Wyciekły zdjęcia Ewy Kopacz, która po katastrofie smoleńskiej pozowała do „fotek” w prosektorium!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Katastrofa w Smoleńsku dla wielu jest ogromną traumą narodową. Sprawa do dziś budzi mnóstwo wątpliwości i teorii spiskowych. Jednak niektórzy przedstawiciele rządu, którzy w 2010 roku przybyli na miejsce tragedii, nie mieli chyba aż tak ponurych nastrojów…

TVP wyemitowała w niedzielę 18 kwietnia film dokumentalny pt. „Stan zagrożenia” w reżyserii Ewy Stankiewicz.

Ewa Kopacz, ówczesna minister zdrowia w rządzie PO i późniejsza marszałek Sejmu oraz premier, udała się w 2010 roku do Smoleńska, by wraz z rosyjskimi ekspertami brać udział w identyfikacji i przygotowaniu do transportu ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

Dokument pokazuje kulisy pracy w rosyjskim prosektorium oraz atmosferę, panującą w czasie identyfikacji zwłok ofiar katastrofy.

Okazuje się, że w tak trudnej dla narodu chwili, uśmiechnięta Ewa Kopacz pije kawę i pozuje do wspólnych zdjęć z wytatuowanymi członkami personelu przy czarnym worku, w którym znajdują się zwłoki którejś z ofiar katastrofy smoleńskiej.

Sprawa wywołała olbrzymie poruszenie.

Europoseł Patryk Jaki skomentował ją następująco:

Dziś ujawnione w filmie E. Stankiewicz słodkie foto z moskiewskiego prosektorium z ciałem ofiary katastrofy smoleńskiej. Brakuje słów.

A to komentarz wiceministra sprawiedliwości - Michała Wosia:

Powinna była zniknąć z życia publicznego od razu po kłamstwach o przekopaniu ziemi w Smoleńsku na metr w głąb.

Trzeba otwarcie przyznać bez względu  na polityczne sympatie, że sytuacja jest skandaliczna i pokazuje bardzo dobitnie, że niektórzy raczej nie powinni nigdy pojawić się w polityce.

Donald Tusk i jego otoczenie od początku robi wszystko, co może, aby uwolnić się od odpowiedzialności za wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku. Kłopot w tym, że tego typu zdjęcia, w połączeniu z niewątpliwymi zaniedbaniami strony rządowej w kwestii wyjaśnienia przyczyn katastrofy oraz buta samego Tuska, któremu wydaje się, że pod parasolem ochronnym Angeli Merkel jest nietykalny, po prostu aż proszą się o ostatecznie rozliczenie tych ludzi z lat ich rządów. Nie można dłużej udawać, że nic się nie stało. Co teraz muszą czuć rodziny ofiar? Przecież to koleżanki i koledzy samej Kopacz! W taki sposób okazała im szacunek?! Ona?! Lekarz?!

Swoją drogą bardzo ciekawe, co jeszcze zostanie w tej sprawie ujawnione…?

 

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

jak to nikt ich nie ruszy,

jak to nikt ich nie ruszy, magister? a co z twoją bozią wszechmogącą? odpal solidnego różańca to zobaczysz zemstę maryji będzie się jak wściekla wszystkim z PO objawiać i zamęczy ich piramidą kolejnych tajemnic a zwłaszcza tajemnicą smoleńską Smile

rozumiem twoją złość bo Kopacz nie kupiła szczepionek i nie dała twoim pasożydom się utuczyć a przy okazji uratowała przed kalectwem tysiace Polaków i Polek - poczytaj sobie o skutkach ubocznych w krajach które wtedy kupiły te gówno...

 

Portret użytkownika asa

Swietny następny temat

Swietny następny temat zastępczy pisuarów dla głupich polaczków/ ci mądrzy wiedzą o co chodzi/. A myślałem ,że pan panie Kozera jest normalny, a jednak zwykły pisuar....... pokaż pan jak bite i szarpane są córki Narodu Polskiego- kobiety przez stróżów prawa!!!!!!!!! Co tego pan nie potrafisz, pokaż pan jak leją pałami ludzi na wiecach, co też pan nie potafi.......A KTÓRY Z PISUARÓW TAM BYŁ NA MIEJSCU  , KTÓRY MIAŁ ODWAGĘ POSPRZĄTAĆ PO TEJ TRAGEDII !!!!!!!!!!!! Nie licząc Macierewicza który szybko odjechał pociągiem z Katynia.

Portret użytkownika Mychu

Podły naród, tylko dlatego,

Podły naród, tylko dlatego, że zginęli ludzie opozycji. Gorzej niż zwierzëta, brak ludzkich odruchów. Znowu zaraz ktoś wyskoczy, że Kopacz nie jest Polką, bo do swoich się nie chcą przyznać, bo psują i tak wątpliwą opinię. Cwaniaki. Identycznie jak Niemcy dzisiaj.

Portret użytkownika baca

ja tam lubię Panią Kopacz od

ja tam lubię Panią Kopacz od momentu kiedy nie kupiła szczepionek...
że kawkę pije? uśmiechnięta?
no i co z tego?
przecież 3/4 narodu polskiego było tego dnia szeroko uśmiechnięte...
ja rozumiem że wg "oburzonych" powinna się na czczo czołgać do smoleńska z częstochowy z krzyżem i obrazkiem "króla" ponad głową no ale bez jaj - za co ona ma "pokutować"?
za to że przeżyła tego w worku?
przecież jak naród dożyje drugiego bliźniaczo podobnego worka też będą śmiechy, radość i toasty...

 

Portret użytkownika Creed1

Naiwni jesteście, bo

Naiwni jesteście, bo Kopaczowa KUPIŁA wtedy szczepionki przeciwko "świńskiej grypie", już po przejściu głównej fali zachorowań. Kupiła je od Szwecji, z kończącym się terminem ważności. 

Strony

Skomentuj