WHO wymienia liderów po rozprzestrzenianiu się COVID-19 na świecie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała, że liczba cotygodniowych przypadków koronawirusa na świecie zaczęła spadać. Jednak osobno w niektórych krajach liczba ta rośnie – podaje Globalnews.

Według organizacji od 13 do 19 września 2021 wykryto ponad 3,6 mln nowych przypadków zakażenia COVID-19, czyli o prawie 400 tys. mniej niż tydzień wcześniej. Tym samym liczba infekcji znacząco spadła w krajach Bliskiego Wschodu (o 22%) oraz Azji Południowo-Wschodniej (o 16%).

 

Jednak najnowsze przypadki odnotowano w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Wielkiej Brytanii, Turcji i na Filipinach. WHO informuje, że szczep koronawirusa Delta został już rozpowszechniony w 185 krajach.

 

Tymczasem liczba codziennych zgonów z powodu COVID-19 na świecie spadła z 62 do 60 tys. W szczególności w Azji Południowo-Wschodniej liczba zgonów spadła o 30%, ale w regionie zachodniego Pacyfiku odnotowano 7% wzrost.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

WHO i ONZ to świątynie

WHO i ONZ to świątynie szatana, ich znak to ukryty znak lucyferiański, tam działają moce piekielne demonów w ONZ i WHO, ale ludzie nie wierzą w takie rzeczy dlatego masoneria diabła zwycięża, ale ma my na szczęście pomoc od Ducha Świętego Jezusa Chrystusa !

"Lucis Trust" nazywało się kiedyś Lucifer Trust. Organizacja powstała, by wydać prace okultystki Alice Bailey w ONNZ. Bailey wspierała ruch teozoficzny, którego celem jest badanie zjawisk nadprzyrodzonych i religii.

Bailey była uczennicą Madame Blavatsky, autorki "Sekretnej doktryny"- książki, która inspirowała Adolfa Hitlera (który, jak pamiętamy. czynnie interesował się okultyzmem).

Jak wiemy z Biblii, przed nadejściem Chrystusa pojawi się antychryst i zwiedzie większośc ludzi świata, a następnie przejmie rządy na ziemi poprzez ONZ lub tego typu polityczną sektę...

Lucis Trust uważa, że Lucyfer błędnie jest utożsamiany z diabłem przez chrześcijan.

Jak wiemy jednak, Bibla podaje, że sam diabeł przybiera postać anioła światłości.

Ciekawa sprawa, czyż nie?

Czy ktoś odważy się to sprawdzić? 

Alice Bailey – założycielka Lucifer Trust (teraz Lucis Trust).

Jej marzeniem musiał być ekumenizm II SW. Można zobaczyć dlaczego papieże w przeszłości mówili, że komunizm i masoneria są tym samym i pochodzą od szatana. Masoneria jest ostatecznie okultyzmem. To właśnie praktykują wyżsi stopniem członkowie lóż. Mają te same cele jak komuniści, bo pochodzą od tego samego ojca, szatana.

1 – Usunąć Boga i modlitwę z systemu edukacji

2 –  Zmniejszyć władzę rodzicielską nad dziećmi

3 – Zniszczyć tradycyjną chrześcijańską strukturę rodziny

4 – Kiedy jest wolność seksualna, sprawić by legalna i łatwa była aborcja

5 – uczynić łatwym i legalnym rozwód, uwolnić ludzi od koncepcji małżeństwa na całe życie

6 – Z homoseksualizmu zrobić alternatywny styl życia

7 –  Deprecjonować sztukę, niech ‚idzie na żywioł’

8 – Wykorzystać media do promowania i zmiany sposobu myślenia

9 –  Utworzyć ruch międzywyznaniowy

10 – Zmusić rządy do uchwalenia tych wszystkich praw i kościół do poparcia tych zmian.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://tradcatknight.blogspot.com/2017/05/luciferian-alice-baileys-10-point.html,

satanistów z ONZ pokona Chrystus prawdziwy Mesjasz ! Módlmy się do Niego o miłosierdzie i o moc w duchowej walce ! szatański pomiot hitlerowski z ONZ musi zostać zlikwidowany a w to miejsce powołana organizacja chrześcijan pod wodzą Jeusa ! To będzie super czas jak przybędzie Jezus i rozwali to całe NWO ! Jednak najważniejsze byśmy dzięki łasce Zbawiciela dostali się do Nieba i tam otrzymali niebiańskie ciało, i żyli w miłości... reszta to nic nie znaczy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj