Wyznawcy globalnego ocieplenia w potrzasku - ochłodzenie może potrwać nawet 30 lat

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Mimo braku globalnego ocieplenia, dla większości ludzi na Ziemi jest ono aksjomatem. Wierzą oni na dodatek, że to mityczne ocieplenie jest wynikiem działania człowieka. Kłopot polega na tym, że oficjalnie d 1999 roku żadnego ocieplenia nie ma.

 

Wielu naukowców zbudowało swoje kariery na szwindlu z globalnym ociepleniem. Pieniądze na "badania" potwierdzające istnienie ocieplenia płynęły przecież szerokim strumieniem, dlatego nawet po Climate Gate, gdzie wyszło jasno, jakiej jakości prace mają dowodzić rzekome ocieplenie, wielu specjalistów niczym lemingi zafiksowali się na udowadnianiu, że to tylko chwilowa przerwa w ociepleniu.

Ta przerwa trwa już ponad dekadę i wiele wskazuje na to, że potrwa jeszcze jakiś czas. Według amerykańskich specjalistów może za to odpowiadać wieloletni cykl w Oceanie Atlantyckim.

 

Ów cykl miałby trwać minimum 30 lat i w jego wyniku dochodzi do przesunięcia prądów oceanicznych, które sięgają głębiej powodując ochładzanie. Uczeni tylko w ten sposób potrafią obecnie wytłumaczyć dlaczego mimo wzrastającej ilości dwutlenku węgla, średnia temperatura w latach 1998 - 2012 zmieniła się tylko o 0,05 stopnia, podczas gdy w latach 1951 - 2012 średni wzrost wyniósł 0,12 stopnia Celsjusza.

 

Nie za bardzo wiadomo co dzieje się z naszym klimatem, a modele symulujące zmiany na Ziemi, które opracowali kiedyś specjaliści z ONZ-owskiego IPCC, po prostu ich ośmieszyły. Na ten moment wygląda to tak jakby cała walka z Globalnym Ociepleniem była podszyta nie naukowymi faktami, a ideologią.

 

Planowano po prostu okraść ludzi wymyślając urojone podatki węglowe, a gdy okazało się, że ocieplenia nie ma bynajmniej nie porzucono tego przestępczego procederu tylko ukuto termin "przerwy" i nadal realizowany jest ten bandycki proceder w zniewolonych społeczeństwach, takich jak polskie.

 

Wiem, że nic nie wiem - to zdaje się podsumowywać stan ziemskiej wiedzy na temat czynników kształtujących klimat na Ziemi. Nadal jednak wielu naiwnych daje się nabrać wierząc, że coś takiego jak globalne ocieplenie istnieje w rzeczywistości.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Wiadomo, że przyroda podlega

Wiadomo, że przyroda podlega cyklicznym zmianom i raz będzie się ocieplać, a raz ochładzać. Należy zlikwidować instytucję państwa, które finansuje takie idiotyczne badania marnując zasoby ziemskie i trwoniąc owoce pracy ludzkiej.

Portret użytkownika Robersix

Autor pisze:   "(...) nawet

Autor pisze:
 
"(...) nawet po Climate Gate, gdzie wyszło jasno, jakiej jakości prace mają dowodzić rzekome ocieplenie(...) "
 
A tu wyszło jasno, że sam autor nie wie dokładnie (tzn. coś tam wie, ale bez szczegółów) o co chodziło w ClimateGate. I kto się ośmieszył  i w jai sposób. Mam na myśli całkiem poczytne periodyki ....
A wystarczy 30 sek z Google. No coż, widać dotarcie do źródeł informacji  to zadanie trochę za trudne dla autorów na tym portalu Smile

Portret użytkownika antoni pustelnik

ZnZ zachodzą tak szybko, że

ZnZ zachodzą tak szybko, że te żydostwo pejsate musi wymyślać coraz to nowe historyjki dla goym, żeby ukryć prawdę. Ciekawy scenariusz przedstawił Warhammer 40.000. Mianowicie tam, Bogowie byli tworzeni przez myślenie i zachowanie istot myślących w tzw. spaczni. Tam tworzyła się także energia z "myśli" która mogła powodować burze energetyczne nad całymi układami. Może gdy ludzie znormalnieją nagle "dobre ufo" do nas przyleci bo tra nad nami taka burza?
 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ah, Warhammer, świetne

Ah, Warhammer, świetne uniwersum i super gra... Jedna z wielu pokazujących pewne prawdy łącząc to oczywiście z dobrą rozwałką z wykorzystaniem motywu średniowiecza (np demony i pojedynki na miecze i topory) i SF (karabiny plazmowe, pojazdy antygrawitacyjne, lasery). To tworzenie się bogów to nic innego jak nieświadome tworzenie serwitorów z energii i wiary skupionej przez myśli. I w zależności od tych myśli oraz siły i ilości wyznawców, bogowie czyli tzw godformy mogą być silniejsze lub słabsze. Poza tym kwestia rasy Chaosu też jest ciekawie przedstawiona i w fabule gry Chaos został zapoczątkowany przez... herezję Horusa. Kim był Horus, to pewnie wszyscy wiemy że nikim sympatycznym, tylko projahwistycznym pachołem, albo i sam jahwe to był. Sam Chaos przez swoje krwawe kulty, bestialskie rytuały i wykorzystywanie niewolników do złudzenia przypomina politykę i satanistyczne rytuały prowadzone przez iluminatów, masonów, watykan i fanatyków religijnych. Kolejny więc dowód że gry zawierają wiele wiedzy i przekazów, dlatego zapewne są tak potępiane przez kościół, psychiatrów i innych "znawców".

Ave Satan New russian

Portret użytkownika Zenek :)

  Dlaczego w

 
Dlaczego w mitach
 
"Księżyc wiecznie goni Słońce" 
 
bo wcześniej
 
"nazistowski, satanistyczny błazen zabił i przywdział szaty faraona" teraz wrzeszcząc i oszukując kruchtowe jełopy iż jest "słońcem" a to tylko obszczany i obsrany ortodoksyjny tombak....
 
Nigdy nie było czegos takiego jak "israel" i przymierza z bogiem z tym czymś.
 
"Israel" powstał bo się zaczopkowanemu kłamliwemu jełopowi, jakiemuś masoretowi, omsknęły literki przy przepisywaniu pokradzionych Alanom (Słowianom z Krymu) w 700 roku (plus minus 50 lat) WED.
 
Czym jest naprawdę Antychryst jakim straszy się rozmodlonych walących po bluźnicach łbami w podłogę frajerów?
 
Prawda o NIM mogłaby was zwyczajnie zabić bo on - "Antychryst" - ma jeszcze kilka innych religijnych imion przed jakimi każdy wierny judaistycznego nazizmu pustynnego płaszczy się jak .... "polszewicki polityk przed ussmańskim wibratorem" ... równie gorliwie nadstawiając tyłek....
 
I on wcale nie jest "Przeciw BOGU" jak to sobie pokastrowani naziści umyślili w swojej herezji.
 
Jakie to IMIONA"? Biggrin
 
I najważniejsze pytanie JAKI JEST JEGO ZWIĄZEK ZE SŁOWIANAMI. Wink
 
Związek będący przyczyną nieustającego DRANG NACH SLAVS w wykonaniu tych gestapowców od tory i ich nazistowskich, wynaturzonych z człowieczeństwa gollumów... mamionych do boju słowiańską ziemią, słowiańskim złotem, słowiańskimi kobietami ... czy wiedzą skrywaną pod słowiańską ziemią a pozostawioną tam nam przez Bogów.
 
Czemu wszelkie cenne posłowiańskie miejsca zażarcie pilnuje krzyżacka stonka zabezpieczając je przez pracami archeologicznymi? Dla kogo je tak wytrwale dogląda?
 
Dla nas Polaków czy dla naszych żydowskich, nazistowskich okupantów?
 
Pomyśl o tym frajerze dając swoim okupantom "kase na tace" .... Kasę na swoje jeszcze lepsze i mocniejsze ZNIEWOLENIE...
 
ON nie wybacza zdrady....
 
 
Demon GOG to coś co się dziś zwie iSSrael (wraz z nadrzedną rozkazującą mu anglią) a MAGOG - uSSa. Reszta to ich kłamstwa by frajerzy skwapliwiej podnieśli ponownie rękę przeciwko swoim Bogom....
 
Zwłaszcza tym powracajacycm przed którymi obsrywa się ze strachu cały "rządzacy planetą" establishment....
 
 

Portret użytkownika wojtek D

To że, temperatura nie

To że, temperatura nie wzrasta (a tak na prawdę nie wzrasta o tyle ile wskazywałyby modele), to nie jest powód by twierdzić, że nic się nie dzieje. Energia układu może się zmieniać, a temperatura nie.
Przykład:
Jeżeli masz lód 0 stopni (albo nawet troszeczkę mniej) to jak to będziesz podgrzewał , to temperatura nie będzie rosła, energia cieplna dostarczona do układu będzie szła na zmianię fazową - topnienie lodu.
[A przecież wiemy, że topnienie lodowców następuję, więc mój argument nie jest wyssany z palca.]
Mógł się zmienić anomalnie bilans ciepła. Mianowicie mniej ciepła Ziemia dostaje od Słońca. Gdyby nie to byłoby cieplej, bo układ przekształcił się w nieco bardziej szklarniowy.
 

Portret użytkownika Max66

Raczej globalne

Raczej globalne ogłupienie!
Dlaczego mylicie pojęcia, mówiąc że globalne ocieplenie to ocieplenie klimatu ??
Przecież globalne Ocieplenie jest to tak zwana anomalia pogodowa, a nie że mamy ocieplenie. Wiele razy to mówiłem ale można mówić i mówić, tylko pytanie kto tego słucha i czyta? Tak więc Owieczki globalne ocieplenie jest anomalią pogodową, czyli w miejscach gdzie jest cieplutko może wystąpić zimno, są miejsca gdzie ludzie nigdy śniegu nie widzieli i tam śnieg spada, bo wystepują anomalie pogodowe tak zwane ocieplenie klimatu. Tak jak było w Egipcie w tamtym roku. Więcej nie będe się rozpisywał bo wiedza kosztuje a życie jest drogie. Z Bogiem

Strony

Skomentuj