Władza wdraża nowy lockdown w Polsce. Czerwona strefa obejmie 70% Polaków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stało się. W Polsce wprowadzono właściwie ponowny lockdown, który przez władze nazywany jest "hamulcem". Zgodnie z przypuszczeniami przeprowadza się go stopniowo, rozlewając wszędzie strefy czerwone i jednocześnie dokręcając śrubę z obostrzeniami. Skutkiem tego znaleźliśmy się ponownie w sytuacji bardzo podobnej do tej jaka była w marcu i kwietniu bieżącego roku.

Na konferencji prasowej, znajdujący się na kwarantannie premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski, poinformowali o nowych restrykcjach jakie będą funkcjonować w Polsce ze względu na sezon grypowy i wzrost zachorowań wirusowych w naszym kraju. Aby wprowadzenie nowych restrykcji jakoś uzasadnić, Ministerstwo Zdrowia pochwaliło się rekordem wykrytych rzekomych zakażeń modnym wirusem SARS-CoV-2.

 

Zanotowano dzisiaj aż 8099 pozytywnych przypadków wykrytych za pomocą testów RT PCR, które według byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, są "zbyt czułe" i często "fałszywie dodatnie". Nikomu to jednak nie przeszkadza w rozkręcaniu monstrualnej paranoi i zbiorowej histerii. Rekord stał się też pretekstem do większego dokręcenia śruby i tak zmęczonych już tresurą obywateli.

 

Narazie jeszcze nikt nie planuje zamknąć nas w domach, ale powróciły wszelkie nonsensy znane z okresu pierwszego lockdownu. Mamy puste sklepy w godzinach 10-12 zwanych "godzinami dla seniorów" i mamy coraz mniej i tak wynaturzonej "nowej normalności" oraz kolejne obostrzenia. 

 

W strefie czerwonej znalazły się obecnie aż 152 powiaty czyli praktycznie połowa Polski. Są to przeważnie gęsto zaludnione powiaty i duże miasta. Minister Niedzielski stwierdził, że w strefie czerwonej znajdzie się teraz aż 70 procent ludności Polski! Powiaty czerwone to głównie miasta i ośrodki miejskie. Na 16 miast wojewódzkich aż 11 znalazło się w tej strefie. Poziom obostrzeń jest tam obecnie maksymalny.

 

Rządzący pozwalają jeszcze wspaniałomyślnie pracować swoim zamaskowanym niewolnikom, obawiając się zapewne zauważonego po poprzednim zamknięciu, wpływu na dochody budżetowe z podatków, ale już tresowanie uczniów w szkołach weszło w zakres dolegliwości zaprezentowanych przez władzę. W strefie żółtej zakomunikowano hybrydowe nauczanie w liceach i szkołach wyższych. Polegać ma to na naprzemiennym chodzeniu do szkoły i edukacji zdalnej co drugi tydzień. Z kolei w strefach czerwonych dla szkół średnich i wyższych wprowadzono zdalne nauczanie. Premier przyznał, że rozważany jest scenariusz zamknięcia wszystkich szkół i przedszkoli, ale traktowane jest to jako ostateczność.

 

Oprócz tego oczywiście rząd zaatakował wesela. W strefie żółtej imprezy okolicznościowe będą mogły mieć maksymalnie 20 uczestników a w strefie czerwonej zostaną całkowicie zakazane. Oczywiście zakaz dotyczy również imprez masowych na wolnym powietrzu.

 

Dodatkowo powraca nonsensowne ograniczenie limitujące ilość osób, które mogą jednocześnie przebywać w sklepie. Będzie to do 5 osób na kasę. Ten absurd plus godziny dla seniorów to prosty przepis na to, żeby ludzie gromadzili się w kolejkach. A ponieważ jest coraz chłodniej, będzie rosła liczba przeziębień ludzi, których władza nakazała tak nieracjonalnie traktować. 

 

Oficjalnie przyczyną wprowadzania tych absurdalnych obostrzeń jest troska o przetrwanie służby zdrowia, która ledwo zipie ze wzgledu na fakt, że coraz więcej ludzi poddaje się zbiorowej histerii, testuje się i domaga hospitalizacj ze względu na kaszelek i gorączke.

"Wciskamy hamulec z całej siły, żeby obronić system opieki zdrowotnej" - minister zdrowia

Wydaje się, że jedynym sposobem na wyjście z tego koronawirusowego impasu jest zakończyć testowanie ludzi zawodnymi testami i przestać podkręcać zbiorową histerię w mediach. W przeciwnym wypadku dla wszystkich skończy się to tragicznie a reakcja władz na tego wirusa wydaje się być znacznie bardziej niebezpieczna od niego samego.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Ta zbiorowa histeria wpisze

Ta zbiorowa histeria wpisze się do annałów historii jako najgłupsze wydarzenie od czasów średniowiecznej plagi tanecznej. Odpowiada za to całe poliniakowe społeczeństwo - ci przywódcy i te elity to produkt społeczeństwa jako całości. A to co obserwujemy jest zbiorowym wyrzutem sumienia i szaleństwem z rozpaczy. Korona musi wrócić do króla, a laska do mędrca.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Korona musi wrócić do króla,

Korona musi wrócić do króla, a laska do mędrca.

