Władze RPA nawołują do odbierania ziemi białym siłą

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Republiki Południowej Afryki powoli przymierzają się do okradania białych rolników z ziemi w ramach „sprawiedliwości społecznej”. Czarni obywatele tego państwa już nie mogą się doczekać aż rząd wprowadzi odpowiednie poprawki do konstytucji, dzięki czemu będzie mógł rozpocząć grabież w zgodzie z literą prawa.

 

Prezydent Cyril Ramaphosa, który jakiś czas temu wezwał partię rządzącą do rozpoczęcia prac nad wprowadzeniem zmian w konstytucji twierdzi, że państwo nie będzie okradać białych farmerów z ziemi, tylko wprowadzi reformę rolną, ale przecież na to samo wychodzi. Ewentualna poprawka do konstytucji ma zawierać zapis o możliwości przejmowania ziemi, należącej do białych rolników bez wypłacania odszkodowania, a następnie przekazanie jej w ręce czarnego chłopstwa.

 

Murzyni z RPA często prześladują, napadają i zabijają białych, których traktują dosłownie jak najeźdźców. Wielu z nich nie może się już doczekać aż rząd zacznie okradać białych z ich ziemi, a niektórzy już otwarcie wykrzykują slogany typu: „Pozwólcie nam zabić białych ludzi”.

Julius Malema, założyciel Ruchu Bojowników o Wolność Gospodarczą, znany również jako „Hitler z RPA” twierdzi, że prezydent i partia Alians Demokratyczny chcą sabotować plany wywłaszczania ziemi bez wypłaty odszkodowania. Malema nazwał białych „ekstremistami” i zarzucił im, że przygotowują się do zabijania czarnych, a pomagać w tym mają Żydzi, którzy podobno udzielają im odpowiedniego szkolenia.

 

Coraz więcej wskazuje na to, że w Republice Południowej Afryki może wybuchnąć wojna domowa. „Hitler z RPA” ogłosił, że on i cała rzesza jego zwolenników są gotowi zginąć za ziemie, które należą do białych. Z powodu rasizmu, jaki panuje w tym afrykańskim kraju, wielu białych rolników rozważa ucieczkę do Rosji lub Australii, ale niektórzy z nich zapowiadają, że będą bronić swoich ziem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Ciekawe kiedy krokodyle,

Ciekawe kiedy krokodyle, pająki i inne dzikie zwierzęta zamieszkujące swoje ziemie od setek tysięcy lat wezmą się za najeźdźców - pasożytniczych ludzi, którzy jedyne co potrafią to wykrzykiwać, że coś komuś trzeba zabrać.

Portret użytkownika CzarnyOlo

Pierdolić w ogóle cały chip

Pierdolić w ogóle cały chip-hop. W radio dzieci dorosłe jakieś prześcigają się w dokładnym kopiowaniu czarnych wokalistów i wokalistek. Jest to do wyżygania żenujące, sztuczne I smutne. 

Portret użytkownika kasia

O co wielkie halo, niech

O co wielkie halo, niech biali się spakują i wyjadą. Znajdą sobie inne źródło dochodu. Zostawcie czarnej ciemnocie ziemię a będą za chwilę zdychać z głodu, bo nie potrafią utrzymać plantacji a nawet małego poletka ziemi. Brzmi rasistowsko, ale to fakty Wink

Skomentuj