WTC, Fukushima, plandemia COVID... Co będzie następną operacją "fałszywej flagi"?

Kategorie: 

Źródło: Internet

XXI wiek obfituje w spektakularne wydarzenia, których skutki są globalne i długofalowe. Co jeszcze może być operacją "fałszywej flagi" o skali planetarnej?

Zarówno zamach na World Trade Center, który rozpoczął erę "walki z terroryzmem", awaria elektrowni jądrowej w Fukushimie, która miała być zlecona przez... byłego generała Jezuitów, jak i pandemia COVID-19, której celem jest "Wielki Reset", to zdarzenia, które cały czas przedefiniowują rzeczywistość, w której żyjemy.

Zapewne ci, którzy pociągają za sznurki światowej władzy, planują już następne kroki, które mają zmusić ludzkość do kapitulacji.

Co więc może nas czekać?

Analizując wydarzenia ostatnich tygodni, można spekulować, że w grę wchodzi kilka scenariuszy, które mają wywołać gigantyczny chaos na świecie.

Pierwsza opcja, to globalny atak hakerski, który wyłączy na całym świecie prąd, spowoduje paraliż finansów, transportu i opieki medycznej. Mówi o nim głośno przede wszystkim lider Światowego Forum Ekonomicznego - Klaus Schwab.

Druga opcja, to upadek Unii Europejskiej, w którym główną rolę może odegrać Polska, walcząca o uznanie wyższości prawa krajowego nad traktatami UE. Działania te mogą zaburzyć porządek wspólnotowy i finalnie prowadzić do rozpadu tego politycznego projektu. Kolejnym krokiem może być przegłosowanie projektu "Fit for 55", który doprowadzi do ogromnego kryzysu społeczno-gospodarczego.

Trzecia opcja, to eskalacja konfliktu na granicy polsko-białoruskiej, która może zakończyć się konfrontacją militarną z udziałem NATO i Rosji.

Czwarta opcja, to doprowadzenie do wojny Izraela z Iranem, której motywacją ma być oczywiście uzyskanie przez Iran dostępu do broni nuklearnej.

Piąta opcja, to megatsunami związane z wulkanem Cumbre Vieja, które zaleje całe wschodnie wybrzeże USA, ale także część Europy, Afryki i Ameryki Południowej.

Szósta opcja, to zawalenie się chińskiej Tamy Trzech Przełomów. Gdyby do tego doszło, fala powodziowa zalałaby tereny zamieszkiwane przez 120 milionów ludzi. W ciągu pół godziny, wysoka na kilkadziesiąt metrów fala zniszczyłaby czteromilionowe miasto Yichang. 30 minut potem, to samo stałoby się z liczącym pięć milionów mieszkańców miastem Jingzhou. 10 godzin później zalałaby 11-milionowe Wuhan z laboratoriami broni biologicznej. Po upływie doby dotarłaby zaś do Szanghaju, paraliżując gospodarcze serce Chin. Zginęłyby miliony ludzi a skala zniszczeń infrastrukturalnych cofnęłaby Chiny w rozwoju o co najmniej kilkadziesiąt lat i wywołała olbrzymi kryzys w światowej gospodarce.

Oczywiście nie da się wykluczyć innych zdarzeń o równie wielkich reperkusjach, choć najlepiej byłoby, gdyby żadna z opcji nie została nigdy zrealizowana.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Następny będzie "Planowany

Następny będzie "Planowany Głód"... Wystąpi on w towarzystwie ustaw pozbawiających ludzi jakiejkolwiek własności, fali imigracji o skali jakiej do tej pory nikt nie widział i nikt sobie nie wyobrażał, zwanej "klimatyczną" (przynajmniej 1,5 miliarda ludzi wyruszy ku północy)... I być może także w towarzystwie kolejnego wirusa...
Trzeba przecież sprawić, by "święte książki" Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów się wypełniły! Jakby to było, gdyby się wydało że to wszystko to jeden wielki pic na wodę i manipulacja?!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Kolesław

Jedno jest pewne, po

Jedno jest pewne, po plandemii każdy atak globalistòw nie ważne jaki, będzie pod lupą od razu przez rekordowa liczbę osób na świecie, bo rekordowa liczba ludzi obudziła się na plandemii właśnie. I to jest bez precedensu, plandemia tak bardzo im nie wyszła, że teraz cokolwiek zrobią, to ufa im bardzo mały procent społeczeństwa, a i ci w końcu zobaczą ich bzdury, bo za każdym razem popełniają błędy. To z resztą norma, jak ciągle się kłamie.
To coraz bardziej zaczyna przypominać spektakularny upadek globalistycznych mega planów. Oni tak naprawdę coraz mniej groźnie wyglądają i coraz bardziej zaczynają wyglądać na zdesperowanych i przestraszonych frajerów. A boją się właśnie prawdziwego powstania. Chcą żeby ludzie byli obojętni na zmiany, tak jak do czasu plandemii, ale opór jest dużo większy, przez co muszą więcej kłamać, a przez to znowu więcej błędów popełniają. Jedyne co im niedługo zostanie to totalny faszyzm i totalitaryzm. I tutaj rodzi się pytanie, ile czasu policjanci i żołnierze wytrzymają zanim zaczną się wieszać po tym co robią własnym obywatelom? Na wojnie zabijasz "wroga" z innego kraju najczęściej. Rewolucje ideologiczne zazwyczaj wymierzone są w najbogatszych przedstawicieli establishmentu więc wtedy ludzie zabijają rodakow jak na wojnie, bo wierzą, że zabijają bogaczy i ich przedstawicieli. Ale teraz mamy rewolucje sterowaną przez rządy i korporacje przeciwko własnym populacjom. Coś mi się wydaję, że Braun miał rację i tym razem, to establishment zawiśnie.

