Ze względu na napływ uchodźców do Europy, Niemcy planują wyrzucić Polskę ze strefy Schengen

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Układ z Schengen, dotyczący swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej jest przedstawiany jako podstawa zdobyczy Unii Europejskiej. Teraz w obliczu kryzysu migracyjnego wywołanego między innymi lekkomyślnym zaproszeniem wszystkich chętnych nielegalnych imigrantów, wystosowanym przez kanclerz Angelę Merkel, kraje bogatego zachodu zamierzają zamknąć swoje granice i przy okazji ukarać niepokornych, w tym Polskę, która miałaby zostać karnie usunięta z Schengen

 

Strefa Schengen, przedstawiana jest jako zdobycz, podczas gdy jest to tylko powrót do normalności znanej jeszcze z XIX wieku. Granice w naszym rozumieniu pojawiły się dopiero po I wojnie światowej, ale wystarczyło kilkadziesiąt lat, aby przywrócenie normalności urosło do rangi zdobyczy. Większość polaków sądzi, że przynależność do strefy Schengen jest przywilejem państw członkowskich Unii Europejskiej, podczas gdy są kraje takie jak Norwegia, które należą do Shengen nie należąc do UE oraz takie jak Wielka Brytania, czy Rumunia, które należą do UE, ale nie należą do Schengen.

 

Już jutro ma się odbyć specjalny szczyt w UE, którego celem będzie przedstawienie  koncepcji Mini-Shengen. Inicjatywa pięciu pierwszych członków strefy, czyli Belgii, Niemiec, Luxemburga, Francji i Holandii ma za zadanie wyłączenie z ruchu bezwizowego Grecji, Hiszpanii, Włoch, Polski, Słowacji i Węgier. Według zainteresowanych ma to uchronić te kraje przed niekontrolowanym napływem uchodźców.

Ten radykalny krok ma spowodować utrzymanie ruchu bezpaszportowego w ramach krajów bogatej Europy Zachodniej z Czechami, Austrią i Słowenią włącznie. Jakkolwiek w stosunku do krajów takich jak Włochy i Grecja, zmagających się z wielkim napływem imigrantów, ruch ten wydaje się uzasadniony, tak w przypadku Polski czy radzących sobie z napływem uchodźców Węgier trudno nie odbierać tej zapowiedzi jako retorsji ze względu na postawę w kwestii przymusowego eksportu problemu zarządzonego w Berlinie.

 

Shengen rozpada się na naszych oczach i to bynajmniej nie z powodu fali imigrantów, ale dlatego, że UE nie była w stanie utrzymać granic pod kontrolą. Problemu nie mają z tym jednak Polacy. Imigranci już od wielu lat przybywają do Grecji i do Włoch, a żadne kroki podjęte dotychczas, aby zablokować tą migrację skończyły się niepowodzeniem.

Teraz okazał się, że islamski terroryzm wykorzystuje w swoich działaniach przeciwko Europejczykom właśnie uchodźców, co bardziej przeraziło opiniotwórcze kręgi lewackie od samej groźby powszechnego terroru. Bądźmy szczerzy, islamiści byliby ostatnimi głupkami, gdyby nie zdecydowali się skorzystać z tego przepływu osób, a kto wie czy go nie generują celowo stosując uchodźców jako broń w nowoczesnej wojnie hybrydowej.

 

Nie oszukujmy się, UE nie jest w stanie odzyskać kontroli na granicach zewnętrznych. Niemądre wypowiedzi Angeli Merkel wcale się nie kończą i im więcej terroryzmu w Europie tym większe zafiksowanie lewicowych elit w zapełnieniu kontynentu milionami młodych islamistów gotowych do dżihadu. Można powiedzieć, że europejska lewica popierając inwazję islamistów popełnia spektakularne samobójstwo, bo oni zostaną wyrżnięci jako dziwolągi i na pewno  znajdzie się werset w Koranie, który pozwoli ich wszystkich skrócić o głowę na przykład za wspieranie homoseksualizmu i innych zboczeń seksualnych. To właśnie ta głupia lewica pierwsza oberwie gdy nastąpi w końcu nieuchronna europejska intifada.

