Żona wirusologa z Wuhan umarła na COVID-19 przed rozpoczęciem pandemii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

David Asher, były urzędnik Departamentu Stanu USA, ujawnił zaskakującą wiadomość, że żona jednego z pracowników laboratorium w Wuhan zmarła z powodu koronawirusa. Kobieta zmarła przed rozpoczęciem pandemii, ale fakt ten został starannie ukryty. W tej sprawie toczy się dochodzenie.

David został poinformowany o tym wydarzeniu przez jednego z pracowników laboratorium. Pracował tam i po długiej ciszy nie mógł tego znieść, postanowił jednak powiedzieć prawdę. Napisał anonimowy list zawierający szokujące fakty. David Asher jest pewien, że oznaki rozprzestrzeniania się choroby pojawiły się na długo przed ogłoszeniem pandemii i blokad na całym świecie.

 

Jak dotąd nic nie wiadomo o wynikach śledztwa. Asher jest pewien, że chińskie władze celowo to wszystko ukrywały. Nadal istnieje wiele tajemnic dotyczących koronawirusa, które nie zostały ujawnione. Większość z nich nigdy nie zostanie upubliczniona przez Chiny. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie przerywać, ale sprawdzić wszystkie informacje.

 

Amerykański wywiad, podobnie jak brytyjski, jest przekonany, że globalna pandemia rozpoczęła się z powodu wycieku wirusa z laboratorium. Wiadomo również, że kilku naukowców z laboratorium zmarło również z powodu wirusa COVID-19. Być może ta teoria wkrótce się oficjalnie potwierdzi.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

To, że nad wirusem w Wuhan

To, że nad wirusem w Wuhan pracowała cała NWOwska międzynarodówka to wiadomo od pocątku. Oczywiście chaotycznie działające gady najpierw to negowały. Wirus nie wypalił to teraz zaczyna się zwalanie winy jeden na drugiego. A co do żony to najpewniej służby zaciukały ją bo wiedziała za dużo.

Portret użytkownika Muflon

Jak dotąd nic nie wiadomo o

Jak dotąd nic nie wiadomo o wynikach śledztwa. Ja myślałem, że my jesteśmy w XXI wieku i coś takiego mogłoby mieć miejsce przed murzynami. Ale ja widzę, że świat cały czas jeszcze żyje jakby był co najwyżej w XVIII wieku a może i się cofa...

Skomentuj