Portret użytkownika inzynier magister

ale Polacy chyba łykną plan

ale Polacy chyba łykną plan NWO Jarka i miękusza ?!

Jarosław Kaczyński: Polski Ład trzeba wcielić w życie. Z zapowiedzi musi stać się faktem. 

Przede wszystkim powinien [rząd – red.] wcielić w życie, uczynić faktem, a nie zapowiedzią – Polski Ład – podkreślił prezes Prawa i Sprawiedliwości na antenie RMF FM. Zapytany o możliwość obniżenia cen paliw za pomocą zmniejszenia akcyzy, odparł, że nie „powinno pozbawiać się państwa dochodu”, a z wysokimi cenami można walczyć w inny sposób.

Jako jeden z najpilniejszych celów rządu, Jarosław Kaczyński wskazał pilne wprowadzenie Polskiego Ładu, rządowego planu gospodarczego na wyjście z kryzysu pandemicznego, oraz umożliwiającego zrobienie „epokowego skoku cywilizacyjnego” (za gov.pl). – Przede wszystkim powinien [rząd – red.] wcielić w życie, uczynić faktem, a nie zapowiedzią – Polski Ład – podkreślił prezes PiS.

Na pytanie o prośbę oddalenia programu wystosowaną przez Rzecznika Praw Obywatelskich, ze względu na zbyt mały czas na zapoznanie się z wszystkimi jego szczegółami, Kaczyński odparł, „że w tych sprawach trzeba działać jednak energicznie”. – Ja nie wiem czym się pan rzecznik, pan minister, bo zawsze tak tytułuję rzeczników w moich pismach do nich, kieruje, ale wydaje mi się, że jest po prostu w błędzie. Oczywiście będą pewne kłopoty. Jak jest duża zmiana, to kłopoty zawsze są – zaznaczył.

Doprowadzić do kryzysu obwiescic nienormalność i chcieć wprowadzać chaos nazywając go nowym ladem .Takie cuda to tylko w socjalizmie rozwalamy i budujemy idziemy naprzód i znajdujemy się tam gdzie byliśmy albo i jeszcze wczesniej. Ma być Polski Ład ,a będzie Polski dziad.

Polski Ład czyli Wielki Reset czyli New World Order. Polecam np wykład Ernsta Wolffa , jeszcze jest na yt z polskim lektorem. Najlepiej by było gdyby Pan Naczelnik został Naczelnikiem Ciężkiego Więzienia na Sikawie. Wtedy mógłby realizować swoje pomysły na grupce recydywistów, a nie na 38 000 000 Polaków. To jest przypadek enwuowskiego człowieka który stracił kontakt z rzeczywistością.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jony V

Najpierw wyłączą prąd, potem

Najpierw wyłączą prąd, potem nie będzie dostaw do sklepów, a nastepnie sami ludzie się powybijają z braku jedzenia. W dodatku Szczepany zostaną aktywowani przez wieże komórkowe i muskowe satelity. Na koniec walną jakąś wojne. Żeby się pozbyć strajkujących.

Portret użytkownika inzynier magister

ludzkość daje się nabierać na

ludzkość caly czas daje się nabierać na te ich fałszywe flagi ale nie wolno zapominać, że iluminaci otrzymują rozkazy od istot duchowych demonów w ich świątyniach masońskich, dlatego tak ciężko rozpoznać te ich wielkie zwiedzenia i tajne plany, zresztą w Biblii pisze że szaatan i jego aniołowie zwiedzą całą ziemię i wszystkich ludzi, a zrobią to za pomocą loży diabła 666 ordo ab chao !

Na szczęście mamy Boga miłosiernego Jezusa Chrystusa bez którego byśmy zgineli !

