Władcy świata organizują szczyt w Davos aby ustalić postępy Wielkiego Resetu

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

Liderzy z całego świata spotkają się w Davos w Szwajcarii na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego 2022. Oficjalnie spotkanie koncentruje się wokół tematu "Historia w punkcie zwrotnym: Polityki rządowe i strategie biznesowe".


Do Szwajcarii przybędzie prawie 2500 liderów ze świata polityki, biznesu, społeczeństwa obywatelskiego i mediów. Klausa Szwaba i jego gości ma chronić szwajcarskie wojsko. W sumie zaangażowano w to aż 5000 żołnierzy, wspomaganych policją i innymi służbami. Stworzono również „strefę zakazu lotów” nad którą będą latać wojskowe odrzutowce.

 

Światowi liderzy zajmą się w Davos m.in. pilnymi wyzwaniami związanymi z wojną w Ukrainie i będącym jej konsekwencją kryzysem humanitarnym. Spotkania WEF są uważane za imprezę globalistów, tych, którzy planują dla nas wielki reset po którym "nie będziemy nic posiadać i będziemy szczęśliwi". Powoduje to pewne wątpliwości względem dobrych intencji oficjeli spotykajacych się w Davos.

 

Na tych spotkaniach można zaobserwować zaczątki czegoś co można nazywać rządem światowym. Są to jawne obrady takiego rządu podczas których słudzy Klausa Szwaba, a często jego wychowankowie jak E.Macron, J.Trudeau, W.Putin czy M.Morawiecki, odbierają instrukcje od tajemniczych person zarządzających światem. Z Polski do Davos, do swoich mocodawców z WEF, po instrukcje pojadą cztery osoby.

Można tylko podejrzewać jakie ustalenia tam zapadną. Trwa przecież Wielki Reset, zapoczątkowany Covidem. Na horyzoncie już widać upadek gospodarczy, wielką inflację, okoliczności do działania dla globalistów są obecnie znakomite i kiedy jak nie teraz można chwycić za twarz ludzi za pomocą cyfrowej waluty CBDC, która będzie mogła być wyłączana niepokornym, tak jak to ostatnio zademonstrował w Kanadzie wychowanek Klausa Schwaba - Justin Trudeau.

 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika oswiecony77

14 A ta Ewangelia o

14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. martwcie sie o to azeby wejsc w swiat bez chorob smierci cierpienia TEN OBECNY SWIAT JUZ NIE ISTNIEJE

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Istnieje,jeszcze istnieje

Nawet przez myśl niech nikomu

Nawet przez myśl niech nikomu nie przemknie, a znam takich, że świat urządzony przez samozwańczych przywódców będzie lepszy. To opiera się na pieniądzu, pieniądz dał im nieuprawnioną władze i zaczęli z niej korzystać. W świecie który chcą stworzyć będzie rządził tylko pieniądz. Koncerny farmaceutyczne, tak jak to właśnie przerabiamy, będą wpędzać nas w wyimaginowane choroby a potem niby je leczyć. WHO ma podlegać cały świat, lekarze zostaną ubezwłasnowolnieni i bedą mogli robić tylko to na co WHO pozwoli. To też przerabiamy, potem będzie tylko gorzej. Nawet nie myśl o demokracji czy jakiejkolwiek wolności, powiedzą że to był "taki amerykański żart" To samo powiedział Edison kiedy Nikola Tesla upomniał się o obiecaną nagrodę za wynalazek... Czyli jedyna sposób na tych dorosłych bogów, to jak najszybsze unieszkodliwienie zanim zdezorganizują cały świat. Polska powinna wpisać to w Konstytucję, że żadne samozwańcze organizacje światowe, tworzone jako madrzędne nad państwami nie będą uznawane

Portret użytkownika spokoluz

A w usmani jest paraliż

A w usmani jest paraliż płatności plastikiem - można tylko gotówką coś nabyć - ku..wa w niedzielę !!! Dziury w stystemie były pielęgnowane aby nikt ich nie dostrzegł aby wykorzystać kiedy trzeba - kumaci wiedzą o co chodzi ROFL

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Trup

Nadchodzą zdumiewające

Nadchodzą zdumiewające doniesienia o tym, że dwa (2) bataliony żołnierzy Wojska Polskiego potajemnie wkroczyły na Ukrainę. W nocy 2 bataliony polskiej piechoty wyszły z Kijowa dzień wcześniej i dotarły już do Pawlogradu.

Co najmniej dwie kompanie tworzą batalion, który liczy od 400 do 1200 żołnierzy i jest dowodzony przez podpułkownika. Batalion jest najmniejszą jednostką, która posiada sztab oficerski (odpowiedzialny za personel, operacje, wywiad i logistykę) do pomocy dowódcy.

Mówi się, że każdy batalion na Ukrainie ma 4 działa przeciwpancerne Rapira, transportery opancerzone i amerykańskie transportery opancerzone.

Obecnie polska piechota przygotowywana jest do przerzutu na front Awdiejewskiego.

Czy mówimy o wojskach regularnych, czy o najemnikach, trudno teraz powiedzieć. Niektóre raporty twierdzą, że Polacy są najemnikami, którzy czekali na zatwierdzenie ukraińskiej „pomocy” w wysokości 40 miliardów dolarów, zanim ruszyli do akcji. Zostało to formalnie zatwierdzone pod koniec zeszłego tygodnia.

JESZCZE:

Dodatkowe raporty otwarcie mówią, że brytyjski SAS był na terytorium Ukrainy, przeprowadzając również specjalne operacje komandosów przeciwko Rosjanom.

GORZEJ, raporty przyznają teraz, że Stany Zjednoczone są na miejscu we wschodniej Ukrainie, robiąc mapy i inne rzeczy.

AKTUALIZACJA 10:27 EDT --

SENATOR USA MÓWI NATO „PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROSYJSKIEJ AKCJI JĄDROWEJ”

USA i ich sojusznicy z NATO powinni przygotować „niszczącą” odpowiedź na potencjalną rosyjską akcję nuklearną, powiedział w sobotę senator Mitt Romney.

Wezwanie do działania pojawia się tuż po zagrożeniach ze strony Kremla i ostrzeżeniach rosyjskich dyplomatów, że inwazja tego kraju na Ukrainę może doprowadzić do ataku nuklearnego, napisał republikanin z Utah w artykule opublikowanym dla The New York Times.

„Użycie przez Rosję broni nuklearnej byłoby bezsprzecznie redefiniującym, reorientującym wydarzeniem geopolitycznym” – napisał 75-letni Romney.

„Powinniśmy sobie wyobrazić niewyobrażalne, a konkretnie, jak zareagowalibyśmy militarnie i ekonomicznie na taką zmianę sejsmiczną na globalnym terenie geopolitycznym”.

Były kandydat na prezydenta przedstawił kilka opcji dostępnych zachodnim sojusznikom, oprócz reakcji nuklearnej, gdyby „osadzony w rogach i urojony” rosyjski prezydent Władimir Putin rozmieścił broń nuklearną.

(UWAGA HT: Romney jest w „Klubie”, jeśli robi to ostrzeżenie, na pewno coś za tym stoi. Jego teraz publiczne uwagi są sygnałem – przynajmniej dla mnie – oni już WIEDZĄ, co nadchodzi. Myślę, że faceci tacy jak Romney są doprowadzi do śmierci wielu z nas. Wyborcy z Utah zrobią dobrze, jeśli ich senator odzyska kontrolę, zanim spowoduje, że cała masa zostanie zmasakrowana).

 

sqrwysyny żydoskie i polskojęzyczne chcą rozpętać wojnę z Rosją w Polsce :(((

 1. SENATOR USA MÓWI NATO „PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROSYJSKIEJ AKCJI JĄDROWEJ”
  SENATOR USA MÓWI NATO „PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ROSYJSKIEJ AKCJI JĄDROWEJ”

   

 2. Małpia ospa - Małpi biznes przeciwnych Bogu elit 2022.05.23
  Małpia ospa - Małpi biznes przeciwnych Bogu elit 2022.05.23

   

 3. W roku 2019 TVP info opublikowało materiał jak Ukraińcy mordują Ukraińców.
  W roku 2019 TVP info opublikowało materiał jak Ukraińcy mordują Ukraińców.

   

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika inzynier magister

Żeby móc byćna takim zebraniu

Żeby móc byćna takim zebraniu lucyferian trzeba się zapisać do masonerii czyli otrzymać znak szatana cza czole !!!! to oznacza że ci co tam pojechali z Polski są opętańcami i oddali dusze lucyferowi ! to jest oczywiste, albo powinno być oczywiste bo ludzie nie kumają co to za spotkania !!!  „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6). szatański pomiot zdrajców polskojęzycznych należy do bractwa kurkowego lucyfera !!!

Bractwo kurkowe - bardzo tajemnicze towarzystwo

https://www.youtube.com/watch?v=FcxMqPh-tBI

Bractwo kurkowe - powstała w średniowieczu organizacja ucząca mieszczan obrony miejskich murów. Obecnie niewiele wiadomo o celu jej działalności, wiadomo zaś, iż członkami honorowymi bractwa są m.in. Andrzej Duda, Stanisław Dziwisz, Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Marek Jurek, Jacek Majchrowski, bp Grzegorz Ryś czy George W. Bush. Dlaczego organizacja zrzeszająca tak znamienitych członków bierze udział w Golgocie Beskidów - drodze krzyżowej przesiąkniętej masońską symboliką?

Ks. Natanek ujawnia szatańsko iluminacką cywilizację Goga, działającą już w Polsce - mocne kazania!!

https://www.youtube.com/watch?v=7rmEpXKqWb0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ona

Czemu w tym kraju jest tyłu

Czemu w tym kraju jest tyłu psychicznie chorych ludzi? Różne księgarnie manipulują listami bestsellerów, ale jak się wejdzie na jakieś allegro to wyraźnie widać, że w okresie komunijnym Polacy kupują biblię z obrazkami, a potem długo, długo nic, następnie notesy na swoje genialne przemyślenia i książki o treściach pseudonaukowych. Normalnych ludzi w tym kraju garsteczka

Portret użytkownika Q

Niestety taka prawda .. ale

Niestety taka prawda .. ale to też wina selekcji negatywnej urządzonej nam przez komunistów i niemców podczas II wojny światowej. Wszystkich najbardziej wartościowych polaków albo wyłapano i zabito albo prześladowano zmuszając tym ich do emigracji . Ci którzy pozostali rozmnażali się bez żadnych ograniczeń przekazując swoje zdegenerowane geny dalej. Resztę zdemoralizował kościół i tkz: "system edukacji" oraz telewizja. Powiem Ci , że życie pośród tych upośledzonych mentalnie ułomów jest nie do zniesienia .. Nie wiem , gdzie szukać tych normalnych .. Ty wiesz ?

Strony

Skomentuj