 
W przypadku Polin wróci jako dwa w jednym, do Solomona Morela. A Polacy "wash and go"... away...
Tylko tu nawet nie ma co ubolewać.
Tak jak to napisałeś - "poliniakowe społeczeństwo" samo tego chciało, i w pełni zasłużenie dostanie to, na co zapracowało, już od 50 lat. Zaczeło się z podpuszczenia czosnkowych "komandosów" w Gdańsku w 1970.

Portret użytkownika Człowiek Polak

Chłopie to nigdy nie

Chłopie to nigdy nie przejdzie do historii, bo to Apokalipsa. Tej sytuacji ludzie nie rozumieją bo nie znają Biblii. Wszyscy co znają, słyszeli o Biblii nie wierzą w świrusa. Z tej sytuacji świat już nigdy nie wyjdzie to jest koniec. Czekamy teraz na wojnę plus szczepionki w tle lub po, albo szczepionki bez wojny. Niewiadomo. Wielki ucisk i prześladowania Chrześcijan. Obozy może, wykluczenie społeczne już się zaczyna antycovidziarze to osoby m.in które trzeba leczyć psychicznie, zamknąć itp.Policja kupuje sprzęt do tłumienia manifestacji. My Polacy mamy przesrane, bo nawet jak nasze służby mundurowe by stanęły obojętnie to mordercy z US dokończą holokaust. Ostatnie ćwiczenia Sparex szlifowali ewakuacje wojsko na wojsku to pewnie wywiozą polityków, prezesów, dyrektorów, a tu będzie Sodoma. Nie lękajmy się. Wytchnienie tylko w pełnym zaufaniu Bogu Ojcu, Synowi Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Św. wraz ze wstawiennictwem Matki Bożej.

Portret użytkownika coco oo

Prawdziwych chrześcijan wbrew

Prawdziwych chrześcijan wbrew pozorom jest bardzo mało ,bo chyba nie mówisz o tych farbowanych lisach co chodzą do kościła tylko niewiadomo po co .?w zeszłym roku jak gdziś słyszałem przepowiednie że  3 wojna ma wybuchnąć jak w europie będzie najwiękdza epoidemia niezle śię uśmiałem .nawiasem mówiąc ludzie czystego serca nie mają się czego obawiać .ludziom do tej pory się jakoś wiodło i byli pewni opaczności boga ale teraz jak będzie kryzys albo głód to dowiesz się kim naprawdę są takzwani chrześcijanie i jacy są bezwzględni .

Portret użytkownika Hallkell

Jak tak dalej będzie to już

Jak tak dalej będzie to już nic nie bedzie mozna napisac w internecie. Youtube, Google i Facebook zaostrzają cenzure i usuwaja wszystko o tematyce QAnon, wszystko, co nie jest zgodne z narracją władzy. Wprowadzili nam cenzure, a my sie na to zgodzilismy.

Aż sie łezka w oku kręci, gdy pomyśle o protestach przeciwko ACTA w calej Polsce Smile

Portret użytkownika 777

pan Michalkiewicz powiedzial

pan Michalkiewicz powiedzial ze Morawiecki zadluzyl Polske juz na 500 miliardow zl. to oznacza ze banksterzy przejma wladze nad narodem tubylczym, bo kto odda tak astronomiczny dlug ? A pan Morawiecki przeciez sam jest banksterem..., wszystko sie uklada w sensowna calosc, do tego wielki dil ze szczepionkami ktorych niema... bo jak by nie bylo pandemi to kto by kupil i kto by wyprodukowal, ktos robi astronomiczne lody, koledzy pana Morawieckiego z NWO !

Portret użytkownika euklides

Mnie ciekawi kiedy

Mnie ciekawi kiedy dojrzejecie z Panem Michalkiewiczem do tego by zrozumieć, że państwo jako organizacja musi zostać całkowicie zdelegalizowane na mocy umowy narodowej. Musi zostać uznane za organizację przestępczą tak jak każda inna mafia, bo technicznie NICZYM od mafii się nie różni. Kiedy to zrozumiecie?

Portret użytkownika pysiak212

jeżeli kowid zabija strych i

jeżeli kowid zabija strych i schorowanych ludzi to jedyną metodą walki z nim jest poprawianie ogólnego stanu zdrowia społeczeństwa, przeznaczanie więcej kasy na ochronę zdrowia itp. a robi się coś zupełnie odwrotnego, to właśnie walka z fejkowym kowidem spowoduje prawdziwą epidemie chorób górnych dróg oddechowych - ludzie na mrozie pod sklepami w zagrzybiałych maseczkach i bez dostępu do lekarza

Portret użytkownika Jose

Dodatkowo-spójrzcie tylko, co

Dodatkowo-spójrzcie tylko, co się dzieje z przyłbicami przy takiej wilgotności. Załatwiając dzisiaj sprawy na mieście widziałem wiele osób w przyłbicach tak zaparowanych, jakby dopiero co wyszły z myjni. Chciałbym poznać opinię jakiegoś eksperta, czy utrzymywanie takiego mikroklimatu może nieść jakieś skutki zdrowotne (może pozytywne)? Poniżej i wokoło ust pary wodnej tyle, niemal jak w saunie. Kapie to tym ludziom na ubrania, jednocześnie paruje z przyłbic i wdychają to co się tam osadziło...hmmm. 

Strony

Skomentuj