Wygrało "jarkowe", "pińcet" i 18 miliardów, Polska to nie Węgry

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Sytuacja po wyborach do europarlamentu nie napawa optymizmem, właściwie to dołuje, bo wydaje się, że przez ostatnie 30 lat, od roku 1989, Naród Polski został skutecznie zaorany. Niektórzy podejrzewają "malutki cudzik" w systemie serwerowym, nadzorowanym od wygranej PiSu, przez służby wiadomego państwa, przecież jedyne ugrupowanie głośno mówiące o grabieży 447 nie mogło przekroczyć progu, a czy na jesieni będzie lepiej ?

 

Nie ma co się oszukiwać, gdyby nie duma i zagubienie Kukiza mogło być ok. 10 %, a jest pod progiem, kompromitacja sił propolskich, zwycięstwo sił enwuowskich, tych jawnych i tych ukrytych pod płaszczykiem patriotyzmu i chrześcijaństwa.

Najsmutniejsze jest to, że wyborcy PIS, oprócz tych chcących gotówki na godne życie, głosując na tą partię myślą, że wybierają polski patriotyzm, walkę z gender, walkę o Polskę, i szczytne cele, a przecież mamy ciągle masową imigrację Polaków z Polski i ściąganie do Polski obcego elementu, nie wspominając o realizacji wszelkich wytycznych Agendy 2030, co jest mocno realizowane na wielu szczeblach ! PiS przez ostatnie 4 lata podpisywało się pod ustawą 1066-6, kto jej nie odwołuje, mając pełnię władzy, przyznaje się że chce skutków tej anty wolnościowej ustawy !

Mocno zaorany polskojęzyczny lud jest materialnie bardzo biedny, niestety i duchowo nie jest bogaty, przynajmniej na tyle by rozpoznać sytuację mocy piekielnych, cały czas na naszych ziemiach się instalujących, które zacierają już ręce. PIS zapewnia zachodnim systemom zła - furtkę, przez którą mają coraz większy dostęp do Polaków.

Jeżeli nie nastąpi jeszcze większe zjednoczenie prawicowców i wolnościowców, to znaczy kulizowców i Konfederacji, to możemy zapomnieć o państwie, o Narodzie Polaków, będziemy się powoli, tak jak to robi PiS, zamieniać w multi kulti. Nie można jednak zapominać o Bogu Jezusie, bo to on wydaje decyzje i wyroki. Skoro taki ma być nas los, to widocznie na niego zasłużyliśmy. Pozostaje jednak ciągła modlitwa i wiara w Zbawiciela.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (5 votes)

Komentarze

 

Portret użytkownika hs100

Ale brednie. To przez takie

Ale brednie. To przez takie nawoływania ciągle jesteśmyw dupie. Oświecona większość 60 proc olała wybory, za to 40 proc ciemnoty znowu wybralo PoPis. I to jest właśnie rozwiązanie, niech za nas wszystkich  zadecyduje 30 proc pospólstwa.

Portret użytkownika еuklidеs

Te 60 procent to nie są

Te 60 procent to nie są ludzie oświeceni, tylko przyzwoici. To mniej więcej tak jakbyś nakłaniał do kradzieży, bo wszystkie gangi kradną, a nasza grupa przez to, że nie kradnie to jest w d... Nie tędy droga.

Portret użytkownika Prawy

Hmmm fajna strona, bardzo

Hmmm fajna strona, bardzo lubię czytać ciekawostki ze śwista, ale jak wchodzicie e politykowanie  to zieje  onucą  na kilometr. Jedno na szczęście jest niezmiennne: kacapskie  tumany  nigdy nie nauczą  się swobody i ten toporny  styl propagandy zupełnie nie działa . Better  dead  then  red.  Na pohybel Wam kmioty. 

Portret użytkownika inzynier magister

właśnie pojawił sięnews

właśnie pojawił sięnews potwierdzający tekst ! agentura agendy 2030 działa !  "Polska spółka energetyczna Tauron potwierdziła w poniedziałek, że rozważa sprzedaż jednej z trzech kopalń węgla jako część planu przejścia na bardziej ekologiczną energię i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, czego wymaga porozumienie klimatyczne oraz polityka unijna.W opublikowanej w poniedziałek aktualizacji strategii Tauron podał, że może sprzedać swoją kopalnię Janina na południu Polski, pozostawiając kopalnie Sobieski i Brzeszcze, które znajdują się w tym samym regionie.Za pozyskanie środki państwowy gigant energetyczny chce wybudować lądowe farmy wiatrowe o łącznej mocy 900 megawatów (MW) i farmy słoneczne o mocy 300 MW. Spółka planuje również zainwestować w morskie farmy wiatrowe na Morzu Bałtyckim.Wraz z zamknięciem elektrowni opalanych węglem o mocy 120 MW i 200 MW, Tauron szacuje, że zmniejszy emisję dwutlenku węgla o 20 proc. do 2025 roku.Wcześniej, źródła informowały agencję Reutera, że Tauron może sprzedać niektóre ze swoich kopalni przynoszących straty, aby poprawić swoją sytuację finansową.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Górnik z tauronu

Niech tauron spi**dala od

Niech tauron spi**dala od kopalń. Wyjątkowo je zarżneli. Sprzedadzą komuś innemu nastaną lepsze czasy. Wywalili miliardy w inwestycje. I nie ma kasy na nic. Agonia Tauronu Wydobycie trwa od maja 2017. Wszystkie kopalnie ruszyły do przodu, ale tauron ruszył z inwestycjami w jednym czasie. Ściany wydobywcze zalewa, zamiast węgla błoto i kamień. Brzeszcze, Sobieski mieli likwidować, ale tauron przygarnął no i też Janine. Miliardy zostały przeje**ne. Śledztwo ws. tauronu ruszyło też nie dawno w związku z praniem pieniędzy.

Portret użytkownika Max 1983

Gowin o 20.00 godzinę przed

Gowin o 20.00 godzinę przed końcem ciszy wyborczej mówił już że jeśli potwierdzą się jego informacje to PIS wygra.W tym momencie jedyne co miał prawo wiedzieć to frekwencja nic więcej.Tak więc w normalnym państwie prawa powinno się pana Gowina przesłuchać....ale kto ma to zrobić Ziobro??haha.

 

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj