Wiktor Orban i Donald Trump pod silnym ostrzałem neo marksistów ! Rewolucja się rozkręca !

Kategorie: 

Źródło: internet

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o wielkim wyczynie Viktora Orbana, który stara się by społeczeństwo Węgier nie doznało uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Orban zablokował prawne uznawanie różnych płci urojonych, tzw. "gender". Węgierscy politycy i ludzie jeszcze zdrowi uznali za logiczne i naukowo zrozumiałe, iż prawo definiuje płeć na podstawie chromosomów, a nie ideologii lewacko marksistowskiej. Węgierska poprawka, którą przedstawiono w parlamencie pod koniec marca2020, nie zezwala na zmianę płci w dokumentach urzędowych, co wywołało skowyt organizacji lewicowych, opłacanych przez filantropów, zwłaszcza jednego.

Ustawa została zaproponowana przez parlament Węgier w dniu 31 marca. Natychmiast po przyjęciu projektu zawyły środowiska lewicowe, dla których rewolucja obyczajowa, związana z maksizmem kulturowym jest jedynym celem (duchowym), głównym kołem napędowym zmiany społeczeństwa w bio roboty multi kulti, pozbawione rozumu i zdrowia psychicznego.

Amnesty International oświadczyła na poprawki Orbana odezwą "Wciąż mamy nadzieję i będziemy kontynuować walkę z prawem, które jest synonimem dyskryminacji w kraju, w którym panuje klimat wrogi wobec osób LGBT". Zrozpaczone organizacje LGBT twierdzą, że "Częściej będą cierpieć na choroby psychiczne, jednak co najważniejsze, istnieje niebezpieczeństwo zaprzepaszczenia zdobyczy lobby LGBT w ciągu ostatniej dekady."

Ruch LGBT oraz organizacje jak Antifa to narzędzia w rękach inżynierów społecznych. Jesteśmy świadkami globalnych przemian, których celem jest zaprowadzenie Nowego Porządku Światowego, który na przykładzie USA ,z przełomu maja i czerwca 2020, jest zaprowadzany siłami rewolucyjnymi, a który zawsze i wszędzie kończy się rozruchami oraz  grabieżą własności prywatnej, wszystko zgodnie z ideami marksistowskimi. Marksistowskie, bolszewickie, antyludzkie idee są dziś narzucane społeczeństwom zachodnim nie tylko za pośrednictwem mediów, kina i teatru, szkoły i uniwersytetu, ale także za pomocą stanowionego prawa, przez instytucje od wieków cieszące się ogromnym autorytetem, które w sposób niezauważalny dla milionów ludzi zostały przejęte i przebudowane przez marksistów kulturowych, by służyć rewolucji.

Jak do tego wszystkiego doszło? Na jakim etapie rewolucji jesteśmy? Co nas jeszcze czeka? Odpowiedzi na te pytania dostarcza sytuacja groźnych i krwawych zamieszek w USA, które są już tak poważne, że część polityków odpowiedzialnych za służby nie chce ingerować w obronie ładu prawnego Ameryki, za to popiera rewolucję i rewolucjonistów. Spora część badaczy podkreśla, że nie jest to tylko i wyłącznie rewolucja ideologiczna, to co obserwujemy w USA, ale i wojna duchowa, która ma zmieść chrześcijaństwo i moralne zasady jakie ustanowił Jezus Chrystus, jakimi jeszcze do niedawna posługiwali się w orzekaniu amerykańscy prawnicy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

Czas na „Wielki Reset” –

Czas na „Wielki Reset” – uważa przewodniczący WEF, czyli Światowego Forum Ekonomicznego. Profesor Klaus Schwab pisze na stronie swej organizacji, że odpowiedź na COVID-19 pokazała, iż możliwy jest reset naszych fundamentów gospodarczych i społecznych po to, by przejść do tak zwanego kapitalizmu interesariuszy.„Blokady COVID-19 mogą stopniowo zmniejszać się, ale niepokoje społeczne w związku z perspektywami gospodarczymi świata tylko nasilą się. Istnieje dobry powód do zmartwień: gwałtowne pogorszenie koniunktury gospodarczej już się rozpoczęło, a my możemy być narażeni na najgorszą depresję od lat 30. XX wieku. Ale chociaż ten scenariusz jest prawdopodobny, nie jest nieunikniony” – stwierdził założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, lansującego zmiany zgodne z Agendą 2030.„Kryzys COVID-19 wpływa na każdy aspekt życia ludzi w każdym zakątku świata. Ale tragedia nie musi być jego jedynym dziedzictwem. Przeciwnie, pandemia stanowi rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, ponownego wyobrażenia sobie i zresetowania naszego świata, by stworzyć zdrowszą, bardziej sprawiedliwą i dostatnią przyszłość” – podsumował szef Światowego Forum Ekonomicznego, który propaguje stworzenie globalnego zarządu energią, globalnego rządu, upowszechnienie inwigilacji obywateli za pomocą systemów sztucznej inteligencji, rozpropagowanie tak zwanej aborcji jako podstawowej usługi medycznej czy stworzenie panteistycznej religii planetarnej.

Fala czarnego rasizmu w USA. Robert Bąkiewicz: Terroryści z Antify wszczynają rewoltę w USA

https://www.youtube.com/watch?v=rRJeLlMh1Hc

Portret użytkownika kierownik

No rzeczywiście dwaj idole.

No rzeczywiście dwaj idole. Na Węgrzech jest drożyzna i bida większa niż w Polsce co samo świadczy o sukcesach  poiltyki Orbana,  Zamiast tego wywołuje się tematy zastępcze podobnie jak u nas wiecznie aktualny temat aborcji.

A Trump niedługo będfzie walczył zbrojnie ze swoim społeczństwem. Po tym jak zakończył pokojową misję w Syrii rujnując ten kraj doszczętnie.   Gratuluje wyboru.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No jest to istotne.

No jest to istotne.

Ale o wiele bardziej istotne jest to, że nienasz nierząd  opyla całą Polskę nowymi ustawami geologicznymi. Po cichu jak zwykle, a sprawa dotyczy grubych bilionów złotych i przyszłości nas, jako Narodu :

https://www.youtube.com/watch?v=1HWK6G7c-SM

https://www.youtube.com/watch?v=0LX1pLM5njY&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=_dzwYCeft4Q

Szanowni Rodacy, kiedy się wszyscy obudzimy??? Przecież sprzedają nam krainę spod dupy, a my nic??

Przecież zaraz przegłosują nowe " prawo" geologiczne i sayo fakin nara będzie ze wszystkim ogólnie !! Będzie wymarzona, gwarantowana robota na pokolenia u nowych właścicieli wszystkiego. Sami się pakujemy w niewolę ostateczną jak skończeni frajerzy przez nic nie robienie !! No chcecie być za parę miesięcy w kolejce po robotę u nowego właściela kopalni i interesów towarzyszących? Bo na pewno firmy parcholi wyrosną jak grzyby po deszczu i tylko oni będą między sobą "udostępniać" rynek. Polak będzie tylko fizolem u siebie. Nałogowym robolem, bo się qrwa nie chce myśleć, który sam się oddał w niewolę, bo jest skrajnie głupi?? Bo nic nie zrobi, jak mu telewizor kazał w maseczce chodzić i srać ogniem z niewiadomego powodu?

Zobaczcie co ta pierdolona telewizja i komóreczki robią z ludźmi. Bezwolne barany czekające na rzeź, a w komóreczkach słodkie pierdolonko, w telewizji "masa" super istotnych nowości....lajki, srajki...

No zobaczymy, zobaczymy jak to się rozwinie. Może barany zajarzą w końcu skalę bogactwa o jakie bije się cały świat praktycznie. Aż qrwy nierządowe pogubiły się w ofertach pewnie.

"Miałeś chamie czapkę z piór, miałeś chamie Złoty Róg ! Ostał ci się ino sznur.."

 

 

 

Portret użytkownika henyugly

No k...mać, nic dodać, nic

No k...mać, nic dodać, nic ująć. Jak nie gadasz do Boga to piszesz z sensem. Daj se siana z religią bo ta jest wymyślona przez tych co " Co tu robić by się nie robić, a dużo zarobić i mieć w dupie władzę"

Portret użytkownika inzynier magister

Komisja Europejska

Komisja Europejska zapowiedziała w czwartek, że w latach 2021–2025 przeznaczy 300 mln euro na GAVI – Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień.

Pieniądze przekazane przez Brukselę mają sfinansować szczepienia 300 mln dzieci na świecie oraz zapewnić zapasy szczepionek ochronnych „na wypadek pojawienia się ognisk chorób zakaźnych”.

„Szczepionki mogą uratować życie tylko wtedy, gdy wszyscy potrzebujący będą mieli do nich dostęp, zwłaszcza w najbardziej narażonych społecznościach i regionach na świecie. Dlatego właśnie Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień jest tak ważny. Daje on krajom rozwijającym się środki do budowania silniejszych systemów opieki zdrowotnej i programów immunizacji, tak aby świat stawał się coraz bezpieczniejszy. Cieszę się, że Komisja Europejska może wspierać GAVI w tak istotnych działaniach. Pomoże nam to przezwyciężyć obecną pandemię i uniknąć następnej” - podkreśliła w specjalnym oświadczeniu przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Zadeklarowana przez Komisję kwota 300 mln euro jest większa niż jej całkowity dotychczasowy wkład na rzecz sojuszu."

Jak widzicie enwuowcy przygotowująsiędo globalnego znamienia bestii, wszystkie dzieci będą już nasączone w żyłach płynami lucyferian ! Cała moc jest w Chrystusie Panu i tylko tak można się uratować przed enwuowskimi mafiami szczepionkowymi ! Tylo Duch Święty może nas ochronić przed nimi ! Należy powołać marsze różańcowe MAryi Dziewicy oraz zwiększyć ilość modlitw do Miłosierdzia Jezusa Chrystusa świętej Faustyny !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj