Widmo konfliktu Polski z Rosją jest coraz realniejsze ! (Elity zrealizowały swój plan z 24 września?)

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Wrzesień roku pańskiego 2022 był pewnego rodzaju przełomem. Oczekiwany na 24 września koniec świata jakie przygotowały elity, jak się okazało, przesunięto na 26 września kiedy to tajemnicze zdarzenie spowodowało przerwanie rurociągu „Nord Stream”. Jak widać globalne grupy dotrzymały słowa i spowodowały wyjątkowo znaczne zdarzenie, które może przynieść wstęp do jeszcze większego konfliktu w naszym rejonie geograficznym. Wszystko co się dzieje w Ukrainie i na około wskazuje, że konflikt będzie narastał.

Artykuł z portalu ZnZ z dnia 23.09.2022 pt. „PiS forsuje ustawę o „ochronie ludności” pokazuje, że polskojęzyczne władze przygotowują nas na wojnę i mocno się starają by jąprzetrwać jako grupa polityczna.

Władza sama nie będzie walczyć, ma jednak nadzieję, że ludzie młodzi będą chcieli ginąć za polityków, nawet jeśli chodzi o zagranicę. Wszystkie znaki jakie dochodzą z polityki wskazuję na szybki postęp w kierunku konfliktu z Rosją, a poprzez to i z Chinami, które finansują Putina, a ten przyparty do muru prawdopodobnie zastosuje broń jądrową krótkiego zasięgu, zdolną do przenoszenia ładunków jądrowych na odległość maksymalnie 450–500 km. Przeznaczona jest do bezpośrednich działań bojowych, niszczy małe cele, typu nieduże miasteczka, czy zgrupowania wojsk na małym obszarze. Średnia moc takiej broni to jedna do dwóch kiloton.

Po takim ataku wojska piechoty przestają istnieć. Powstaje więc pytanie kto będzie chętny by iść i ginąć za polityków, bo chyba nikt normalny nie ma wątpliwości, że nadchodzący konflikt zachodu z Rosją nie będzie wojną w obronie Polski, ale szerszą rozgrywką USA z Chinami ? Jeszcze nie tak dawno królowie szli razem z wojskiem na wojnę, pokazując że traktują starcie z wrogiem poważnie i że chodzi im o dobro narodu. Obecnie politycy, którzy zmuszają naród do wojny sami siedzą w ciepłych biurach i zagrzewają młodych, by ci stali się przysłowiowym „mięsem armatnim”. Jeśli za jakiś czas dojdzie do bezpośredniego starcia wojsk NATO z wojskiem rosyjskim, to pozostają nam wszystkim, świadomym postawy polityków, poborowym, gęste lasy oraz tajne bunkry, typu ziemianki, tak by przetrwać „zaproszenie do WKU”.

Linki:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pis-forsuje-totalitarna-ustawe-o-ochronie-ludnosci-ktor...

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/degeneracja-vs-smierc

Ocena: 

Średnio: 4.1 (30 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mikelis

Wypraszam to sobie. A propos

Wypraszam to sobie. A propos wojny - wszystko to, co się dzieje, przekazała NMP w Fatimie. Należy zaprzestać obrażania Matki Boskiej, modlić się na różańcu, pokutować i odprawić 5 pierwszych sobót miesiąca. Wtedy Rosja się nawróci.

Portret użytkownika inzynier magister

w tym temcie !!

w tym temcie !!

"To co dzieje się na Ukrainie jest nie tylko ciekawe, straszne i dziwne, ale jest prawdopodobnie wstępem do III Wojny Światowej. Niektórzy wojskowi analitycy pracują dniami i nocami nad różnymi scenariuszami jakie mogą się pojawić na ukraińsko-rosyjskim horyzoncie. Obecnie wszystkie państwa uznane za mocarstwa stosują „Sztuczne Inteligencje”, by wygrać, albo chociaż przewidzieć los wojny, zdarzeń nadchodzących. Jako chrześcijanie wierzący w prawdziwego Boga Jezusa Chrystusa, interesujemy się przepowiedniami, zwłaszcza objawieniami Maryi Dziewicy, dotyczącymi nadchodzących losów ludzkości. W roku 2022 jesteśmy świadkami szybkiego napędzania globalnej wojennej maszynerii. Stany Zjednoczone rozpoczęły budowę wielu fabryk procesorów i innej zaawansowanej elektroniki, tak by nie być uzależnionym od Chin, swojego wroga numer jeden."

http://argonauta.pl/konflikt-na-ukrainie-wstep-do-iii-wojny-swiatowej-byl-juz-wspomniany-w-przepowiedni-z-1992-roku/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj