WHO promuje genetyczne modyfikowanie ludzi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ci, którzy ostrzegali, że „szczepienia” na koronawirusa były pierwszym krokiem w kierunku genetycznej manipulacji ludźmi, spotykali się z ostrymi atakami mediów głównego nurtu, polityków i tzw. „niezależnych weryfikatorów treści”, którzy temu zaprzeczali i wyśmiewali związane z tym obawy. Tymczasem okazuje się, że coś jest na rzeczy, ponieważ 12 lipca 2021 r. Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała na swojej stronie internetowej zalecenia dotyczące genetycznej modyfikacji ludzi „w celu promowania zdrowia publicznego”.

Światowa Organizacja Zdrowia, którą finansują m.in. pieniądze Fundacji Billa i Melindy Gatesów, pisze w swoim artykule informacyjnym pt. „WHO wydaje nowe zalecenia dotyczące edycji ludzkiego genomu w celu promocji zdrowia publicznego”:

„Dwa nowe raporty opublikowane dzisiaj przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) dostarczają pierwszych globalnych zaleceń, które mają pomóc w ustaleniu edycji ludzkiego genomu jako narzędzia zdrowia publicznego, z naciskiem na bezpieczeństwo, skuteczność i etykę. Nowe, perspektywiczne raporty są wynikiem pierwszych szerokich, globalnych konsultacji dotyczących edycji ludzkiego genomu somatycznego, zarodkowego i dziedzicznego. W konsultacjach, które trwały ponad dwa lata, wzięły udział setki uczestników reprezentujących różne punkty widzenia z całego świata, w tym naukowców i badaczy, grupy pacjentów, przywódców religijnych i ludy tubylcze. »Edycja ludzkiego genomu może potencjalnie zwiększyć naszą zdolność do leczenia chorób, ale pełny wpływ zostanie osiągnięty tylko wtedy, gdy wdrożymy ją z korzyścią dla wszystkich ludzi, zamiast zwiększać nierówności zdrowotne między krajami i wewnątrz nich« – powiedział dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny WHO”.

WHO liczy, że „jej zalecenia” dotyczące manipulacji DNA zostaną wdrożone na całym świecie, chociaż ludzkość jeszcze o tym nie wie. Wspomniany komunikat Światowej Organizacji Zdrowia głosi, że „Zalecenia koncentrują się na ulepszeniach na poziomie systemów potrzebnych do budowania zdolności we wszystkich krajach, aby zapewnić bezpieczne, skuteczne i etyczne stosowanie edycji ludzkiego genomu”.

Na podstawie: WHO.int [1] [2]BlauerBote.comFR.de
Źródło oryginalne: BlauerBote.com
Tłumaczenie i źródło polskie: WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Widać pato elity gatesa

Widać pato elity gatesa szaleńca spieszą się by do roku 2033 wyprodukować w labolatorium hybrydę antychrysta i razem z antypapieżem Bergogiem wprowadzić ją jako ohydę spustoszenia do miejsca świętego ! ciekawe jak nakłonią Żydów żeby wybudowali świątynię, bo inaczej nie potwierdzą przepowiedni ?!

Warunkiem wstępnym rozpoczęcia prac nad budową Trzeciej Świątyni z religijnego i politycznego punktu widzenia jest odebranie muzułmanom terenów na wzgórzu świątynnym i okolicznych terenach, w celu rozpoczęcia wstępnych rytuałów związanych z „oczyszczeniem” miejsca. Tradycja przekazywana przez Talmud mówi, że w stosie drewna w miejscu, gdzie znajdował się Dziedziniec Kobiet w Świątyni, znaleziono niepogrzebane kości ludzkie, co powoduje automatycznie nieczystość rytualną wzgórza świątynnego. Gersham Gorenberg, dziennikarz i autor apokaliptycznego thrillera The End of Days (2000) podkreśla, że prawo rabinackie zakazuje wstępu Żydom na Górę Świątynną bez uprzedniego rytuału oczyszczenia33. Aby rozpocząć prace budowlane, rabini muszą oczyścić miejsce pod świątynię. Do tego celu potrzebna jest „czerwona jałówka bez skazy”, opisana w Księdze Liczb. 

