Włoski policjant ostrzega: Mafia nigeryjskich kanibali kolonizuje Włochy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Szczegóły niedawnego morderstwa, którego dokonał imigrant we Włoszech zdają się potwierdzać obecność niebezpiecznej nigeryjskiej mafii na terenie tego kraju. Włoski kryminolog miał odwagę publicznie ostrzec przed postępującą kolonizacją agresywnych afrykańskich nachodźców.

 

31 stycznia w mieście Macerata odnaleziono zwłoki brutalnie zamordowanej 18-letniej Pameli Mastropietro. Jej ciało było poćwiartowane i ukryte w dwóch walizkach. Szczątki dziewczyny nie miały jednak szyi, serca, narządów płciowych oraz kości. Okazało się, że sprawca próbował zataić ślady traktując zwłoki nastolatki wybielaczem.

 

W związku z morderstwem policja zatrzymała trzech podejrzanych Nigeryjczyków. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono ubrudzone krwią ubrania, duże noże kuchenne, tasak oraz przedmioty, które należały do ofiary. Kryminolog, chirurg i psychiatra Alessandro Meluzzi zwrócił uwagę, że rozcinanie ofiar, a czasem nawet zjadanie organów wewnętrznych to domena nigeryjskiej mafii, która praktykuje rytualny kanibalizm.

 

W przypadku ofiary, Pameli Mastropietro, widać te same metody, które wspomniana mafia stosuje w Nigerii i innych krajach. Alessandro Meluzzi publicznie ostrzegł, że Włochy kolonizowane są przez bezwzględną nigeryjską mafię a śmierć 18-latki jest wierzchołkiem góry lodowej. Włoski kryminolog zauważył również, że nikt nie chce poruszać tego tematu, aby nie zostać posądzonym o rasizm.

 

Jak wskazują statystyki, 80% nigeryjskich kobiet i dziewczyn, które dotarły do Włoch jako tzw. uchodźczynie prostytuuje się. Wiele z nich jest do tego zmuszanych przez dobrze zorganizowaną nigeryjską mafię. Co więcej, połowa wszystkich prostytutek w tym kraju pochodzi z Nigerii. Czy takich właśnie "imigrantów" - murzyńskich morderców i prostytutki - chciał nienawidzący białej rasy antypapież Franciszek?

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Trzepie kasiorkę za darmo na

Trzepie kasiorkę za darmo na nigrach. Tak długo jak się opłacają 20% prowizją to mafia ich nie ruszy. Wszystkie mafie na tej planecie pochodzą od lichwy. Wystarczy poczytać historię kto i kiedy podbijał Sycylię by zrozumieć jaki ''gatunek'' tam mieszka i już łatwo wtedy zrozumieć jakie ma obyczaje.

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieciatka.Kiedys

Kochane dzieciatka.Kiedys dawno temu bylem w PNG gdzie rytualnie zmniejsza sie glowki ludzkie do objetosci kokosa. Wedzi sie ciala i pozera bo w niektorych miejscach nie ma za duzo zwierzecych protein. Jest to fascynujace ile zezwierzecenia istnieje w homo sapience. Tak naprawde to musi nastapic rozgraniczenie pomiedzy homo sapince blanco, a formami negroidow i pasozytow islamistow rodem z Azji. Wiem, ze rozpisujecie sie nad degradacja bialej rasy ale sadze, ze to co piszecie glownie nastawione jest na efekt i malo jest w tym faktow. Niemniej jednak trzeba zaczac powaznie myslec nad stworzeniam jakis rezerwatow na bezludnych greckich wyspach gdzie dostarczloby sie tym zwierzetom zwloki umarlych ludzi do jedzenia i plastik. Tym akcentem zachecam do wspolnej dyskusji.

Portret użytkownika inzynier magister

Eurokołchoz sięrozlatuje !

Eurokołchoz sięrozlatuje ! musimy się brponić przed najazdem islamskim i duchowym atakiem, a do obrpony służy różaniec Maryi Dziewicy i koronka do Miłosierdzia Jezusa którą podyktował św. Faustynie ! "W zachodniej Ukrainie doszło do zniszczenia tablicy poświęconej królowi Janowi III Sobieskiemu. Polska społeczność Jaworowa, gdzie znajdowała się tablica, chciała uczcić pamięć słynnego władcy i postawić w tym miejscu pomnik. Tuż obok rozbitej tablicy sprawcy pozostawili baner w czerwono-czarnych barwach.Sprawcami antypolskiego aktu wandalizmu byli najprawdopodobniej ukraińscy nacjonaliści sympatyzujący z tradycją Stepana Bandery. Oprócz zniszczenia tablicy, na miejscu zdarzenia pozostawili po sobie wielki baner w czerwono-czarnych kolorach, a także portret przedwojennego lidera Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Na banerze zawarto także napis: „Na Ukrainie będziemy czcili własnych bohaterów”. http://www.pch24.pl/ukraina--wandale-zdewastowali-tablice-poswiecona-krolowi-janowi-iii-sobieskiemu-,58461,i.html#ixzz57sHbNVea

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj