Wielki sukces prawdziwych Francuzów po wyborach do Europarlamentu !

Kategorie: 

Źródło: internet

Po wielu latach "dziwacznych majstrowań" przy urnach, cudach nad urnami we Francji, wreszcie wygrali prawdziwi Francuzi, którzy nie chcą już unijnego szaleństwa i wprowadzania biedy z nędzą zielonego ładu. Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego doprowadziły do rozwiązania francuskiego parlamentu. Po tym jak według sondaży Zjednoczenie Narodowe Marine Le Pen odniosło zdecydowane zwycięstwo.

 

Znienawidzony skrajnie lewicowy Emmanuel Macron zdecydował o zarządzeniu przyspieszonych wyborów. Ugrupowanie Marine Le Pen, którym kieruje obecnie Jordan Bardella, czyli Zjednoczenie Narodowe, zdobyło 32 proc. głosów w wyborach do Parlamentu Europejskiego — wynika ze wstępnych wyników sondaży exit poll.

Następne na liście, i to daleko, znalazła się partia prezydenta Emmanuela Macron Odrodzenie z poparciem na poziomie 15 proc. Socjaliści zajęli trzecie miejsce z wynikiem 14 proc. Jeśli Francuzi nie przypilnują urn wyborczych, to zapewne we Francji stanie się "kolejny cud wyborczy" i skrajnie lewicowy Macron wygra przyspieszone wybory, co potwierdzi wcześniejsze afery z przejrzystością "liczenia" oddanych głosów. Jak widzimy Francuzi majądość staczania się w przepaść jaką szykują nam europejskie elity, zdesperowane by wprowadzić szaleńczy plan Klausa Schwaba.

 

Ocena: 

Średnio: 4.1 (16 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

A na dodatek jak nasi lewacy

A na dodatek jak nasi lewacy ryże folksdojcze i KOTŁOWANIA już za miesiąc uruchomią zabójcze ceny prądu to ludzim się odechce kotłowni i innych zielono ładowych szaleńców, no i na dokładkę pan Braun, nasz super poseł będzie miał z kim walczyć w eurosojuzie, bo się dostał i będzie orał lewaków i bezbożników, ale musi uważać żeby mu kół w samochodzie nie podpiłowali albo nie dosypali jakiegoś nowiczoka do herbatki bo jak pamiętamy lewackie masoni chcieli zabić Roberta Fico antylewaka i antymasona ! No i jest szansa że polskojęzyczne pachołki lewackie w wyborach do sejmu dostaną od Polaków mocny wycisk i Polacy ich odrzucą bo coraz większa drożyana, a i prąd nas wykonczy już a parę dni ! Niech nas wpsiera Duch Święty Jeusa Chrystusa oraz Matka Boska różańcowa królowa Polski !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika BG-OG

"Grubo" sie zapowiada po

"Grubo" sie zapowiada po wyborach do autokratycznej unii, skoro Emanuel rozpisał wcześniejsze wybory u siebie , na 30 czerwca 2024r, bo pewnie później to by już na bank nie wygrał ( jak sie "wyda" co nam wyznawcy Spinellego wymyślili ) . Idą nowe eko- podatki i "oranie "już do całkowitej biedy reszty społeczeństwa.

Portret użytkownika Endymion

Co do wcześniejszych wyborów

Co do wcześniejszych wyborów we Francji słyszałem dzisiaj wypowiedź jakiegoś politologa. Anil lewica, ani prawica, ani centrum makarona nie uzyska więszkości, aby móc samodzielnie rządzić. W tej sytuacji prelogatywą prezydenta jest ustanowienie rządu zgromadzenia ludowego (chyba tak to nazywa się), gdzie makaron wyznacza premiera i dzieli ministerstwa na wszystkie partie. Prawica dostanie najbardziej problematyczne ministerstwa, aby "wykazać się" i na tym polegnie, tak w 81r. wykończono socjalistów we Francji. To jest zagrywnka taktyczna, na zniszczenie wroga politycznego, dać mu teren, na którym wyłoży się. 

W Hiszpanii jakiś influencer założył partię prawicową o nazwie "koniec fiesty", zdobył 5% poparcia i sam dostał się do jewroparlamentu mówiąc otwarcie, że idzie po immunitet.

Widać, że ludzie chcą zmian, są zmęczeni obecną polityką, chociaż to, że Kurski i Czarnecki zostali wykolejeni przez wyborców niezmiernie mnie cieszy. 

Polska Lewica, to żólty sweterek Czarzastego i tęczowy odbyt Biedronia. Lecą tylko światopoglądowo bez rzadnego programu społecznego, a KO zabrała im lewackie hasła. Partia Razem, gdzie Zandberg mówi mądrzej od tych żółto różowych powyższych została zmarginalizowana. Nawet Miller, któego nie lubię, ale musze mu oddać, że to zawodnik wagi ciężkiej niczym Kaczyński, któego też nie lubię śmieje się z tego jak na zaoraniu strego SLD lewica odchodzi w niebyt.  Obecna lewica kojarzy mi sie tylko z hasłami "moja pochwa, moja sprawa", "mój odbyt moja sprawa", a i jeszcze "dziecko mające dwuch tatusiów będzie szczęśliwsze"..

 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Findedman

Przecież to przez PIS

Przecież to przez PIS wszystko poszło w górę , czynsze, podatki itp. przez PIS sklepy plaitowały, kawiarnie itp. a teraz Tusk musi to wszystko naprawiać bo Pisuary złodzieje tylko kradli by się nachapać a ludzi mieli gdzieś, gdyny dalej Pis żądził to by Putin wlazł do polski i była by wojna.

Strony

Skomentuj