Muzułmanie wszelkie działania zmierzające do rozpoczęcia odbudowy świątyni odbierają jako zapowiedz przejęcia przez Żydów Góry Świątynnej, na której znajduje się meczet el-Aqsa i tzw. Kopuła Skały, stanowiące świętość dla muzułmanów. Tradycyjna islamska wizja końca dziejów utrzymuje, że wstępem do apokalipsy będzie odebranie tych miejsc wiernym proroka przez Żydów, co spowoduje powtórne przyjście „proroka Jezusa” i ostateczne rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy Dobrem a Złem. Wszelkie działania ortodoksów związane z odbudową świątyni powodują nerwowe reakcje muzułmanów. W 1990 roku w Jerozolimie wybuchły rozruchy w związku z pojawieniem się informacji o planowanym wniesieniu na Górę Świątynną kamienia węgielnego45. Podczas próby jego wniesienia w lipcu 2001 roku, co ortodoksi próbowali zrobić pod osłoną policji i wojska, wybuchły zamieszki, w których rannych zostało kilkudziesięciu Palestyńczyków oraz Żydów46. Otwarcie i udostępnienie turystom tunelu biegnącego pod Kopułą Skały w ubiegłym roku wywołało kolejną falę niepokojów w strefie Jerozolimy, ze względu na potwierdzane przez wywiad wojskowy Izraela informacje, że jest to najprostszy sposób zniszczenia meczetu. W 1985 roku w ten sposób zamachu chciało dokonać terrorystyczne ugrupowanie ortodoksyjnych Żydów „Komando ’80”, na czele którego stał cytowany już Yehudah Etzion. Służby specjalne zamach udaremniły47. Ugrupowania ortodoksyjne nie dają za wygraną. Na wiecu zorganizowanym przez ugrupowanie religijne Wiernych Góry Świątynnej 7 października 2001 roku Gershon Salomon stwierdził: „Zebraliśmy się, aby powiedzieć całemu światu, że arabska władza nad Górą Świątynną skończyła się raz na zawsze”. Przywódca wezwał Żydów do przygotowań mających na celu odbudowę Świątyni, domagając się zniszczenia meczetu el-Aqsa. „Wiemy, że żyjemy w specjalnych i ostatecznych czasach odkupienia ludu i ziemi Izraela, Góry Świątynnej i Jerozolimy. Robimy i będziemy robić wszystko aby Trzecia Świątynia została niebawem odbudowana dla chwały Boga Izraela” – powiedział Salomon48. I tym razem ortodoksom nie udało się osiągnąć celu ze względu na opór muzułmanów. Planowane wyładowanie 4,5 ton marmurowych bloków do budowy Świątyni zostało zablokowane przez policję i Palestyńczyków. Izraelski socjolog Menachem Friedman nazwał działania podejmowane przez ortodoksów „igraniem z ogniem”. Szejk Ahmed Yassin, duchowy przywódca Hamasu ostrzega, że „próba przechwycenia Góry przez żydowskich fanatyków wznieci ogień, który ich wszystkich razem pochłonie”49.