"Zauważyli państwo, że głównie katolicyzm, albo badacze i kapłani katoliccy, mówią o masonerii wprost ?! Nie pamiętam żadnego protestanta, który publicznie wytykał organizacjom 'tajemnicy' propagowanie zła, stosując w słownictwie wyraz „masoneria” ! To może świadczyć że protestanci, albo większość protestantów, nie ma mocy by się sprzeciwić

Bez wsparcia Maryi i Jej aniołów nie jest to dla nich łatwe, jeśli w ogóle możliwe) To też pokazuje, że Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny prowadzony nie tylko przez Jezusa Chrystusa, ale i przez nich znienawidzoną Maryję Dziewicę, jest jedyną instytucją zdolną odeprzeć atak duchowego SS – szturmowców szatana. Nacierający front nowych hitlerowców NWO był tak potężny, że od 1990 roku nikt w Polsce nie odważył się, albo co bardziej prawdopodobne, nie był zdolny publicznie rozpoznać zagrożenia. Ich okultystyczne potęgi stosowały magię „ukrycia-skrycia” i nie pozwoliły dojść większości z nas do prawdy, do rozeznania duchów „Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga.” 1 List Jana 4:1 Duchowa wojna błyskawiczna na Polskę – Blizkrieg NWO, od roku 1991 rozgrywała się potajemnie, to jest właśnie ich metoda – najważniejsza procedura ! Wszystko musi być owiane tajemnicą ! Jeżeli państwo sobie przypomną co powiedział doktor Krajski o początkach służb specjalnych, że borą swój rodowód właśnie z masonerii, to zdajecie sobie sprawę, iż skrajnie ukrywające się, przeróżne organizacje(nierządnice), dały początek niektórym służbom państwowym !  Poczynania działaczy zgrupowań masońskich, członków tajnych bractw i należących do nich polityków, podlegają skrajnej tajemnicy !  „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

Wiemy, że Maryja przybywa od Boga YHWH by nas wesprzeć w wojnie z nowym hitleryzmem NWO – z Ojcem Kłamstwa i jego sługami. Z powyższego wersetu wiemy również, że i szturmowcy od szatana NWO (tzw. antykościoła) mają swoją „niewiastę” – nierządnicę, a właściwie jest ich pełno,

Nastanie jakiś moment w historii wszechświata: „sąd wielkiego dnia„, w którym nieposłuszne istoty anielskie zostaną osądzone ! Niestety nie wiemy czym są owe „ciemności„, czy są kosmiczną pustką, wiemy że jest „ciemna”, czy może chodzi o „ciemności” innego wymiaru, jakiś specjalny świat, duchowe miejsce, które jest tak straszne ponieważ jest „duchowo ciemnie”, ciemność ta jest ciemna z powodu swojej upiorności, a może z powodu bezmiaru ?

bez zrozumienia jak działa kościół masoński demonów nie damy rady w duchowej walce ze zlem opętanych wariatów iluminatów pedofilsko homoseksualnych ! Trzeba się modlić do Boga Jezusa to wygramy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r

Wez w koncu z tym zydowskim

Wez w koncu z tym zydowskim bozkiem przeprowadz gdzie twoje miejsce w Watykanie. Twoj bozek jest zlepkiem kilku postaci, wczesniej opisanych. Biblia jest przekopiowanymi innymi wierzeniami. Jak bys cos czytal, to bys wiedzial, ze historie o stworzeniu swiata, potopie i inne sa zaczerpniete ze starszych zrodel. 

Portret użytkownika Michal20

to nie jest żaden żydowski

to nie jest żaden żydowski bożek, takich argumentów używają zazwyczaj nie oczytani którzy nic nie kumają. Żydzi mają swoją religię - inną. To raczej inne zródła plagiatowały z biblii Wink Więcej nie ma sensu tłumaczyć bo myślę że więcej nie dotrze.

Portret użytkownika Maria Gratis

"Wiemy, że Maryja przybywa od

"Wiemy, że Maryja przybywa od Boga YHWH" skoro wiecie to napiszcie kiedy mniej więcej się pojawi. Dla tego że,,, eee, na ziemi wszystko idzie źle, jak zresztą widać co się na świecie dzieje. Trzeba by w ten ponadnaturalny sposób zrobić porządek , nie wiemy jak by to miało wyglądać może coś w stylu jak było w egipcie te 7 plag tylko w mega skali żeby załatwić wszystkich co robią zamęt na świecie, tych całych mesonów albo iluminatów no i oczywiście polityków i armię polikwidować żeby pokój był żeby ludzie mogli żyć i żeby, a .. korporacje to do likwidacji wiadomo. Czy maryja da radę pokonać szatana i całą tę sitwę   oraz wprowadzić  pokój bo do tego trzeba silnej ręki bo wielu ludzi nie może żyć bez przemocy. No i maryja musiała by albo zlikwidować islam albo się z nimi dogadać. Napisz inżynierku jak to ma być bo my nie wiemy a ciekawi jesteśmy no a ty siedzisz w tym temacie więc...

Portret użytkownika Tymodeusz

I to na pewno słudzy szatana

I to na pewno słudzy szatana cię minusują lub opętańcy Język Tak to ma sens bo to jasne, że trzeba wybrać ,,jedyna słuszną drogę" katolicką. Czasami jesteście zakuci jak komuchy co nie chciały przyjąć, że system ich niewydolny jest.

Choć niektórzy są bardziej fanatyczni. Tak przypomina mi to chwalenie komunizmu który był niewydolny. To, że coś działa nie znaczy, że nie może działać lepiej fanatycy.

Też kiedyś byłem fanatykiem ale wyszłem sam z tego wolną wolą.

 

 

 

Strony

Skomentuj