WHO głosi, że liderzy w Europie i Ameryce stoją w obliczu krytycznej chwili

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adanom Ghebreyesus powiedział w poniedziałek, że niedawny wzrost liczby osób zakażonych nowym koronawirusem w niektórych częściach Europy i Ameryki Północnej postawił ich przywódców w krytycznym momencie.

 

 

„To nowy krytyczny moment do działania, nowy krytyczny moment dla liderów, aby znaleźć się na szczycie sytuacji, i nowy krytyczny moment, w którym ludzie spotykają się w celu osiągnięcia wspólnego celu. Skorzystaj z okazji, jeszcze nie jest za późno ”- powiedział na konferencji prasowej WHO w Genewie.

 

Ghebreyesus wziął udział w wideokonferencji ze swojego domu po ogłoszeniu na Twitterze, że miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Dyrektor generalny WHO czuje się dobrze, pracuje zdalnie i nie będzie w tej chwili testowany pod kątem koronawirusa.

 

Rządy w Europie stoją w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ ich obywatele są coraz bardziej irytowani ponownymi ograniczeniami w ich codziennym życiu - przyznał Mike Ryan, szef oddziału ratunkowego WHO.

 

„Oczywiście ludzie są zmęczeni i nieszczęśliwi i mają pełne prawo być nieszczęśliwi. Rządy, zwłaszcza w Europie, są w bardzo trudnej sytuacji. Musimy stłumić tego wirusa, ograniczyć epidemię. Ich opcje są ograniczone”- powiedział Ryan.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Edek z krainy kredek

Czy ktos jest w stanie mi

Czy ktos jest w stanie mi wytlumaczyc, dlaczego ten kryzys dotyka tylko europe i ameryke pólnocna? Dlaczego chiny juz zyja normalnie, a reszta swiata ma to w dupie. Oczywiscie jest to pytanie retoryczne ale ciekawy jestem Waszych konkluzji

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

na moje to chinole swoją

na moje to chinole swoją opozycję już wyłapali i eksterminowali w autobusach śmierci więc mają "spokój", u nas dopiero zbierają informacje i zaczną eliminację ludzi potencjalnie zagrażających wprowadzeniu syjonazistowskiego zamordyzmu pod przykrywką świrusa, więc zabawa dopiero się zacznie, "zbawcy" świata, narut wysrany przez demona yhwh kupił sobie nietykalność dzięki drugiej światowej, a teraz pokaże nam apokalipsę czyli ujawni swoją prawdziwą, zwyrodniałą i bestialską naturę

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika euklides

Wszystko ma związek z

Wszystko ma związek z "zielonym ładem", emisjami CO2, ociepleniem klimatu. Ktoś z jakiegoś powodu nie toleruje podwyższonego stężenia CO2, chociaż dla ziemskich organizmów jest ono zbawienne. Im bardziej rozwinięty kraj tym większe obostrzenia.

Poza tym cywlizacja europejska (do której można też caliczyć USA i Kanadę) nie od dziś wykazuje tendencje samobójcze. Społeczeństwa europejskie są zdegenerowane. Praktykuje się lewacki kult fałszu i głupoty. Wystarczy popatrzeć jakich polityków popierają białe narody. Nie są to ludzie ani mądrzy, ani inteligentni, ani uczciwi. Jakich więc rezultatów oczekujemy?

Portret użytkownika Sica83

Tu nie chodzi o wirusa,a

Tu nie chodzi o wirusa,a ochronę ludności przed atakami islamistów,
których naściągali. Zobaczycie, że takich atakow jak w Austrii bedzie coraz więcej. Wiadomo że terroryści atakują duże grupy ludzi,więc rząd pod osłoną wirusa zakazał zgrupowań. Zainteresujcie się tematem uchodźców, Erdogana, Syrii, Iranu i Arabii Saudyjskiej. Coś cicho na ten temat.

Portret użytkownika oczyzrozumienia

Kto Ci powiedział, że was

Kto Ci powiedział, że was nienawidzą? 

Powiedz mi czy Ty masz kuzyna...?!

My jesteśmy dla was dalekimi kuzynami, jak można nienawidzić kuzyna, Ty nienawidzisz kuzyna?

Fragment przemowy do wszystkich Słowian, by otworzyli oczy zrozumienia...

Oczy zrozumienia

Strony

Skomentuj