Zdaniem naukowców COVID-19 zmniejszy płodność populacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeśli ktoś uważa, że najgorsze już się skończyło, a przyszłość po prostu nie może stać się gorsza niż ta, która i tak się rysuje, naukowcy opublikowali badania, z których wynika, że COVID-19 obniża płodność mężczyzn i może przyczynić się do wyludnienia naszej planety!

Naukowcy donoszą, że mają coraz więcej dowodów na uszkodzenie jąder oraz zmniejszoną liczbę i ruchliwość plemników u pacjentów z koronawirusem, a wstępne badania wykazały obecność wirusa również w próbkach nasienia.

 

Naukowcy z Justus Liebig University of Giessen w Niemczech wraz z kolegami z Allame Tabatabai University of Teheran w Iranie zgłosili obecność markerów zapalenia w próbkach tkanki jąder od 84 pacjentów z Covid-19. Okazało się, że stan zapalny i stres komórkowy w grupie Covid-dodatniej były dwukrotnie wyższe niż w grupie kontrolnej.

 

Naukowcy zauważyli również, że ruchliwość plemników u pacjentów z koronawirusem była trzykrotnie niższa, a ich ogólna liczba jest znacznie niższa. Badanie wykazało, że stężenie plemników zmniejszyło się o 516%, ruchliwość o 209%, a kształt plemników zmienił się o 400%. Autorzy badania zauważyli, że takie zmiany mogą prowadzić do zmniejszania zdolności rozrodczych u mężczyzn.

 

Wpływ wirusa na plemniki wiąże się z niższą jakością nasienia i zmniejszonym potencjałem płodności. Chociaż te efekty mają tendencję do zmniejszania się z biegiem czasu, pozostawały nienormalnie wysokie u pacjentów z COVID-19.

 

Naukowcy donoszą, że mają coraz więcej dowodów na uszkodzenie jąder oraz zmniejszoną liczbę i ruchliwość plemników u pacjentów z koronawirusem, a wstępne badania wykazały obecność wirusa w próbkach nasienia.

 

Badacze z Justus Liebig University of Giessen w Niemczech wraz z kolegami z Allame Tabatabai University of Teheran w Iranie zgłosili obecność markerów zapalenia w próbkach tkanki jąder od 84 pacjentów z Covid-19. Okazało się, że stan zapalny i stres komórkowy w grupie Covid-dodatniej były dwukrotnie wyższe niż w grupie kontrolnej.

 

Zauważono, że ruchliwość plemników u pacjentów z koronawirusem była trzykrotnie niższa, a ich ogólna liczba jest znacznie niższa. Badanie wykazało, że stężenie plemników zmniejszyło się o 516%, ruchliwość o 209%, a kształt plemników zmienił się o 400%. Autorzy zauważyli, że takie zmiany są charakterystyczne dla oligoastenoteratozoospermii, jednej z najczęstszych przyczyn obniżenia zdolności rozrodczych u mężczyzn.

 

Wszystko wskazuje na to, że wpływ wirusa na plemniki wiąże się z niższą jakością nasienia i zmniejszonym potencjałem płodności. Jednak te efekty mają tendencję do zmniejszania się z biegiem czasu, a pozostawały nienormalnie wysokie u pacjentów z COVID-19. Można nawet sugerować, że to nie przypadek ale celowe programowanie wrażego koronawirusa.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

To co covid wywołuje to dwie

To co covid wywołuje to dwie choroby. Destabilizuje światowe gospodarki oraz wprowadza reżim na świecie.  Okazauje się, że już nawet w Polsce bezrobocie w styczniu 2021 było o ponad 1% większe niż w styczniu 2020 a to dopiero początki. Zastraszanie chorobą grypową której zmieniono nazwę na covid jest skurwysyństwem. 

https://www.polishexpress.co.uk/grypa-w-uk-prawie-zniknela-tak-niskiego-poziomu-zachorowan-nie-bylo-od-130-lat

Od roku terroryzują społeczeństwa jakby jeszcze im było mało władzy. Za chwilę żeby się pozbyć bezrobocia wymyślą sobie wojne i bezrobotnych na front będą puszczać. Przed pierwszą wojną światową też tak było. Najpierw choroba, potem kryzys, bezrobocie, wojna, niszczenie miast. Jak oni mówią, że robią coś w imię pokoju to znaczy, że czas się szykować do wojny. W Wietnamie i Korei cały czas trwały wojny o pokój. To samo jest w Afganistanie, Iraku i Libi. Wprowadzają pokój a to znaczy wojna. 

Zaczęli mówić pokój i bezpieczeństwo a nagle wszyscy żyjemy w obłędzie z zagrożoną egzystencją. 

Zaczęli mówić cyt.  będziemy bronić miejsc pracy potrzebna jest tarcza a bezrobocie rośnie.  Mówią o nowym świecie pełnym wrażliwości i braterstwa a żyjemy w reżimie gdzie zabierane są podstawowe prawa człowieka. Takich przykładów są setki. Mówią o nieśmiertelności a statystycznie żyjemy coraz krócej, mówią o suszy a naukowcy nie wiedzą czemu na pustyniach pada. Tu przykład z wczoraj. 

 https://youtu.be/Tlfjkb6SKNI

 

Portret użytkownika euklidеs

a naukowcy nie wiedzą czemu

a naukowcy nie wiedzą czemu na pustyniach pada

Zmniejszona emisja CO2 to wychłodzenie atmosfery, a wychłodzona atmosfera może zatrzymać mniej wilgoci, stąd para wodna wykrapla się i opady będą większe. Pisałem to już na początku plandemii.

Portret użytkownika MałyJanek

"a naukowcy nie wiedzą czemu

"a naukowcy nie wiedzą czemu na pustyniach pada" Naukowcy zapierają się prawdziwej przyczyny tego co się dzieje, system jest bardzo złożony, największy wpływ mają oprócz ludzi mają siły wyższe od ludzi, zarówno dobre dla nas jak i złe to trzeba wiedzieć, że przeciwko ludziom powstały już dawno siły złe. Oni nienawidzą człowieka od tysiącleci, to jest ukrywane przed wami a co na teleranku w tv wam nie mówili:) Pojawiło się wiele zdrajców kolaborantów z siłami złego. Ludzie są drastycznie skołowani, nie wiedzą co się dzieje bo oni wykorzystują wszelkie środki przekazu do otumaniania, a nawet do tego stopnia że nawet niejeden człowiek nieświadomie pomaga ciemności. Ktoś kieruje przyrodą , a człowiek tylko usiłuje nieudolnie za pomocą technologii, to tam zrobi huragan albo suszę to gdzie indziej spuści deszcze ulewne, ale to tak jakbyś chciał być kierowcą rajdowym i trzymać kierownicę nogami, a paluszki w nogach są za krótkie by dobrze chwycić stery. Dzieje się tak że pewne rejony zostana nawodnione a inne popadną w suszę i ruinę.... cdn

jak ktoś umie i ma chęć poczytać:     http://www.zbawienie.com/wstep-do-Prawdy.htm

 

 

Portret użytkownika Kolesław

Prosty trik. Wszystkie skutki

Prosty trik. Wszystkie skutki szczepień nazwać "konsekwencjami przebycia koronaświrusa".
Jak napiszą, że po roku od pandemii umierać będą starsze osoby, bo coś tam narobił niby wirus w organizmie, to znaczy, że szczepionki zaczynają ich zabijać. Jak bezpłodność w społeczeństwie, to znaczy, że szczepionki już zaczęły robić swoje. Wiedzą, że akcja wyszczepień przebiega bez zakłóceń, więc wszystkie konsekwencje szczepień już wbijają do głowy debilnej części społeczeństwa i ta część to łyknie i będzie w masce chodzić nawet spać.

Portret użytkownika Przerywa milczenie i już tak nie wygląda

To coś wam opowiem: te

To coś wam opowiem: te uszkodzenia są tym większe im bardziej pacjent ma tendencję do schizofrenii.  

Mówi to coś?   A osobiście dodam, ze latencja w G6PD też ma znaczenie.  Ale to jeszcze tajemnica (no, teraz juz nie, ...ale to nie naukowy portal, więc niedługo odkryją to amerykańscy naukowcy,a Tallinin opublikuje).

Portret użytkownika PanNowak

Piersi , to te dwa worki z

Piersi , to te dwa worki z żywej skóry , wypełnione , nie wiem no chyba tłuszczem , może czasami są w środku puste, takie bukłaki na mleko. Hmmm  dzidziuś jak się urodzi to ssie z tego bukłaka. No i co w tym takiego żeby to te jk napisałem bukłaki żeby one były tak przez męszczyzn pożądane, w obliczu pewnych okoliczności te dwa wory stają się bezużyteczne a nawet zbędne. A jednak funkcja rozrodcza ma pewien priorytet. Dzieci maleńkie to wiadomo że chcą ssać czyli jeść. Córki diabła panie daj ty spokuj, może jeszcze ten no paplanie się w błocie jak na tym no łudstoku.

Strony

Skomentuj