Ale nie wszyscy dadzą sobie pokojowo poderżnąć gardła, albo pozwolić się rozstrzelać jak w klubie Bataclan w Paryżu. Niewątpliwie wchodzimy w etap otwartej konfrontacji z Islamem, tu i teraz, w Europie. Rok 2015 zapewne zostanie zapamiętany jako rok eksplozji terroryzmu, który swym zasięgiem dotyka już całego świata.

 

Jeszcze niedawno wydawało nam się, że zagrożeniem dla Europy jest agresywna Rosja prowokowana przez USA na Ukrainie. Teraz okazuje się, że możemy doświadczyć rozpadu Unii Europejskiej i to z powodu ciągłej groźby ataku niewidzialnego wroga, który wniknął głęboko w społeczeństwa zachodnie i zaczyna atakować. Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy świadkami upadku Unii Europejskiej. Mimo, że obecnie wydaje się to niemożliwe taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, a wszystkim, którzy twierdzą, że tak się na pewno nie stanie można przypomnieć losy Związku Radzieckiego.

 

Poza tym jaki sens ma obecnie pozostawanie w strukturach UE? Jeśli zostaniemy usunięci ze strefy Schengen bardziej opłacalne będzie izolacyjne podejście do obecnego bajzlu wywołanego przez postkolonialne imperia. Teraz usiłuje się eksportować ich problemy do nas co wkrótce może sprowadzić i na nas w Polsce, poważne zagrożenie z jakim zmagają się obecnie mieszkańcy zachodnich metropolii.

 

Być może jeśli nie będziemy musieli wpłacać naszej składki członkowskiej walcząc potem dzielnie o jej odzyskanie w ramach dobrodziejstwa zwanego funduszami unijnymi, to lepiej wydamy własne pieniądze, a już na pewno nie zadłużymy się aby je odzyskać, co obecnie jest nagminne. Czy po wyjściu Polski z UE dalej należałby się socjal naszym obywatelom w UE?

 

Oczywiście, że tak, skoro należy się uchodźcom, to dlaczego nie Polakom, czyżby rasizm? Norwegia nie jest w UE a socjal pracującym tam Polakom się należy. Ale i tak zdecydowana większość naszych rodaków za granicą ciężko pracuje na swoje utrzymanie nie oczekując tylko mitycznych benefitów. Taki zły wizerunek tworzy się w niektórych krajach, a przecież to  nie Polacy tylko roszczeniowi przybysze z krajów islamskich traktują system pomocy społecznej jako formę słusznego podatku nałożonego na niewiernych - pieniędzy Allaha.

 

Politycy z krajów zachodnich byliby idiotami nie chcąc aby Polacy mieszkali i pracowali w ich krajach, zwłaszcza, że w drugim pokoleniu zostaną już tak zasymilowani, że niewielu jeszcze będzie mówić po polsku. Nic takiego nie dzieje się w przypadku imigrantów arabskich, którzy w drugim pokoleniu radykalizują się jeszcze bardziej i dopiero wtedy stają się realną siłą zagrażającą porządkowi publicznemu.


 

Ocena: 

Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca:-)

Polska musi opuścić chińską

Polska musi opuścić chińską strefę szen-gen...
zamiast naszego kraju można do strefy szen-gen zaprosić izrael i syrię oraz pakistan oczywiście... niech sobie też libijczycy jeżdzą bez wiz i paszportów ucałować wielką stopę angeli merkel...

Portret użytkownika Piotrek

I tak to planowali z powodu

I tak to planowali z powodu utraty wtyczki PO w Polsce teraz wymówkę mają gotową (aczkowiek emigranci to też plan kto wie czy dokładnie nie skorelowany w jednym czasie z sytuacją w Polsce) bo i tak kombinowali zamknąć dotacje na 2014-2020 PIS-owi dopiero jak nadejdzie ponownie PO lub ta sama formacja pod inna nazwą. Prawdziwa wolność jest sama w obecnym świecie !   

