Zwolennicy nowej teorii spiskowej dowodzą, że nie istnieje żadna pandemia koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czy to możliwe, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 została wymyślona i patogen ten nie jest niczym nadzwyczajnym? Tak szokującą opinię zgłosił niemiecki pulmunolog dr Wolfgang Wodarg. Stwierdził on, że to wszystko co widzimy w krajach na świecie to mistyfikacja i przesada. Z tego powodu zażądał nawet komisji śledczej Bundestagu.

 

Dr Wodarg to nie byle kto. Jest on pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie zdrowia publicznego, oraz przez wiele lat był posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy. Teraz twierdzi on, że ograniczenie ludziom wolności pod pretekstem walki z patogenem, to skandal i jawne naruszenie praw człowieka. 

 

Niemiecki lekarz skrytykował też nadużycie określenia pandemia. Jego zdaniem kiedyś tym mianem nazywano chorobe, ktora w wielkiej sile atakuje na całym świecie. Teraz wystarczy, że występuje na kilku kontynentach. Według Wolfganga Wodarga, w tym sensie pandemia występuje co roku. 

 

Zdaniem niemieckiego eksperta, celowo stymuluje się panikę w społeczeństwie, potem ludzie testują się, a ponieważ każdego roku koronawirusy atakują do 15% populacji to nie ma możliwości, aby testy ich nie wykrywały bo prawie każdy z nas może być nosicielem.

 

W normalnych okolicznościach ludzie zarażeni uznaliby, że mają grypę i przechorowali to w domu, ale teraz przerażeni ciągną do szpitali, żeby się przebadać a to właśnie tam, przez cały rok można złapać wiele niebezpiecznych wirusów. To właśnie one zdaniem zdaniem Wodarga, mogą odpowiadać za tą rosnącą falę zgonów. 

 

Rzeczywiście rozbieżności względem śmiertelności Covid-19 w krajach europejskich są bardzo duże. We Włoszech śmiertelność po zarażeniu SARS-CoV-2 jest na poziomie 7%, w Hiszpanii jakieś 4%, w Chinach, jeśli im wierzyć 3,4%, a tymczasem w Niemczech 0,0017%. Najwyraźniej tamtejsi lekarze odwrotnie do tych z Włoch, nie klasyfikują zgonów osób z koronawirusem jako ich główną przyczynę. Czy dr Wodarg ma rację i sposobem na radzenie sobie z koronawirusem jest nie testowanie populacji ? WHO twierdzi dokładnie odwrotnie. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To jest wypuszczony wielki

To jest wypuszczony wielki fake news filantropów żeby odwrócić uwagę od działań filantropów NWO, właśnie wysłałem adminowi mały artykulik o tym ! spieszą się żeby znakować ludzi, sami o tym mwią ! to oni stworzyli tą broń i to oni ją wypuścili żeby sprawdzić jak to będzie gdy wypuzczą jeszcze grozniejszą zarazę !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r

Powiedzcie mi, jak można być

Powiedzcie mi, jak można być takim durniem i nie poskładać z sobą paru informacji. We Włoszech żyja tacy sami ludzie jak my. Gdyby to była ściema, to by zalewali internet dowodam na manipulację. Ci co wierzą w tą teorię nie sąmądrezjsi od płaskoziemców. Każdy z nich może sobie udowodnić, że ziemia nie jest płaska. Wystarczy wybrać się na południe i fotografowaćukład gwiazd. Inteligentny szybko się zorientuje, że układ gwiazd zmienia się, co by nie było możliwe przy płaskiej ziemi.

Portret użytkownika GMC121

Ma rację bo naprawdę nic

Ma rację bo naprawdę nic złego się nie dzieje na samą grypę umiera tysiące ludzi na całym świecie i nikt nie określa tego mianem pandemi. Bądźmy wszyscy spokojni nawet jeśli ktoś to złapie to kładzie się do łóżka i jak to z innymi wirusami bywa po około tygodniu organizm to zwalczy, media sieją panikę jak opętane widocznie jest odgórny rozkaz aby to robiły i tyle ciekaw jestem do czego oni zmierzają być może będą chcieli zaczipować ludzkość poprzez obowiązkowe szczepionki. Niech nikt się nie boi bo naprawde nie ma czego pozdrawiam wszystkich.

Portret użytkownika axell69

Anty zwolennik jakiej kolwiek

Anty zwolennik jakiej kolwiek  myśli odmiennej to  admin,który  twierdzi że  wszystko  jest okey ,    ech     ty Adminie   strzał w kolano to za  mało??(IM) ,i strzelasz nadal Trafić  nie potrafisz ,    sensacją  jest dopuszczenie  sTalinna  do wklejania   swoich   wypocin skopiowanych gdy inni  czekają  dniami  na  "dopuszczenie" ich  posta do  wglądu   naszego tu.... tych co powodują  jaki kolwiek "ruch" na tym  nieszczęsnym  portalu , jak i sensacją jest  to że virus na płaskiej powierzchni trzyma się 
(nogami i rencami) dłużej  niż  na porowatej , dajmy na przykład -piaszczystej , tam pod  takim jednym  "głazem" z piaskownicy   to nawet tysiące i  bodaj setki   virusuv  Przetrwa   -- w  gazecie !!  
 

Portret użytkownika 777

Zabijanie ludzi i gnębienie

Zabijanie ludzi i gnębienie narodów dla realizacji czyichś utopijnych wizji? Taka "propozycja" godzi w szlachetną postawę solidarnosci i jest jej niszczeniem. Niebezpiecznie dziś blisko do otwartego pojawienia się Antychrysta...Czyli pandemia wirusa była wpisana w plan "zrównoważonego rozwoju" . Przypadek ? Wątpię , nie ma przypadków , są znaki .Wystarczy zmienić litery w nazwie tej organizacji z WHO na NWO i mamy jasność sytuacji.Panie Boże w Trójcy Świętej Jedyny miej nas w swojej opiece !
Szokujące informacje ws. Smoleńska 2010 z USA! Kto zablokował ujawnienie prawdy o Smoleńsku!?

https://www.youtube.com/watch?v=t6Nqgk8l5Hk

Abp Lenga: "Koronawirus to kara Boża?" Brzytwa, czyli ostro na każdy temat

https://www.youtube.com/watch?v=WoSYKD-kFEY

Strony

Skomentuj