Wojska Unii Europejskiej będą mogły siłą ulokować uchodźców w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Powstanie Stanów Zjednoczonych Europy w miejsce Unii Europejskiej jest już pewne. Odejście Wielkiej Brytanii z UE zostało potraktowane jako zagrożenie któremu należy przeciwdziałać, ponieważ pozostałe kraje również zaczynają mówić o przeprowadzeniu własnego referendum a całej sytuacji przygląda się Władimir Putin. Rosja jest przecież uznawana jako rzekomo największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa, dlatego Niemcy już planują jak zlikwidować poszczególne państwa narodowe, członków obecnej EU, i zbudować jedno wielkie superpaństwo.

 

 

Jeszcze przed brytyjskim referendum wspomniano coś o planach budowy jednej europejskiej armii. Podobno powstał już jakiś projekt ale oczywiście nie podano żadnych szczegółów. Zapowiedziano że plan zostanie ujawniony dopiero po głosowaniu aby przypadkiem nie wzrosła liczba zwolenników Brexitu. Trudno zresztą powiedzieć czy tego rzeczywiście chcieli ludzie, czy tak po prostu miało być - wiadomo przecież że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

Fakty są jednak takie, że Wielka Brytania może wyjść z Unii Europejskiej a ta wielonarodowa organizacja, aby nie dopuścić do kolejnych "exitów", przekształci się w Stany Zjednoczone Europy przez co jej członkowie utracą status państwa. Polska, Niemcy czy Francja mogą zostać zrównane do poziomu stanu, niczym Teksas w USA. Zamiast Polaków, Belgów czy Austriaków będziemy mieć po prostu Europejczyków.

Powstanie armii Stanów Zjednoczonych Europy będzie niosło ze sobą wiele zagrożeń. Przede wszystkim USE (United States of Europe) będzie mogła pacyfikować dowolne powstania przeciwko rządowi i przywódcy całej Europy. Władze będą miały prawo rozwiązywać "problemy" i decydować o wszystkim co dzieje się od Europy Zachodniej po Europę Wschodnią. Skoro mówimy już o tych "problemach", europejskie wojska będą mogły wreszcie rozwiązać kwestię lokowania uchodźców w krajach/stanach, które tego nie chcą.

Unia Europejska groziła Polsce że może nas po prostu zmusić do przyjęcia imigrantów. Dawniej wydawało się to raczej mało prawdopodobne, mimo kontrowersyjnej ustawy 1066 która spełnia funkcję zaproszenia dla zagranicznych sił zbrojnych. Jednak teraz groźby te nabierają zupełnie innego znaczenia - nie dość że Stany Zjednoczone Europy pod przewodnictwem Niemiec zlikwidują Polskę jako państwo, to jeszcze będą mogły wysłać do naszego kraju wojsko i siłą ulokować tu tzw. uchodźców a jednocześnie zwalczać jakikolwiek bunt ze strony mieszkańców. Miejmy nadzieję że Polska nie zniknie znów z mapy świata, choć nasz kraj już znajduje się pod zaborami i dawno utracił niepodległość.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika John Moll

No tak, "oficjalne" media

No tak, "oficjalne" media nawet nie ruszają tego tematu a jego wpis widocznie zniknął. Co się dziwić, usunęli go żeby nie denerwować ludzi faktem że bydło jest po to by robić, płacić podatki i utrzymywać swoich panów którzy przecież "znają się na polityce".

Portret użytkownika N1KT

Bo UE to był taki drugi twór

Bo UE to był taki drugi twór po Hitlerowski, wraz z eksperymentami na ludziach i organizmach żywych mniej ukrytymi i bardziej ukrytymi (np. gmo roślin, dna zwierząt, testowanie gówien na ludziach w żarciu i szczepionki ze rtęcią itd. itp.). Po czym to widać najbardziej ? A no po tym jak opozycja w UE jest nastawiona i nastawia wszystkich "wrogo" do Rosjan...

Nic się nie zmieniło - zapędy są cały czas w tę samą stronę...

 

Portret użytkownika eva11

tam nie chodzilo o zakrycie

tam nie chodzilo o zakrycie slonca i utworzenie chmur ,a o zatrucie wszytkiego co zywe

tam zbrodniarze uzywali herbicydu agent blue ,

i to nie byly jedyne takie misje ,bo angole robili eksperymenta we wlasnym kraju i jankesi rowniez,

teraz tez to czynia pod pozorem walki z komarami sprajuja wiele krajow 

znajomy byl na wakacjach i mowil ,ze w miejscach bliskich afryce sprajuja cale wybrzeze ,pomijajac fak iz stwierdzil - ze dobrze robia dla naszego bezpieczenstwa ,bo chca nas uchronic przed zika ,(to byl irol )

Strony

Skomentuj