Portret użytkownika Zenek :)

Co niedwuznacznie oznacza iż

Co niedwuznacznie oznacza iż się szwaby spodziewają kolejnego napływu płynąych przez Polskę "uchodźców" a co niedwuznacznie wskazuje na Ukrainę jako najbardziej, chwilowo i lokalnie dla nas, zapalny kierunek. Tak więc most w Kamieniu ma szansę być znowu zburzony, ... tfu .... mężnie broniony "piersiami (zjudaizowanego) przygłupia"..... by Biblijna Bestia mogła się dalej łajdaczyć we krwi, mordowanych na macę, chrześcijańskich dzieci. Jak już mówiłem i to lata temu PiS doszedł do władzy nie dlatego iż jest ZAJEBISTY a po to by motłoch pod kwaczą flagą poprowadzić na moskala w interesie nazistów z buckingham bo to oni zamierzają RZĄDZIĆ ŚWIATEM NWO (właśnie trwają targi "jelit" komu jaki stołek a komu gilotynę). I ta retoryka dominuje w "pracach" kwaczego rządu - marchweki, marchweki, jeszcze więcej marchewek dla pospulstwa, wrazaski o niezbędną modernizację broni dla pospolitego ruszenia (za kolejne WEKSLE na polski majątek jeszcze leżący w złożach w ziemi) i wio...... na moskala po wrak........ A za ch plecami bazy NATO by nie mieli dokąd i po co wracać.... zdiesiątkowani. Cały plan kwakczyńskiego reżimu. Podnóżka międzynarodowego terro-bandytyzmu ......

Portret użytkownika 777

Zobaczcie jak szkopy są

Zobaczcie jak szkopy są perfidne i jak chcą narzucać innym swoje chore plany podboju ! Jeżeli coś nie idzie z ich planem destrukcji Europy to ogłaszają że kraje Europy wschodniej muszą być wyłączone, to tak jakby jakaś nowa hitlerowska rzesza ! Zdrowe moralnie  kraje jak Polska od tych wyborów co się właśnie odbyły w Polsce oraz inne zdrowe kraje Europy wschodniej jak Węgry, Rumunia czy CzechoSłowacy są uważane przez szaleńców masońskich z Brukseli i Niemiec za kraje niewolnicze ! Wystarczy posłuchać jak się wypowiadają z góry by zrozumieć że mają obsesję na punkcie podboju innych ! W ogóle kraje zachodniej Europy są upadłe moralnie, rasowo i kulturalnie, wszystko jest tam zgniłe i do niczego już się nie nadają, oprócz samozniszczenia, no chyba że się nawrócą na Jezusa Miłosiernego ?! Rok 1017 jest blisko ciekawe co wymyślą by uczcić powstanie organizacji chcącej zniszczyć cywilizację chrześcijańską ?

Portret użytkownika nel35

A niech się wymienione kraje

A niech się wymienione kraje dobrze zaryglują, wszak niedługo zapanuje tam szariat. Ciekawe, dokąd niemiaszki będą uciekać przed utratą głowy. Niedawno pojawiły się pogloski, że w Niemczech chętnie "przytuliliby" parę tysięcy polskich inzynierów i informatyków. To niech sie wreszcie zdecydują. Jak zwykle chcą Polaków ukarać za własną głupotę.

Portret użytkownika achiles

Tyle razy już pisałem, że

Tyle razy już pisałem, że uchdźcy ( i terroryści brodaci wraz z nimi ), to KARA, dla EUROPY, od szatanów, za to, że się już nie daje dłużej wpakowywać w szatańskie intrygi. Podobnie, jak karą była i jest AFERA VW, BASFA I ZAKAZ SPRZEDAŻY MISTRALI, dla Francuzów Rosjanom . Więc, nie ma co się dziwić, że się STARA EUROPA, obecnie musi przed tym wszystkim jakoś BRONIĆ, a że durnie i dewianci tam ostatnio sprawują władze, to robią takie, a nie inne DESPERACKIE RUCHY. JEST, JAK JEST I TO MAŁY PIKUŚ ZROBIĆ SOBIE PASZPORT I NADAL JEŹDZIĆ TU I ÓWDZIE SOBIE, ALE OBY TYLKO, NIE BYŁO CZEGOŚ BARDZIEJ STRASZNEGO, NA CO SIĘ WŁAŚNIE ZANOSI, DLA NASZEGO KRAJU I NARODU, ALE TEŻ I EUROPY. 

Portret użytkownika Koper

   Uchodźcy to nie kara dla

   Uchodźcy to nie kara dla Europy, to jeden z klocków całej układanki planu Alberta Pike, oraz realizacja na naszych oczach przepowiedni opublikowanych 500 lat temu Nostradamusa a nawet realizacja czasów ostatecznych z Biblii.
  Achillesie jesteś subiektywny w swoich ocenach ponieważ jesteś stronniczy, dodając różne informacje gloryfikujesz zawsze jedną stronę ponieważ brak Ci obiektywizmu i większego zakresu wiedzy, nie oceniasz wydarzeń z dystansem i chłodnym okiem stąd nie jesteś obiektywny. Nie neguję Cię ponieważ sam czytam Twoje wklejane wiadomości, lecz Twoja wiara i ufność w dobry Wschód wynika z naiwności. Ponadto posądzanie mnie o zaprzedanie duszy, tylko dlatego bo zwróciłem Ci konstruktywną uwagę, świadczy o Twojej niepotrzebnej złośliwości. Doceniam Twój wkład w podawanie wielu informacji, jednak mam nadzieję że z wiekiem minie Ci naiwność i przestaniesz chwalić Wschód tylko z tego powodu że według Twojej subiektywnej oceny Rosja uratuje świat. Jeśli kiedyś poszerzysz zakres i horyzont swojej wiedzy to sam dojdziesz do wniosku że świat zostanie uratowany lecz niestety dopiero wtedy jak wypełni się to co jest zaplanowane, a wybawicielem napewno nie będzie kraj który darzysz takim sentymentem. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Koper

   Uchodźcy to nie kara dla

   Uchodźcy to nie kara dla Europy, to jeden z klocków całej układanki planu Alberta Pike, oraz realizacja na naszych oczach przepowiedni opublikowanych 500 lat temu Nostradamusa a nawet realizacja czasów ostatecznych z Biblii.
  Achillesie jesteś subiektywny w swoich ocenach ponieważ jesteś stronniczy, dodając różne informacje gloryfikujesz zawsze jedną stronę ponieważ brak Ci obiektywizmu i większego zakresu wiedzy, nie oceniasz wydarzeń z dystansem i chłodnym okiem stąd nie jesteś obiektywny. Nie neguję Cię ponieważ sam czytam Twoje wklejane wiadomości, lecz Twoja wiara i ufność w dobry Wschód wynika z naiwności. Ponadto posądzanie mnie o zaprzedanie duszy, tylko dlatego bo zwróciłem Ci konstruktywną uwagę, świadczy o Twojej niepotrzebnej złośliwości. Doceniam Twój wkład w podawanie wielu informacji, jednak mam nadzieję że z wiekiem minie Ci naiwność i przestaniesz chwalić Wschód tylko z tego powodu że według Twojej subiektywnej oceny Rosja uratuje świat. Jeśli kiedyś poszerzysz zakres i horyzont swojej wiedzy to sam dojdziesz do wniosku że świat zostanie uratowany lecz niestety dopiero wtedy jak wypełni się to co jest zaplanowane, a wybawicielem napewno nie będzie kraj który darzysz takim sentymentem. Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj