Zamach na prezydenta Gdańska podczas finału WOŚP

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dzisiaj w Gdańsku doszło do zamachu na życie aktualnego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Polityk kojarzony z Platformą Obywatelską został ugodzony nożem. Był reanimowany jeszcze na scenie gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Przebieg wydarzeń był taki, że trwało tak rozpoczynało się tak zwane "Światełko do nieba", czyli pokaz fajerwerków wieńczący finał zbiórki WOŚP. Na scenę wtargnął napastnik wyposażony w nóż desantowy. Po krótkiej wymianie zdań ugodził Adamowicza kilkukrotnie w brzuch i klatkę piersiową. Potem zamachowiec powiedział, że siedział niewinnie w więzieniu za PO i zabił Adamowicza z zemsty.

 

W tej chwili prezydent Adamowicz przebywa w szpitalu i jest poddany operacji. Nie wiadomo jaka jest skala uszkodzeń narządów wewnętrznych, ale jeśli mowa o kilku dźgnięciach nożem, to na pewno chirurdzy muszą się mierzyć z poranionymi narządami wewnętrznymi. Stan zdrowia Pawła Adamowicza określany jest jako ciężki.

 

Sprawcą jest mężczyzna przedstawiający się jako Stefan M. Wbiegł on na scenę podczas gdańskiego finału WOŚP po czym kilkukrotnie ugodził nożem prezydenta Pawła Adamowicza, po czym z uniesionymi rękoma tańczył na scenie, a gdy dostał się do mikrofonu i zabrał głos powiedział:

"Siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego zginął Adamowicz"

Nieoficjalnie wiadomo, że prezydent Gdańska został ugodzony trzykrotnie. W rękę, w brzuch i w okolice serca. Wspominano o uszkodzonej tętnicy. Narzędziem zbrodni był nóż desantowy, który jest bardzo śmiercionośną bronią. Obecnie trwa walka o życie gdańskiego polityka, który niedawno wygrał wybory samorządowe.

 


 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika EkrudyDref

"Róbta co chceta"? 

"Róbta co chceta"? 
Nie.
Panie Owsiak, jest Pan teraz oburzony, że "Polska to czasami dziki kraj". No tak, nie jesteśmy czystą oazą spokoju, i u nas niestety mordują lub próbują mordować, jak widać.
Dlatego nie róbta co chceta, albo chociaż: robiąc co chceta - szanujcie innych i im nie szkodźcie.
PS. Nie lubię ofiary ataku, ale atak całkowicie potępiam.

--------
Howgh!

Portret użytkownika 3plabc

Kretyn niepoczytalny, czy

Kretyn niepoczytalny, czy opętany, czy jakikolwiek inny... kretyn. Można nienawidzić sceny politycznej, polityków etc. Ale zrobić coś takiego i to jeszcze podczas akcji charytatywnej.... skończony idiota.

Ps. Ani go nie skazał, ani mu osobiście krzywdy nie zrobił... pomijając, że tym podobno i tak był liczony jako psychol... szczerze to jak komuś odpali to nikt tego nie zatrzyma, równie dobrze może odwalić kamerzyście, albo ochroniarzowi... jak ktoś ma z deklem to jak nie na scenie to w spożywczaku... a debili niestabilnych psychicznie będzie coraz więcej, a piewcy kontroli społecznej znowu mają wodę na młyn!

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika 3plabc

A ten Adamowicz to jakiś

A ten Adamowicz to jakiś sędzia? Nie. Tyle osób mnie codziennie okrada, i to w świetle prawa z uśmiechem na gębie i pomimo to nikogo nożem nie krajam! Owszem nerwy nie raz muszą trzymać na smyczy, żeby komuś z dzikom radością mordy nieprzefasonować... ale zachować trzeba się umieć... zresztą pobicie to nie mord... i to jeszcze podczas charytatywnej imprezy... kolo jest zwykły psychol i tyle... a Trynkiewicza też będziecie rozgrzeszać, albo Fritzla że im tylko się bzyknąć chciało?!? Psychol to psychol, a jak ktoś z kosą robi banki, żeby potem wszystko w kasynie przepuścić to normalny nie jest.

Ps. Platfusów też nie trawie, ale nie żeby ich w ślepej furii nożem krajać na ulicy.... bądźmy normalni do cholery!

Strony

Skomentuj