Wielka demonstracja przeciwników przymusu szczepień została zignorowana przez wszystkie media

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Stara zasada twórców propagandy mówi, że jeśli media o czymś nie wspominają, to znaczy, że tego nie ma. W taki właśnie sposób przemilczano celowo wielką manifestację zwolenników wolności wyboru w zakresie poddawania się eksperymentom medycznym zwanych szczepieniami,  która odbyła się w zeszłą sobotę w Warszawie.

 

Manifestacja organizowana przez stowarzyszenie STOP NOP, zgromadziła kilkanaście tysięcy osób, które protestowały przeciwko przymusowi szczepień, który obowiązuje w Polsce. Podobne demonstracje zorganizowali również aktywiści z wielu innych krajów świata. Argumentowano, że skoro istnieje ryzyko uszkodzeń neurologicznych, to musi być wybór, a nie przymus ich stosowania. Co warto podkreślić, protestujący wcale nie domagają się zakazu szczepień w ogóle i nie widzą problemu jeśli ktoś świadomie decyduje na poddawanie siebie lub swojego dziecka takim procedurom medycznym. 

Nie można powiedzieć tego samego o zwolennikach szczepień. Tacy ludzie przeważnie nie mają żadnej wiedzy na temat tego co wstrzykuje się podczas szczepienia. Przeważnie jednak agresywnie domagają się przymusowego szczepienia dla wszystkich, wierząc w to, że jakieś niezaszczepione dzieci zarażą ich zaszczepione. Logika nie ma tu zastosowania i tacy hejterzy nie rozumieją, że takie obawy oznaczają, że preparaty te musiałyby nie działać. 

Ludzie świadomi zagrożeń związanych z aplikacją szczepień, są często obrażani w przestrzeni publicznej. Proces ten jest wspierany przez spory hejt medialny wspomagany propagandą proszczepionkową skoncentrowaną na straszeniu ludzi konsekwencjami. 

Nie wspomina się jednak, że bezrefleksyjne przyjmowanie preparatów zwanych szcsepionkami może wywołać nieodwracalne uszkodzenia neurologiczne. Pod tym względem przymus szczepień to de facto fabryka niepełnosprawnych, która pełną parą działa tylko w Polsce i w Bułgarii, jedynych z krajów unijnych zmuszających do wstrzykiwania tych preparatów i to nawet noworodkom.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Jajko

Akurat miałam przyjemność być

Akurat miałam przyjemność być na Marszałkowskiej, jak przechodzili.... Szczerze mówiąc, to wzruszyłam się nawet. Potężna demnostracja, prawie same rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży. Hasła bardzo wyważone. Na ulotkach cytują Merkel, Która w tej kwestii "szanuje prawa obywatelskie Niemiec do podejmowania decyzji odnośnie szczepień we własnym zakresie"

Portret użytkownika Prawda boli

Pomijając szczytną ideę to

Pomijając szczytną ideę to proszę nie siać propagandy o "wielkiej demonstarcaji" skoro na żadnym z ujęć nie widać więcej niż setki ludzi. Gdy chce się pokazać, że ludzi jest naprawdę dużo to robi się ujęcia z wyskoka, gdy chce się udawać że ludzi jest dużo to robi się sztuczny ścisk dookoła kamery. Podstawy operatorki propagandowej Smile

Portret użytkownika misiek

Bezposrednia relacja na

Bezposrednia relacja na wrealu24.tv i widać te kilkanaście tysięcy ludzi. Niestety Polska to wyjątkowo skorumpowany przez koncerny farmaceutyczne kraj. Politycy przepychając ustawy stale się powołują na rozwiązania cywilizowanego Zachodu ale w kwestii szczepień nie chcą wzorować się na Niemcach, Szwedach, Anglikach i innych, gdzie przymusu szczepień nie ma. Szczepienie kilkugodzinnych noworodków to zbrodnia dokonywana na polskich dzieciach, z jakiegos powodu to robią.

Portret użytkownika Rtec

Skoro szczytna idea to

Skoro szczytna idea to rozumiem, że byłeś tam, zamiast krytykować obecnych ludzi? Zostaw człowieku bełkot o socjotechnice i dołącz do świadomych, chyba że już oddałeś pokornie swoje dziecko w obroty machiny szczepionkowej.

Strony

Skomentuj