Zgony po szczepieniu przeciw COVID. Jaka jest prawda?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według danych VAERS, w ciągu zaledwie dwóch tygodni liczba zgonów po szczepieniu przeciwko covid-19 wzrosła o prawie 60%. To jednak nie jest koniec złych wiadomości. Bazując na danych z ostatnich 30 lat, ilość zgonów po tej "szczepionce", pobiła wielokrotnie wszelkie rekordy wszystkich szczepionek razem wziętych.

 

Zanim przejdziemy do samych danych, powinniśmy wiedzieć, z jakich źródeł pochodzą i czy są wiarygodne. Chyba żaden "fakt czeker" nie ośmieli się zakwestionować wiarygodności VAERS. Nie wdając się w nudne szczegóły, jest to instytucja stworzona specjalnie w celu monitorowania bezpieczeństwa szczepionek i leków w USA. Warto tu jedynie nadmienić, że podlega pod to samo kierownictwo, co CDC i FDA. Czy można sobie wyobrazić sytuację, w której VAERS zależałoby na odrzuceniu maksymalnej ilości raportów o groźnych powikłaniach, jako "niezwiązanych ze szczepieniem", pozostawiam do oceny czytelnikowi.

 

W tym artykule korzystamy z tych samych danych, wyizolowanych z raportów przez organizację OpenVAERS, która jest prywatną inicjatywą osób poszkodowanych przez szczepionki. Jedynym jej celem, jest udostępnienie danych VAERS, szerokiej publiczności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby każdy pobrał dane osobiście i porównał je z prezentowanymi.

 

Inną ważną informacją, którą należy poważnie potraktować patrząc na dane, jest opinia Harvard Pilgrim Health Care (HHS), że zgłaszany jest mniej 1% wszystkich powikłań poszczepiennych. Poniższe dane, należy więc pomnożyć x 10 a wciąż będzie to liczba zaniżona.

Zgony po szczepieniu na covid

Na "dobry" początek, spójrzmy na wykres wszystkich zgonów, wywołanych szczepionkami, począwszy od roku 1990.
Wykres zgonów w USA, po szczepieniach. Dane z ostatnich 30 lat.
Jak widać, przez ostatnie 30 lat, liczba zgonów po szczepieniu, nigdy nie osiągnęła nawet 1000 przypadków rocznie. W latach 2006/2007 zaczyna rosnąć. Można się tylko domyślać, że ma to związek z coraz bardziej agresywną polityką szczepień na przeróżne choroby, w tym - grypę. Jednak pod koniec roku 2020, sytuacja zmienia się dramatycznie i liczba zgonów szybuje pod niebo. Choć dopiero minęliśmy półrocze,sięgnęła już 9 tysięcy, czyli dziesięciokrotnie więcej, niż w najczarniejszych latach. W Polsce, szczepienia przeciwko covid-19, rozpoczęły się 20 grudnia 2020. W USA, prawdopodobnie niewiele wcześniej.

Przejdźmy do danych z ostatnich tygodni:
Raport VAERS, z 25 czerwca 2021 donosi o 6 985 zgonach, spowodowanych tylko szczepionkami przeciwko covid-19. To również wielokrotność tego, do czego już mogliśmy przywyknąć. Jednakże raport z dnia 9 lipca 2021 to już 10 991 zgonów. Zatem w ciągu piętnastu dni przybyło aż 4006 zgonów, które stanowią ponad 57-mio procentowy wzrost.

Powikłania po szczepieniu.

Tym razem ograniczymy się tylko do porównania tych dwóch raportów:

9 lipca 2021 szczepienia przyniosły 20 781 hospitalizacji w porównaniu z 23 275 hospitalizowanych do 25 czerwca 2021 r. Pamiętajmy, że chodzi tylko o hospitalizacje wywołane szczepieniem przeciwko covid-19 i są to dane oficjalne, poważanej instytucji. I dalej:

59 402 wizyt u lekarza, w trybie pilnym. Wcześniej - 54 606.
82 535 zwykłych wizyt u lekarza i wcześniejsze 77 821.
2 487 wstrząsów anafilaktycznych vs 1 775.
2 885 porażeń nerwu twarzowego vs 2 081.
1 073 poronienia vs 775 sprzed dwóch tygodni.
3 906 zawałów serca vs 2 757.
2 466 zapaleń mięśnia sercowego lub osierdzia vs 1 930.
2 552 małopłytkowość (zakrzepica?) vs 1 908.
8 832 przypadki zagrożenia życia vs 6 899
19 814 ciężki reakcji alergicznych vs 18 270.

Lżejsze powikłania poszczepienne.

5 422 szum w uszach vs 4 869.
9 274 przypadków, o których raport VAERS nic nie mówi vs 5 852.

Ta ostatnia pozycja wydaje się być co najmniej dziwna. "Dane niedostępne", co to może oznaczać? Że nie zebrano potrzebnych informacji, czy są zbyt straszne, by je wystawić na widok publiczny? Jednak tych przypadków przybyło prawie drugie tyle a warto wspomnieć, że "szczepiona" to preparat genetyczny. Na uwagę zasługuje i to, że lżejsze przypadki wydają się mieć mniejszą tendencję do wzrostu. Jak to rozumieć? Nasuwają się trzy wyjaśnienia.

1. Poszkodowani już ich nawet nie zgłaszają.
2. Alergicy, chorzy na inne choroby i osłabieni wymierają.
3. "Szczepiona" zaczyna działać jak ładunek wybuchowy z opóźnionym zapłonem.

Na zakończenie, przypomnijmy sobie tylko, że każda szczepionka, która spowodowała śmierć tysiąca osób, do tej pory była natychmiast wycofywana. Tym razem, nawet dziesięciokrotnie wyższa śmiertelność, nie powoduje żadnej reakcji władz. Wręcz przeciwnie - jest ordynarnie stręczona z tendencją do przymusu. Czy to nie świadczy wymownie o celu całej tej szopki?

Ocena: 

Średnio: 3.5 (34 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Maseratti

Czysta socjotechnika dwa

Czysta socjotechnika dwa kroki na przód jeden do tylu, tak to działa. Np krzyczą w TV podwyższymy paliwo do 7 zł ludzie oburzeni są strajki, podwyższają do 6 i każdy jest "zadowolony". Docelowo i tak miało być 6zl ale żeby urobić tłum właśnie stosuje się takie zagrywki.

Portret użytkownika CzcigodnyAutorze

Ja myślę że jest inaczej.

Ja myślę że jest inaczej. Otóż pan premier i wielce uczony od medycyny minister od zdrowia miał rację. Preparaty są zdrowe i skuteczne tylko ludzie kiepsko na nie reagują , więc to nie jest wina szczepionki tylko ludzi.    Smile

Portret użytkownika Wungiel

Ja myślę, że nawet 100%

Ja myślę, że nawet 100% zmarłych tego nie zgłasza, chyba, że mówimy o przypadkach "zabili go i uciekł" Wink Oczywiście, pomijając żarty i patrząc jak to jest na rodzimym poletku (żona lekarz), to organy służby zdrowia zrobią wszystko aby udowodnić, że zgony i komplikacje nie mają związku z wiadomo czym - więc, zapewne jak piszesz, jest o wiele gorzej, niż się wydaje.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika Kisiel-w-Bani

Przerażające jest to że

Przerażające jest to że narody dały się tak paskudnie otumanić przez cfelebrytów , polityków za pomocą telewizji. Głupota i naiwność ludzka nie zna granic. Polacy uwierzyli swoim oprawcom nie mam pojęcia czy historia zna takie przypadki na taką skalę, na cały świat. To jest wyjątkowe, no i niestety bandziory tacy jak fauci albo bilu gejcu wygrywają. Panowie i Panie czegoś takiego w jeszcze nie było. Ostatnio dowiedzialem się zresztą podejrzewałem to już dawno. Dowiedziałem się że psychopaci rządzący wykożystują na wielką skalę techniki manipulacji umysłami , kontrola zachowania, jest to osiągalne za pomocą różnych technik i środków. Ludzie są zachipnotyzowani na określone reakcje. To doprawdy majstersztyk mind-controll. Jak pare lat temu mówiłem ludziom o kontroli umysłu to pukali się w baniak. Od dawna było to stosowane w różnych celach ale na taką skalę, dopiero teraz przy kowidzie widać to jak na dłoni. Aż strach pomyśleć co to będzie dalej, jeśli oni już tak się moralnie zeszmacili i rozbestwili. Biada światu z powodu liderów oj biada, ratuj się kto może. Teraz okazuje się że polska to kraj wyznawców politycznych, ci ludzie wierzą w partię, dymokrację i polityków jakoby te rzeczy miały ich uratować, istny obłęd. Przez te kilkadziesiąt lat telewizja zrobiła z ludzi wariatów. Telewizja sama w sobie nie jest zła ale jeśli jest kierowana przez psychpatycznych wariatów to już inna sprawa. Najgorsze jest to że cały gniew otumanionych zostanie skierowany na normalnych ludzi, oni to zrobią tak sprytnie że ludzie sami będą się gnębić z podpuszczenia.

Głosuj przeciw
-76

Strony

Skomentuj