Na Bliskim Wschodzie rozpoczyna się taniec śmierci. Cały Bliski Wschód siedzi na olbrzymiej beczce prochu. Wystarczy iskra, aby wysadzić w powietrze nie tylko wzgórze świątynne, ale również okoliczne państwa. Zapewnienia polityków o budowie trwałego pokoju lekceważą siłę przekonań religijnych walczących stron. Żydzi przekonani o realizacji Bożego planu zbawienia planują rzeczywiste wzniesienie Trzeciej Świątyni, będącej widomym znakiem nadejścia epoki mesjanistycznej. Ortodoksi oczekują mesjasza, który odbuduje potęgę Izraela, Żydzi reformowani marzą o nastaniu „mesjańskiej epoki pokoju i sprawiedliwości”. Oba poglądy wyrastają z przekonania, że powstanie państwa Izrael i Holocaust odwróciły „świętą historię Żydów”. W żydowskich przekonaniach eschatologicznych nadejście Mesjasza spowoduje potężny konflikt świata prowadzonego przez antymesjasza a Żydami, który rozstrzygnie się ostatecznie na polach Armageddonu. Dla mahometan apokalipsa rozpocznie się wraz z zagarnięciem Góry Świątynnej przez Żydów, kiedy powtórnie przyjdzie „prorok Jezus”, by poprowadzić islam przeciw poganom i bałwochwalcom. W tradycji eschatologicznej Kościoła pierwsza bestia będzie budowała swoją potęgę (Ap 13, 1; 13, 3-5) i uleczy swoją ranę (Ap 13, 3; 13, 12), a bestia druga zmusi narody by oddawały jej cześć (Ap 13, 12) i wszyscy otrzymają znamię, a jest to „liczba człowieka”, którą jest 666 (Ap 13, 18). Bestie zgromadzą wielką armię, która stanie na miejscu zwanym Armagedon (Ap 16,16), gdzie stoczona zostanie bitwa, będąca zapowiedzią zniszczenia „Babilonu” (Ap 18), otwierając tryumf Chrystusa na ziemi.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

od dawna mówie że słowa

od dawna mówie że słowa "światowe" i "międzynarodowe" oznacza "żydowskie"

tak więc "żydowska organizacja zdrowia" promuje coś tam coś tam i wszystko robi się jasne...

bank świato... przepraszam żydowski też promuje jakieś zastrzyki...

autor chyba nie jest na tyle głupi żeby myśleć że ten nasz świat ma jakiś bank lub jakąś organizację zdrowia - pytam  z ciekawości bo dużo ostatnio ludzi cierpi na mgłę mózgową?

 

Portret użytkownika Set

Sobie wyobrażam takie dwie

Sobie wyobrażam takie dwie babcie rozmawiające na temat komentujących na znz:

babcia A: jo tam czytam tego magistra, ciekawie pisze no i wykształcony taki

babcia B : a jo wole pana tego z siódemkami, bo ten magister to ciungle wysyła zboczone obrazki, może lubi?

 

Portret użytkownika inzynier magister

Organizacje gatesa i sorosa i

Organizacje gatesa i sorosa i innych enwuowców to są grupy saurona, który będzie budował antychrysta ! "Po wielu latach regresji hipnotycznych, mając już nagromadzone więcej informacji, Jacobs mówi nam, że hodowla hybryd jest w centrum planu kosmitów, kosmici wyhodowali już kilka pokoleń dziwacznych humanoidów. Jak wspomnieliśmy, planują zastąpić nas tymi hybrydami, a stanie się to „wkrótce”, może za kilkanaście, albo kilkadziesiąt lat. Jacobs uważa, że na pewno w ciągu jednego lub dwóch pokoleń. W ocenie tajnych organizacji Thule-Vrill musi się to stać niebawem,.."

se przeczytajcie prawdziwego władcę pierścieni część III !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika malina

Byc może szczepienia mRna

Byc może szczepienia mRna mają na celu taką modyfikacje genów żeby było możliwe łączenie się genów ludzkich z genami obcych i tu na ziemi urodzi sie pokolenie "modyfikantów".  Możliwe będą "malżeństwa"  pomiędzy ludźmi a obcymi a ponieważ są zmiennokształtni mogą przybrać dowolną atrakcyjną postać. Który mężczyzna oprze się  kobiecie o urodzie modelki, a ich inteligencja i przebiegłośc znacznie przewyższa ludzką. 

Zresztą w drugą stronę, atrakcyjni mężczyźni "biznesmeni" o świetnej aparycji będą pożadani przez kobiety.  I jeszcze jedno mi tu pasuje, to wszechobecne naganianie do gender i zachowan transpłciowych. Chodzi o tolerancje dla czegoś obcego w naszej cywilzacji: nie wiadomo jaką oni w zasadzie mają płeć i czego będą oczekiwać. 

Tak czy siak zostaliśmy sprzedani przez nasze elity bo bez tego nie byłoby to możliwe.

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Skomentuj