Wyspy Kanaryjskie zapełniają się nielegalnymi migrantami z Afryki. Władze chcą ich lokować w hotelach!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Władze Gubernii Wysp Kanaryjskich w poniedziałek zdecydowały o likwidacji obozu dla nielegalnych imigrantów na Gran Canarii, największej wyspie tego popularnego wśród turystów archipelagu. Nie oznacza to bynajmniej, że przybysze zostaną odesłani do Afryki. Wręcz przeciwnie, socjalistyczny hiszpański rząd planuje płacić pieniędzmi podatników za pobyt imigrantów w drogich kanaryjskich hotelach. 

Służby porządkowe Wysp Kanaryjskich zlikwidowały w poniedziałek rano obóz imigrantów znajdujący się na GranCanarii. Imigranci zostaną skierowani do ośrodków wczasowych opustoszałych z powodu epidemii COVID19. Hiszpańscy podatnicy będą im opłacać hotele, które stoją puste przez COVID. To prawdopodobnie wyrok na turystykę Wysp Kanaryjskich, które zaczynają być nazywane "drugą Lampedusą".

 

Imigranci z Afryki przybywają niebezpieczną trasą przez Atlantyk. Zaczynają podróż na wybrzeżu Afryki i kończą ją na plaży którejś z Wysp Kanaryjskich. Potem byli oni grupowani w obozie zlokalizowanym na centralnej wyspie archipelagu. Teraz mają być ponownie rozproszeni po hotelach. Ta decyzja z pewnością zachęci do niebezpiecznej podróży kolejne dziesiątki tysięcy ludzi gotowych na wszystko, byle tylko socjaliści dali im cudze pieniądze.

 

Mieszkańcy Wysp Kanaryjskich za późno zorientowali się w tym co się dzieje. Odbyły się co prawda demonstracje przeciwko niekontrolowanemu napływowi nielegalnych imigrantów z Afryki, ale władze nic sobie z tym nie robią. Protestujący mają rację, że to wyrok dla branży turystycznej, która stanowiła główne źródło dochodu na wyspach.  Nie dość, że szalone przepisy sanitarne sparaliżowały lotnictwo i turystykę, to jeszcze ostatni wytrwali fani Wysp Kanaryjskich zostaną odstraszeni przez napływających z Afryki przedstawicieli innej "kultury".

 

Hotelarze decydują się na takich rządowych "gości", bo nie mają innego wyjścia jeśli nie chcą zbankrutować. Nie wszystkim się to jednak podoba. Niektórzy samorządowcy wyrazili oczekiwanie aby wyznaczyć datę - do końca roku - i doprowadzić do eksmisji nielegalnych imgrantów z hoteli, ale prezydent Wysp Kanaryjskich socjalista Ángel Víctor Torres odrzuca takie pomysły.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

A Polakow kto ubogaci ?

A Polakow kto ubogaci ?

https://www.youtube.com/watch?v=VH8uz85_0p4

A u mnie w Berlinie to tylko w jednej linii U8 przechodzacej przez Alexanderplatz w 2018 roku zanotowano 5115 przestepstw w tym 732 przestepstw z uzyciem przemocy a w 2019 roku to pewnie liczby te jeszcze wzrosly ? A zapomnialam jeszcze dodac ze mamy w Berlinie prawie 10 000 bezdomnych ktorzy maja prawo spac, pic i sгac oraz szczac na peronach i w wagonach tutejszego metra. Jak niedawno jechalem metrem o 9:00 rano do stacji "Stadtmitte" czyli Srodmiescie to dwoch bezdomnych orzyganych spalo sobie na siedzeniach na lezaco a zebrakow i nIbymuzykow to bylo chyba kilkunastu lazacych po przedzialach bo my w Deutschland to tolerancyjni jestesmy i ludzkie biosmieci sciagamy z calego swiata bo u nas KOnstytucja jest niezagrozona i niezawisle sady tez mamy i to zaprasza do nas miliony tych dobrych ludzi - bialych, czarnych, brazowych, czerwonych a nawet teczowych i podobno nawet i dzinow o ktorych nam nasza niemiecka swieta ksiega czyli Koran opowiada ze sa one wszedzie i to nawet w naszych domach mieszkaja tylko my ich nie widzimy ?

https://www.youtube.com/watch?v=yRundEDL6wk

A w Berlinie, Frankfurcie i w München w 2015 r. to bezrozumne niemieckie suwereny tych azylantow z calego swiata na dworcach kolejowych kwiatami i misiami pluszowymi witaly i bardzo sie cieszyly ze beda musialy one ciezko cale swoje gowniane zycie na te kilkunastosobowe murzynskie i arabskie rodziny pracowac w pocie ich dzis malowartosciowego bylego germanskiego czola ?

A od 2015 roku kiedy przyjechalo lub tlumnie przyszlo do RFN ponad 2 mln przesladowanych i szukajacych (socjalnego) schronienia biednych mlodych ludzi z calego swiata to teraz kazdego roku przyjedza lub przylatuje prawie milion i dlatego nas Niemcow jest juz prawie 90 milionow a niedlugo to i Rosjan przegonimy bo rozmnazamy sie tu ostatnio niczym kroliki ?

https://www.youtube.com/watch?v=r0Sv5jUIoUs

Jest ogolnie dobrze w tym Berlinie i narzekac nie moge tylko niepotrzebnie arabskie i tureckie kobiety i dzieci bija i masakruja naszych dzielnych chlopcow z Polizei ?

https://www.youtube.com/watch?v=1w6wi5OZiXQ

No i tez calkiem niepotrzebnie berlinscy strazacy czyli Feuerwehr sa juz prawie codziennie atakowani i bici jak przyjezdzaja do pozaru albo do wypadku. Ale pracujemy nad tym problemem i bedzie na pewno dobrze, bo Frau Dr. Kazmierczak vel Kaßner vel Merkel nam to swiecie przyrzekla a my jej wierzymy niczym Honeckerowi Erichowi i Hitlerowi Adolfowi do kupy razem wzietymi ?

Wprawdzie Berlin nawet w srodmiesciu zawalony jest starymi meblami, odpadami budowlanymi i zwyklymi smieciami ktore ot tak na ulice czy chodnik wystawiane sa ale ja dobrze wiem ze to nie moi Nowoniemcy z Afryki to robia tylko polnische Schweine ktore na budowach na czarno pracuja i ten caly Scheiß na ulice nasze piekne berlinskie wystawiaja, prawda ?

Juz nasze Frau Dr. Merkel z Frau Dr. med. Ursula von der Leyen nad tym intensywnie w Bruxeli pracuja aby te polnische Katholiken w Bialystok, Lublin und Rzeszow ubogacic milionami naszych Nowoniemcow, Nowofrancuzow i Nowoaustriakow bo sie inaczej ten ciemnogrod PiS-owski zdegeneruje nie tylko genetycznie ale i teologicznie oraz moralnie ?

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Lommo

Te przeprawy Afrykanów na

Te przeprawy Afrykanów na Kanary trwają od 30 co najmniej lat. Przyczyną jest oczywista - Kanary leżą bardzo blisko Afryki, i nie sposób zrobić jakichś ogrodzeń w morzu w stylu bardzo wysokich płotów jakie są w hiszpańskich enklawach w Afryce północnej. Powątpiewać należy czy ci hotelarze to tak nie chcą tych opłaconych lokatorów. Spotkałem się parę lat temu w Danii że właściciel ośrodka dla turystów to sam się prosił aby agencja d/s azylantów przysłała tychże. To jest w sumie dobrze opłacone i na taki klient azylancki to jest zapewniony na miesiące czy lata. Ludność miejscowa że protestuje to można uwierzyć bo straci pracę w turystyce (i napiwki).

Strony

Skomentuj