Zadziwiająca rewolucja na Białorusi - czy już niedługo nastąpi scenariusz okrągłego stołu ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Białoruskie media, jeszcze państwowe, podają że aktualny prezydent wygrał z "nagłą dziwną panią", kontrkandydatką Swietłaną Cichanouską, zdobywając 80 procent głosów. Czy to jest coś złego ? W opinii zachodniego świata postępu i nowoczesności, Łukaszenka nie ma prawa rządzić, bo nie jest wystarczająco "demokratyczny", nie wprowadza też gender, nie oddaje zakładów pracy dla globalnych filantropów oraz ciągle jeszcze na Ukrainie ludzie wierzą w chrześcijańskiego Boga !

 

Wszystko to jest nienowoczesne. Swietłana była by odpowiednia, szybko by doprowadziła kraj białoruski do nowoczesności, takiej jak w Polsce!

Sprawujący władzę na Białorusi od 1994 roku prezydent Aleksander Łukaszenka prowadzi swój kraj jak potrafi, może nie najlepiej, ale Białorusini są ciągle u siebie, ziemia należy do nich, a nie do koncernów, mają jeszcze szansę na normalne dostatnie życie. Wystarczy by Łukaszenka nie popełnił błędów, które popełniono w Polsce w czasach zmowy okrągłostołowej.  Chodzi o to by Łukaszenka trzymał władzę jak długo się da, ale doprowadził do przemian gospodarczych, które pozwolą Białorusinom na przejęcie majątku narodowego, tak by Białoruś należała do narodu, a nie do zachodnich korporacji ! Białorusini nie mają jeszcze u siebie "specjalnej ekipy prywatyzacyjnej", która zawsze i wszędzie doprowadza do gospodarczej ruiny, ludzkiej nędzy, ale i do społecznych przemian, prowadzących do odczłowieczenia jednostek i dechrystianizacji całych narodów, choć na to właśnie liczą "postępowcy i nowoczesne zielone ludziki ze świata zachodniej anty cywilizacji, nazywanej cywilizacją śmierci !

Niestety wszystko to widzimy w Polsce, gdzie po roku 1989, nastąpiła szybka erozja państwowości w ramach przyjęcia nas do szemranej niemieckiej Unii Europejskiej (ustawa 1066-6), by ostatecznie osiągnąć szczyty degręgolady w roku 2020, kiedy ulicami maszerują tęczowe pochody neomarksistów, a i nie można wykluczyć, że za jakiś czas, na wzór USA, w Europie nastanie czas kiedy zdelegalizuje się policję, tak by wszyscy mogli wreszcie klękać przez specjalnie skonstruowanymi grupami zadymiarzy. Jeśli ktoś z Polaków ma trochę oleju w głowie, ale i jest chrześcijaninem, powinien modlić się za Łukaszenkę, by ten przetrwał bardzo dziwną rewolucję, jaką widzimy na Białorusi!

Karoń OSTRO u Roli o tym dlaczego LGBT jest tak groźne dla homoseksualistów? O "Margot" i ataku KK!

https://www.youtube.com/watch?v=PNPEVHRJ91w

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Alex

No to szok ale żeś sobie

No to szok ale żeś sobie znalazł autorytet====Aleksander Jabłonowski=====Gdyby wyciąć z jego monologu  kilka zdań to miało by sens a tak aż cuchnie  obcym wywiadem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy też to czujecie, że robi

Czy też to czujecie, że robi się coraz bardziej gorąco?

https://www.defence24.pl/geopolityka/grecko-turecki-incydent-z-dwiema-fregatami

Ten incydent kilka dni temu przewidział Jackowski ale stwierdził, że to jeszcze nie będzie wywołanie wojny. Twierdzi on, że dopiero kolejna prowokacja doprowadzi do jej wybuchu. Nie ufam jasnowidzom ale Jackowskiego oglądam i traktuje go jako swego rodzaju wyrocznię gdyż kilkukrotnie już przewidział nadchodzące wydarzenia. Jackowski ma swój kanał na youtube i praktycznie codziennie jest na żywo między 21 a 22 godz. Można go zasubkrybować.  

Turcja to 4  najsilniejsza armia na świecie i jest mocarstwem regionalnym na bliskim wschodzie. Jest to państwo niewygodne dla Izraela. Izraelowi jest bardzo na rękę jak najszybsze osłabienie Turcji i Iranu gdyż tylko te dwa państwa na bliskim wschodzie teoretycznie są w stanie zrównać żydostwo (pseudo judejczyków) z ziemią. Mam dla was wykład kaznodzieji o Izraelu. Nie słucham na codzień ludzi tego typu ale ta pierwsza część jego wykładu o żydach jest poprostu tak bardzo prawdziwa, że obejrzałem od początku do końca. Wykład nazywa się "szatan patronem państwa żydowskiego" a kaznodzieja tłumaczy dlaczego. 

https://youtu.be/n5Fj8Q3QqJ8

Mam wrażenie, że coraz więcej prawd wychodzi na jaw i te prawdy otwierają ludziom oczy dając pewny rodzaj oświecenia.

Portret użytkownika Rudy 102

Jackowski zwyczajnie wyciąga

Jackowski zwyczajnie wyciąga wnioski z tego co się dzieje na świecie i na podstawie obserwacji tworzy swoje wizje przyszłości, każdy z nas tak może. Ja np. na podstawie swoich obserwacji stwierdzam że na jesień-zime wydarzy się coś konkretnego może wojna, a może jakaś broń biologiczna... do końca 2020 roku wydarzy się coś konkretnegi co będzie milion razy gorsze od choćby obecnej covidowej sraczki.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

...................................... Białorusini tak, jak większość ludzi na Ziemi oddają pokłon apokaliptycznej Bestii i jej obrazowi, więc proszę nie dziwić się, że wszystko idzie na tym świecie jak po grudzie. Myślicie, że Wszechmocny Pan nie poradziłby sobie z Łukaszenką i jego armią? Oczywiście, że Wszechmocny poradziłby sobie bez trudu, ale ludzie wolą oddawać pokłon obrazom i rzeźbom, które stworzyła bestia i jej służyć. Czczenie Boskich wizerunków to nie tylko łamanie II przykazania Dekalogu, ale również działanie podprogowe, które ubezwłasnowolnia ludzkie umysły i serca. 

Portret użytkownika Mam pytanie

Witam , mam pytanie , jak nie

Witam , mam pytanie , jak nie jest to tajemnica w co wierzysz :   kim dla ciebie jest Wszechmocny , jakie jest jego imie , a moze to bóg anonimowy ?

Wyjścia 6:3,    Ukazywałem się Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi jako Bóg Wszechmocny+, ale jeśli chodzi o moje imię, Jehowa+, nie dałem im się poznać

Powtórzonego Prawa 10: 17 Bo Jehowa,  wasz Bóg,  to Bóg  bogów , i Pan panów , Bóg wielki i potężny , wzbudzający lęk i podziw , Bóg który nikogo nie traktuje stronniczo , ani nie przyjmuje łapówki .

Jeremiasza 10:10 Ale Jehowa naprawdę jest Bogiem, Jest żywym Bogiem , i wiecznym Królem , Z powodu Jego oburzenia zatrzęsie sie ziemia , a Jego potępienia nie przetrwa , żaden naród  .

11 Tak macie im powiedzieć , bogowie , co nie utworzyli  nieba i ziemi , znikną z ziemi i spod tego  nieba .

 

Strony

Skomentuj