniami nastroju

To borderline. Choroba

To borderline. Choroba dwubiegunowa, najpierw się uśmiecha, później płacze. Tak to jest, jak kobieta bierze się za politykę. Wygląda na to, ze w Europie mamy kobiecą politykę Merkel, Mogherini, Junckera, Schulza i im podobnych. Mężczyźni będą musieli to odkręcać już w inny sposób. 

Portret użytkownika wdm

Krokodyle łzy nie zmienią

Krokodyle łzy nie zmienią polityki tych zbrodniarzy, oni teraz zastanawiają się nad sankcjami... wobec ofiar, bo to nas, białych Europejczyków będą inwigilować, jeszcze bardziej ograniczać możliwość obrony. Dzisiaj nielegalnie zdobyć broń jest równie łatwo jak papierosy bez banderoli, czy nielegalny spirytus, bo broń jest legalna w Rosji, przemyca się ją też z Ukrainy, przestępca, czy terrorysta uzbroi się bez problemów, normalny Europejczyk, nie ma szans, ani prawa się bronić. Europejscy politycy to zbrodniarze.

Portret użytkownika Medium

Tak, dokładnie takie samo

Tak, dokładnie takie samo miałam skojarzenie: krokodyle łzy!
I to w dodatku w wykonaniu kobiety, której emocje zostały spożytkowane przez krwiożercze i bezduszne rekiny.
 

Portret użytkownika achiles

PŁACZ GŁUPIA PŁACZ, ale

PŁACZ GŁUPIA PŁACZ, ale chociaż ty jedna pokazujesz, że masz jeszcze resztki SUMIENIA SWEGO !!!

Portret użytkownika SONIA

coś się wydarzy jak papież

coś się wydarzy jak papież będzie w Polsce jest jedna osoba która ma prorocze sny widziała Włoską i Polską flagę i żałobe.lepiej zostać w domu dla bezpieczęstwa ,prawdopodobnie zamach 

Strony

Skomentuj