Włoch poszedł na szczepienie z „fałszywą” ręką

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według BBC Włoch, który chciał otrzymać zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 bez zastrzyku, poszedł na szczepienie z „fałszywą” ręką.

 

Pięćdziesięcioletni mężczyzna założył silikonową formę, która zakrywała jego prawdziwe ramię, mając nadzieję, że mistyfikacja nie zostanie wykryte.

 

Jednak higienistka się nie pomyliła. Powiedziała, że kiedy podwinęła rękaw pacjentowi, stwierdziła, że skóra była „elastyczna i zimna”, a pigment „zbyt jasny”.

 

Po tym, jak pielęgniarka dokonała odkrycia, mężczyzna próbował ją przekonać, aby przymknęła oko na oszustwo, ale ta zgłosiła to policji.

 

Do incydentu doszło w przededniu zaostrzenia przepisów dotyczących nieszczepionych we Włoszech.

 

Od sierpnia Włosi muszą mieć „zieloną przepustkę”, aby udowodnić, że zostali zaszczepieni, uzyskali wynik negatywny lub są uzdrowieńcami, aby móc korzystać ze stacji, kin, restauracji, siłowni i basenów. Od poniedziałku miejsca te będą dostępne jednak tylko dla posiadaczy Super Green Pass, który jest przeznaczony tylko dla zaszczepionych osób.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Weles

Błędem jest konformistyczne

Błędem jest konformistyczne obchodzenie tego nazistowskiego systemu. Temu trzeba po prostu mówić wyraźne nie z otwartą przyłbicą i ja mam taki zamiar. Koniec kitrania po krzakach czas na opór i obywatelskie nieposłuszeństwo. Powinno zorganizować się jakiś alternatywny ruch i strukturę społeczną tych którzy nie ulegają presji.

Portret użytkownika abnegacik

Próbują próbują ..., na

Próbują próbują ..., na przykład taki Maciak z CW24TV już od lat, tylko co z tego, kiedy większość anty-systemu stanowią wystawiani przez sam system agenci wpływu i inni pożyteczni idioci weźmy na ten przykład taką "agrounię" którzy rozbijają elektorat i wpuszczają w maliny swoich wyborców.

Portret użytkownika oswiecony77

tak ze pszyszlo wam zyc w

tak ze pszyszlo wam zyc w czasach konca tego swiata Duzo sie dzieje bedzie jeszcze wiecej Scieraja sie dwie potegi swiatla i ciemnosci Badzcie czujni nie wkraczajcie w zle decyzje dalej macie wolna wole Czy wojna bedzie czy nie

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika axell69

a  wam  jak przyszło  żyć

a  wam  jak przyszło  żyć  mistrzu psalmowy ??    myslisz  że  kościół  znów   schowa się za plecami  wiernych jednoszcześnie  kolaborując  i flirtują  z   wrogiem ?? Tym razem   ten numer   napewno nie przejdzie  - bo  i katolicy  mądrzeją   patrząc na to co  KK  czyni swoim  owcom 

Portret użytkownika Ten Który Wie

To chyba pierwsze takie

To chyba pierwsze takie cudowne, ratujące życie lekarstwo w historii, że ludzie podrabiaja certyfikaty, przyczepiają sobie sztuczne ręce, aby tylko nie dać się cudownie zabezpieczyć i wyleczyć. Że wzywana jest policja, a ludzie sa siłowo przymuszani, aby z tego wspaniałego dobrodziejstwa nauki skorzystać.  Najfajniejsi są lekarze. Większość z nich nie wie nawet, że skład tego gówna jest zastrzeżony ( czytaj nieznany). Ostatnio rozmawiałem z takim jednym, doktor, wielce szanowany. Spytałem, czy widział ulotkę. Powiedział, że tak. Doprezcyzowałem,że nie chodzi o ulotkę "Zaszczep się, wygraj hulajngę, odbierz darmowe frytki" tylko tą od preparatu. Odpowiedział, że oczywiście, tak. Spytałem, czy pamięta skład. On, że nie pamięta, bo tam dużo składników. Gdy mu powiedziałem, że przecież skłąd nie jest podawany, zrobił głupia minę i odpowiedział, "że przecież są badania". Ok, spytałem, jakie? Odpowiedział, że "o tym nie będziemy rozmawiać". 

Strony

Skomentuj